Customize

Przymus szczepien

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jul 1, 2012.

 1. Anonymous Member

  Prezent rządu PO dla branży farmaceutycznej na koszt podatników!
  Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa.
  Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.
  Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.
  Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
  Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15.06.2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.
  Zródło:WolneMedia/Wykop
  I tu jawi sie pewien zastanawiający fakt, a mianowicie praktycznie 100% zgodność rzekomo wrogo do siebie nastawionych, niby różniących sie poglądami i programem partii, osobiscie uważam że to sztuczne podziały i gdy przychodzi tak naprawde co do czego to widac prawdziwe oblicze władzy. Ludzie traktowani jak bydło które niema nic do gadania i trzeba zaszczepic by nie zdechło? albo może odwrotnie? W każdym razie nie wierze w wolność w tym kraju już od dawna. Pomyślcie co bedzie sie działo wobec sztucznie wywołanej paniki jak to miało miejsce niedawno w przypadku swinskiej grypy, masy ludzi zmuszane do przyjmowania zapewne nieprzetestowanych szczepionek i masy kapitału płynące do kieszeni korporacji farmaceutycznych plus nieograniczona władza sanepidu. Rządy farmaceutycznego lobby czy może cos więcej?
 2. Anonymous Member

  Nie ma ważniejszych problemów w tym kraju szczepionki to są te wielkie reformy Rządu. Za pieniądze od koncernów ja sobie nic wstrzyknąć nie dam...
  ...spierdalać.
  idę zobaczę stronę sanepidu.
 3. Svobodny Moderator

  Tu nawet nie chodzi o same szczepionki (choc to też jest nie mniej ważne) a o to jak działa i co robi aparat władzy.
 4. Tulku Member

  No raz już pokazano że nie ma się z opinią publiczną co liczyć jeśli chodzi o ACTA przeszło ludzie olali to znaczy że można, spokojnie dopiero się rozkręcają...
 5. Svobodny Moderator

  I tego własnie sie obawiam...
 6. Anonymous Member

  Poruszony temat jest charakterystycznym przykładem tworzenia prawa.
  W Polsce funkcjonuje pojęcie "szkodliwości społecznej", której stopień decyduje o wymiarze kary dla przestępców.
  Więzienia są przepełnione.
  Tymczasem szkody materialne i tzw. szkodliwość społeczna wyrządzona przez wszystkich osadzonych jest niewspółmiernie niższa od szkód wyrządzanych przez funkcjonariuszy publicznych, jak dotąd bezkarnych wobec prawa.
  Przypadek? ... czy celowe działanie osób odpowiedzialnych za prawodawstwo.
 7. Anonymous Member

  Bo działają zgodnie z prawem które jest ustawione pod tych którzy je tworzą, a jego twórcami napewno nie jest społeczenstwo, a własnie władza. Prtosty przykład, złodziejstwo zgodne z prawem czy aby napewno przestaje być złodziejstwem?...
 8. Anonymous Member

  Wszystko na raz lenistwo ignorancja brak wyobraźni i odpowiedzialności mafia urzędnicza ma się dobrze, bardzo dobrym przykładem są przetargi co rusz coś jest źle, źle bo wybierają najtańszych, źle bo nie sprawdzą, źle bo to, źle bo tamto... firmy robią przetargi i nie ma w tym żadnego wielkiego halo.

  Polacy za mało od władzy wymagają, co chwila w TV mówią że jakieś reformy są trudne - a jakie kurwa mają być? Proste? Życie jest trudne, praca każdego bywa trudna i ciężka, słucham tego i się zastanawiam że też ludzie tego nie słyszą...
 9. Tulku Member

  @Up Nauczyliśmy się za komuny mało od władzy wymagać, jedynie gapić się w telewizor na kabarety co z władzy żartują, nie mamy poczucia że to co tam się dzieje bezpośrednio nas dotyczy. Jak jacyś ludzie wyjdą na ulicę są dyskredytowani w mediach, że brudni, brzydcy, źle się zachowują, nie umieją ładnie mówić do kamery o co im chodzi...
  Media nie chcą społeczeństwa obywatelskiego chcą jedynie żeby je oglądać bo jesteś "poinformowany". Nie musisz się ruszać z domu w TV masz wszystko - protesty, manifestacje, wiadomości siedź i oglądaj...
  • Agree Agree x 1
 10. Anonymous Member

