Customize

Pytanie

Discussion in 'Polska' started by Anonimowy, Oct 18, 2011.

1. Anonimowy Member

Who the fuck is AnonWhite?
  2. Anonymous Member

To chyba jakaś scjentologiczna prowokacja! Oni nawet do kibla nie chodzą bez pozwolenia.

3. Moderatorem jest mugiwara, a poza tym nie ma stron zatwierdzonych i nie zatwierdzonych, stron oficjalnych i nie ofcjalnych - widzisz co robimy i w jakim celu to robimy więc wszyscy jesteśmy Anonymouspolska. Ty chyba nie rozumiesz idei anonimowych, nie jesteśmy grupą która ma przywódców w tym sensie jakm jest nią stado ptaków : Skąd wiemy, że stado jest grupą? Ponieważ całe stado podąża w tym samym kierunku. Nie mamy liderów ani przywódców, Anonami nie można rządzić, można im jedynie proponować; jeżeli wpadniesz na jakiś pomysł, który się im spodoba, wprowadzi się go w życie, ale to nie znaczy, że jesteś przywódcą. Nikt nim nie jest. Łączy nas wspólny cel - wspólna ideologia !
  4. Anonimowy Member

1. Anonymous nie jest żadną organizacją
    2. Nie ma żadnego zarządu Anonymous
    3. Nikt nie musi zatwierdzać stron o Anonymous
  5. Ten facet to jakiś joke. 'Jestem sławny w świecie anonymous' - the fuck, 'W imieniu organizacji AnonymousPolska' - the fuck x2.
  6. Raportujemy kochani raportujemy :)
  7. AnonOps1 Member

Witam ponownie... Już wiem wszystko... Rozumiem, że każdy może być Anonem. Taka jest nasza i wasza idea - ona powinna nam przyświecać, ale jest coś takiego jak zarząd... O czym dowiecie się gdy wnikniecie w nasze struktury dogłębnie. Zastanówcie się... Czy jest możliwość przeprowadzenia jakiejkolwiek operacji podając się za Anonymous bez zgrania?? Trzeba dogadać wszystkie szczegóły, nie prawdaż? Tak jak mówiłem. Rozumiem, że mi nie wierzycie. Ja też kiedyś w to nie wierzyłem. Niektóre strony są przez AnonymousPolska zatwierdzone... Ja w żaden sposób nie zabraniam Wam istnienia... To możecie zawsze... Każdy może być Anonymous... Ale niektóre fora i strony wiedzą więcej. Jeżeli chcecie to możecie zamknąć ten temat lub wypowiadać się dalej. Jeszcze kilka razy tu zajrzymy... Chcemy zobaczyć jaka jest Wasza postawa wobec nowości, które w najbliższej przyszłości możecie usłyszeć...
  8. Anonymous Member

9. Anonymous Member

Pytać się czy WWP jest zatwierdzona jest absurdem. To najbardziej popularniejsze miejsce komunikowania się anonimowych z całego świata, jak i najlepiej wypozycjonowana i prawdopodobnie założona przez samych założycieli ruchu.
  10. Tak więc panie zarządco :> może powiesz nam jak komunikujesz się z innymi anonami, ale najpierw spytaj się zarządu czy możesz bo jeszcze Ci nie pozwolą z nami współpracować ^^
  11. Anonymous Member

Jaki niby kanał irc ?
  12. Gdybym nie myślał to bym napisał tak:
    Niektórzy ludzie zbyt za bardzo podchodzą do pewnych rzeczy, po czym stają się pseu... kim? Wiec istnieje takie coś jak jakieś strony zatwierdzone i nie zatwierdzone?
    W imieniu organizacji AnonymousPolska czy tam AnonymousPoland (jak wolicie) chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy...

"Czy oficjalny zarząd AnonymousWorld" - Anonymous nie ma lidera, zarządu czy czegoś takiego. Anonymous to ideologia.

Ale myślę i chcę zadać pytanie:
    Co to jest AnonymousPolska? Czy AnonymousPolska ma jakąś stronę internetową? Czy możesz mi powiedzieć coś więcej o AnonymousPolska?
  13. WjakWendeta Member

Nie chce mi się wierzyć w to co mówisz ale żeby nie być ślepym ignorantem chciałbym zobaczyć jak miałaby wyglądać "prawdziwa" strona Anonymous.
  14. Anonymous Member

Lol...

Ostrzegam, że będę zaśmiecał tematy słówkiem "Lol", dopóki będziecie poważnie traktować tego gościa :)
  15. Na szczęście "pan wielki TRU zarządca wszystkich anonów" już się przestraszył i gdzieś spierdolił ^^ A modzi działają sprawnie bo już nie ma jego spamów.
  16. Anonymous Member

Jak na razie tylko Anonymous_gman bierze go na powaznie więc to czy nasze tematy będą zaspamowane słówkiem lol zależy od niego :D
  17. Anonymous Member

Gman, nie załamuj mnie... pomyśl: koleś grozi, że Anonimowi wyprą się naszych akcji, bo WWP nie jest u nich zarejestrowane, czy coś takiego...

TYLKO NIE TO!!!

Tylko, że ten tytan szantażu zapomniał, że ANONI Z WWP ORGANIZUJĄ AKCJE OD CHUJ WIE KIEDY I NIKT SIĘ ICH NIE WYPIERAŁ!!!

Anoni, tu was zaskoczę, NIE MAJĄ PRZYWÓDCÓW ANI ZARZĄDÓW! Ten koleś zwyczajnie chciał nas zdezorganizować i tyle...
  18. Tak, Panie Anonku, a Gman to imię wiec piszę się z dużej litery.

Jestem ciekaw co miał nam do przedstawienia nasz przyjaciel...

Lol

@edit

APL, to do osoby wyżej (nad Tobą).

Co ja poradzę, że ludzi od początku istnienia zżera ludzka ciekawość. :)
  19. Ale to przeciaż zwykła prowokacja to czuć na kilometr.
  20. Prowokacja prowokacją. Może Oni wymyślili własną ideologie? Albo przekształcili ideologie Anonymous (wtedy to by było niedorzeczne).

No cóż, może tego się nie dowiemy. Trzymajmy się prawdziwej ideologii Anonymous.

PS. (Z tą organizacją miał trochę racji)
  21. Anonimowy Member

A wy dalej o tym? Przecież to co napisał AnonOps1 to kompletny idiotyzm, fajnie było się pośmiać, ale skończcie już o tym gadać.
  22. No i niech ktoś mi powie, że napewno w projektach np hakerskich albo tych których nie mozna ujawniać odrazu z uwagi na spalenie, nie ma wewnętrznych kręgów ludzi którym się jakkolwiek ufa i mówi sobie nawzajem wiecej wiec panowie i panie proszę was, badzmi