  Zmiany w ustawach o epidemiach i inspekcji sanitarnej mogą być przykładem kolejnego dla tego sejmu nadużycia bowiem stwarzają jedynie pozory działania prospołecznego.
  Termin debatowania jest odpowiedni, gdyż przykrywką może być konflikt z lekarzami.
  Celebrytominister zdrowia chce wmówić społeczeństwu, że za ceny i rozliczenia finansowe związane z leczeniem powinni odpowiadać lekarze. Czyli za jego nieróbstwo i nieudolność organizacyjną, a może i coś gorszego mają płacić leczący. Uważa chyba, że społeczeństwo jest głupie i to łyknie.
  Oglądając Polsat News, miła panienka, trochę przypominająca ropuszkę, robiąca ładnie oczkami i oczywiście blondynka, w rozmowie z przedstawicielem lekarzy usiłowała wmówić widzom, że całe zło to lekarze, przez nich jest drogo i może być nawet strasznie ale nikt jej chyba nie uwierzył bo mówiła to z zaangażowaniem ale bez przekonania.
  Panią od NFZ też chyba coś "zniewoliło" bo zamierza postawić siebie jedynie w roli rewidenta, a odpowiedzialnością za własną "chujówkę" chce obarczyć innych.
  Czarno widzę reformę ochrony zdrowia, odnoszę wrażenie, że służy jedynie ciemniejszym od czarnego interesom.
 11. Anonymous Member

  Bo reformy zdrowia to są "Trudne Reformy" zapewne znów będzie że lekarze są źli bo protestują, mogli by jechać na ryby a oni protestują, a przecież nasz Święty Minister z Wiejskiej to cuda robi chorych uzdrawia...
  Nic mnie już nie zdziwi mam wrażenie że nasz naród wszystko kupi byle ktoś powiedział że to dobre i tanio jest.
 12. Svobodny Moderator

  TUTAJ znajdziecie adresy i wzór listu który można wysłac do senatorów gdyż już jutro beda oni rozpatrywac nowelizacje ustawy o szczepiniach.
 13. Anonymous Member

  List do senatorów?
  Równie skutecznie można wysyłać listy do stad baranów na Podkarpaciu. Przecież te z Wiejskiej nigdy nie mają pojęcia nad czym głosują.
  Skutki proponowanych zmian w tych ustawach mogą być porównywalne ze skutkami największych zaraz.
  Parlamentarzyści skazują całe nasze społeczeństwo na przymusowe eksperymenty farmakologiczne, a co także prawdopodobne farmakologiczne grzebanie w naszych mózgach.
  Nie wiem kto zainicjował takie zmiany ale wiem, że osoby te powinny być szybko odosobnione ze względu na wyjątkową szkodliwość społeczną ich działań.
 14. Anonymous Member

  Agree @ up
  ... ale szacunek dla Marka Sawickiego. Jako jedyny myśli samodzielnie i jako jedyny głosował przeciwko tym zmianom.
 15. Svobodny Moderator

  Zgadzam sie z tym jak najbardziej, w wiekszosci to durnie którym płaci sie grube tysiące za wciskanie guzików na głosowaniu a nie za to żeby wiedzieli na co głosują a już tym bardziej nie za spełnianie woli społeczenstwa. Niemniej jednak tylko informuje jesli ktos ma potrzebe napisania czegos do tych "baranów".
 16. Anonymous Member

  Predzej sie zajebie niz ktos mi wszczepi cos bez mojej zgody.
  Trzeba sie (wreszcie!) zorganizowac.
  Dzisiaj "szczepienia" jutro GMO i chipy pod skore. Ze tez mi kurwa przyszlo w takich czasach zyc.
 17. Svobodny Moderator

  ...powiedziały miliardy ludzi na przełomie tysiącleci. A kiedys w ogóle były te "lepsze" czasy?
  • Like Like x 1
 18. Tulku Member

  Ale państwo w momencie zagrożenia epidemią ma już wiele możliwości włączając wprowadzenie stanu wyjątkowego w całym kraju lub regionie. Co posłowie chcieli powiedzieć że co - teraz nie mamy w kraju planów działania na wypadek epidemii? A jak oni będą sprawdzać czy bezdomni się szczepili? Po co to takie głupoty wymyślać, chyba z nudów i dla kasy od koncernów.

  Marnowanie pieniędzy na wypadek epidemii szalonych niemieckich ogórków z Hiszpanii jak to było ostatnio.

  Mamy dużo ludzi oddających krew, co z tego jak ona nie może być składowana a w Polsce nie ma zakładu farmaceutycznego który przerabia soczewicę z krwi na leki, więc sprzedajemy krew za grosze bo i tak jej nie możemy trzymać żeby kupić drogie leki i nam za grosze nie sprzedają, zamiast za tą kasę zrobić taki zakład dać pracę ludziom to się wyda na szczepienia - całe to ministerstwo zdrowia to wstyd że się zdrowia nazywa.
 19. Svobodny Moderator

  Tego typu ustawy nie mają służyc dobru obywateli, to było oczywiste od początku. Obywatel ma harować na system z głową nisko spuszczoną i nie zadawac pytan.
 20. Tulku Member

  Dajmy kasę Jurkowi Owsiakowi na sprzęt medyczny bo nasze składki zdrowotne Państwo przepuszcza. Wielka orkiestra żebrania na coś co Państwo powinno obywatelom zapewnić.

  [edit] Wrzucisz parę zł. do puszki to się okazuje że coś za to można kupić jak płacisz co miesiąc kilkadziesiąt zł to się okazuję że nic bo sprzęt taaaki drogi... trzeba szczepić na wszystko zatrudniając do tego Policję, czy potrzeba czy nie będzie taniej Policja pracuje za darmo.
 21. Svobodny Moderator

  Narazie to obywatel ma zapewniac "coś" panstwu. Najlepiej kase do przejebania.
  Edit: Ale za to farmaceutyczne lobby jakie bedzie zadowolone... a co, trzeba poszalec.
 22. Anonymous Member

 23. Anonymous Member

  Posłem sprawozdawcą tych zmian ustawowych była w sejmie Alicja Dąbrowska, posłanka PO z warszawskiego okręgu wyborczego.
  Czy któryś z Anonów na tą Panią głosował?
 24. Nie znam i mam nadzieję że styczności mieć nie będę. PO rozkręca swoją politykę, dzięki której gdy nie uda im się zdobyć władzy po raz trzeci, nowa partia rządząca nie będzie miała siły tej patologii naprawiać.
 25. Svobodny Moderator

  Nie oszukuj sie, nowa partia rządząca bynajmniej nie bedzie naprawiac patoligii, albo bedzie tworzyc własna albo bedzie kontynuowac obecną.
  • Agree Agree x 1
 26. Anonymous Member

 27. Tulku Member

  Smutne to że większość się biernie przygląda, a media milczą jak zwykle...
 28. insidious999 Member

  Cieszmy się! Będziemy zdrowi i nigdy nie będziemy chorować! Jupi!
 29. pepeXXL Member

  Media milczą - bo kasa,
  Kaczyński milczy - bo kasa,
  Miller milczy - bo kasa,
  reszta milczy - bo kasa,
  społeczeństwo nie reaguje - bo nic nie wie.
 30. Anonymous Member

  Zmiany w ustawie o Państwowej Inspekcji Sanitarnej to przykład hipokryzji i zmowy milczenia w imię chciwości. Dotyczy wszystkich mediów, rządzących oraz tych będących podobno w opozycji.

  Społeczeństwo jest osamotnione, grozi nam farmakologiczna zagłada.
  Wykorzystajmy wszelkie dostępne środki by o zagrożeniu poinformować wszystkich Polaków.
 31. Tulku Member

  CBA oraz Prokuratura Okręgowa w Łodzi prowadzi śledztwo w sprawie przyjmowania przez lekarzy łapówek w zamian za przepisywanie leków na astmę firmy GlaxoSmithKline.

  "Na korupcji lekarzy i ekspertów z branży afera się nie kończy, lecz dopiero zaczyna. Dużo gorsze było to, że Glaxo promowało lekarstwa do stosowania w przypadkach, w których nie zostały zaaprobowane w USA, i ukrywało możliwe skutki uboczne. Od 2001 do 2007 r. ukrywało, że avandia, najpopularniejszy w Ameryce lek na cukrzycę, zwiększa ryzyko zawału serca. W Europie w 2010 r. avandia została z tego powodu wycofana ze sprzedaży."

 32. Ahuehuehue. Biorę leki na astmę od GSK, mam nadzieję więc, że żadnych (większych) szwindli w Polsce. A jeżeli tak, to moja alergolog będzie miała problem.
 33. Anonymous Member

  Nie znam się na lekach i nie wiem nic o Glaxo, ale czy brak aprobaty USA to dobry argument dla Polski?

  [edit] Oczywiście za oszustwa, dawanie łapówek i (możliwe) rozprzestrzenianie szkodliwych lub nieskutecznych leków Glaxo powinno odpowiedzieć, ale nie o to mi chodzi, lecz o to, co ma, do jasnej cholery, aprobata USA do Polski? Jesteśmy suwerennym państwem czy nie, do cholery?
 34. No nie jesteśmy, jak byś nie zauważył, Albino. Pracuję w tej chwili nad odpowiedzią na pytanie: "dlaczego?", więc nie proś o dowody, bo takowe widzisz w zachowaniu polskiego rządu.
 35. Tulku Member

  Po aferze w USA w Polsce CBA i prokuratura prowadzi śledztwo, taki "news" i tylko tyle... Ciekawy jestem czy coś znajdą i czy tylko wśród lekarzy - wiem że branża farmaceutyczna zarabia najlepiej na rynku więc stać ją na mocne lobbowanie wśród polityków również. Poza tym, kto wie czy z ambasady USA znów do polskiego parlamentu nie dzwonili tym razem w sprawie szczepień :D

  Na stronie: http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-m...e-jest-rownoznaczny-z-przymusem,121239,8.html

  Główny Inspektor Sanitarny podkreślił:
  "Jak podkreślił Biliński, w Polsce notowany jest wysoki odsetek osób poddających się szczepieniom (95-98 proc.), co lokuje Polskę wśród krajów najlepiej zabezpieczonych przed chorobami zakaźnymi. "

  Ta cała sprawa śmierdzi - skoro ludzie się szczepią wszystko działa dobrze wg. GIS i jesteśmy wśród krajów najlepiej zabezpieczonych to co wymyślać koło na nowo zmuszać obywateli i robić cały ten cholerny cyrk (wg. tego co czytałem GIS oficjalnie jest przeciwny przymusowi szczepień).

  Cyrk i żenada, nie mają większych problemów tylko dłubać w szczepieniach i zmuszać do nich ludzi skoro sami się szczepią, paranoja z głupotą nie mają granic w naszym parlamencie.

  [edit] To kolejny pomysł aby dawać jakieś wygórowane uprawnienia urzędnikom wobec obywateli (nawet jeśli ci urzędnicy nie chcą - LOL :D), bardzo mnie niepokoi fakt że zwiększa się uprawnienia wszystkim po kolei do grzebania w mojej prywatności w imię tego czy tamtego... NIK już dostał uprawnienia większe niż Policja, teraz GIS, za chwilę Straż Miejska... nie wiem czy czegoś nie przeoczyłem ale mam wrażenie że następuje jakieś masowe zwiększanie uprawnień gdzie się tylko da.

  Nie widzę różnicy między działaniami PiS które posyłało wszędzie prokuraturę gdzie się tylko dało a PO gdzie każdy urzędnik będzie miał prawo wejść z butami do mojego domu i zrobić co zechce bo będą jakieś przesłanki, zwykła pomyłka, albo wybory parlamentarne ;) - to samo tylko z innej strony.
 36. IMarcin Member

  Smutne że są ludzie którzy chyba nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Może się mylę, ale siedzenie przed maszyną i pisanie jak to jest źle i jęczenie że głupie buraki nic nie robią również sytuacji nie zmienia.

  Wiem że zaraz zgodnie z tradycją ludzie będą czepiać się słówek jak np. buraki itd, dlatego dajcie sobie spokój
 37. Anonymous Member

  Gramatyczny nazioł pod tym względem nie ma się do czego przyczepić. Ciężko byłoby zresztą popełnić błąd taki jak "bóraki". To słowo instynktownie każdy pisze poprawnie :rolleyes:
 38. Tulku Member

  Chcesz mi zagospodarować czas wolny? Może zapewnić jakieś rozrywki?

  [edit] Nie obraź się :) Nie widzę nic złego w tym żeby tu "jęczeć" staram się wrzucać jakieś fakty z netu na ogół - ktoś przeczyta przemyśli czy się zgadza czy nie... trochę marudzisz że to nic nie da, tamto nic nie da... a co da?
 39. POLACY TO NIE IDIOCI, NIE CHCĄ PRZYMUSU SZCZEPIEŃ

  Polacy to nie idioci*. Nie potrzebują na każdym kroku nakazów i zakazów. Chcemy wolności wyboru i pełnej informacji dotyczącej szczepień. Chcemy odszkodowań za powikłania poszczepienne oraz poszanowania naszego prawa do odmowy poddania się procedurom medycznym.

  Tak długo jak długo dla producentów szczepionek wygodny będzie przymus bez żadnej odpowiedzialności, nasze dzieci (a teraz, po nowelizacji również dorośli Polacy) będą otrzymywać najtańsze, przestarzałe szczepionki powodujące dużo komplikacji zdrowotnych. Chcemy, aby w Polsce przyjęto takie rozwiązania jak w krajach Europy Zachodniej, gdzie nie obowiązują przestarzałe przepisy z poprzedniego ustroju. Gdzie dzieci nie poddaje się szczepieniom nie tylko w pierwszej dobie, ale w pierwszych miesiącach życia, dla chętnych państwo refunduje szczepienia nieobowiązkowe, ich oferta jest szersza, a jakość lepsza (o koreańskim Euvaxie nawet nikt tam nie słyszał), a za powikłania są odszkodowania. Polskie Sanepidy zachowują się tak, jak gdyby to szczepionki były priorytetem, a nie zdrowie i życie ludzkie. Egzekwują przy tym szczepienia pobierając bez wyroku sądowego i bezprawnie grzywny przymuszając do szczepień. W senacie usłyszeliśmy natomiast, że główny inspektor sanitarny odsyła ofiary szczepień do sądów cywilnych. Mają same skarżyć firmy farmaceutyczne i walczyć z ich zastępami dobrze opłacanych prawników.

  Co parlamentarzyści i autorzy projektu powinni mieć na względzie zanim zadecydują o przymusie szczepień?

  1) Zadaniem posłów jest spełnianie woli społeczeństwa, a nie forsowanie własnego światopoglądu.

  2) Nie wszyscy Polacy chcą szczepić siebie i swoje dzieci, niektórzy chcą to robić wybiorczo, a więc chcą korzystać z tego samego prawa jakie maja dorośli, w tym np. personel medyczny, parlamentarzyści i większość dorosłych osób, które nie korzystają z szczepień przeciwko krztuścowi, błonicy, grypie, meningokokom czy pneumokokom.

  3) Powikłania pochorobowe są tak samo realne jak powikłania poszczepienne, konsekwencje ponoszą tylko dzieci i rodzice tych dzieci, dlatego żaden urzędnik, epidemiolog czy lekarz nie ma prawa decydować jakim zabiegom medycznym poddane zostanie dziecko lub osoba dorosła.

  4) Osoba podnosząca argument o odporności zbiorowiskowej i będąca zwolennikiem przymusu powinna zacząć od uzupełnienia własnej karty szczepień i przeanalizowania ubocznego skutku szczepień przeciwko odrze, śwince i różyczce, który polega na nieprzewidzianej wcześniej eliminacji biernego uodpornienia niemowląt przeciwciałami matki i przenoszenia podatności na wiek dorosły gdy powikłania pochorobowe mogą być niebezpieczne.

  5) Rosnąca liczba osób zdobywa doświadczenie z pierwszej ręki o tym, jak wadliwy, by nie powiedzieć – nieobecny – jest monitoring i badanie niepożądanych odczynów poszczepiennych w Polsce, oraz jak traktuje się dzieci z powikłaniami poszczepiennymi, zwyczajowe uznane za „straty konieczne”. Sąsiedzi i na wschodzie (Rosja) i na zachodzie (większość krajów) zapewnili obywatelom refundowane nieobowiązkowe szczepienia oraz państwowe odszkodowania w przypadku wystąpienia powikłań. Taki stan rzeczy burzy zaufanie społeczne do programu szczepień i wciąż powtarzanych zapewnień o pozytywnym bilansie zysków i strat. Przerzucanie przez sanepid i epidemiologów winy za rosnącą niechęć do szczepień na wymyślony „ruch antyszczepionkowy” to sensacyjna, chwytliwa medialnie, ale kompletnie nieskutecznastrategia.

  Wbrew zapowiedziom nowelizacja ustawy o chorobach zakaźnych w żadnym punkcie nie liberalizuje nadal pełnej pokomunistycznych rozwiązań ustawy. Wręcz przeciwnie, zaostrza dotychczasowe, restrykcyjne i niezgodne z zasadami demokratycznymi przepisy. Rozszerza katalog nakładanych na obywateli obowiązków, jednocześnie niekonstytucyjnie zwiększając uprawnienia Inspekcji Sanitarnej. Stawia ją ponad prawem, ponad wszelką kontrola społeczną. Takich uprawnień, jakie daje ta nowelizacja, Państwowa Inspekcja Sanitarna nie miała nawet w czasach najgłębszego komunizmu. Takie zmiany prawne pasują do ustroju totalitarnego, a nie europejskiego państwa demokratycznego.

  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP


  *WYJAŚNIENIE TYTUŁU:
  Na sali, przed rozpoczęciem obrad Komisji Zdrowia 11.07.2012, czas w prawym górnym roku ekranu 13:40:50 Padają słowa: (poseł przy stole głównym do przewodniczącego komisji Bolesława Piechy)
  - Z tym są jaja B.P.
  - Czemu z tym są jaja?
  - W internecie co się dzieje B.P.
  - Nie, TO SĄ IDIOCI po prostu, projekt tego nie dotyczy ustawy, żadnej poprawki takiej nie było.
  - Chcą po prostu lobbować swoje interesy przy okazji... B.P.
  - Nie, to jest ANARCHIZACJA. http://youtu.be/uAFmLIxulJM

  Porównanie nowelizowanych zapisów ustawy z ich dotychczasowym brzmieniem: http://faktyoszczepieniach.files.wo...azku-i-przymusu-szczepien-uwagi-do-ustawy.pdf
 40. Anonymous Member

  Marzeniem polityków jest ubezwłasnowolnienie społeczeństw, którymi rządzą, a zmiany w ustawie o Państwowej Inspekcji Sanitarnej te marzenia urzeczywistniają.
  Lobotomia farmakologiczna wykonana na całej populacji społeczeństwa będzie już możliwa.
  Będzie zgodna z prawem, bez możliwości wskazania osób winnych.
  Tworzy się prawo, które daje politykom broń masowej zagłady. Mogą wykorzystać ją, bez konsekwencji prawnych, przeciwko własnemu społeczeństwu.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins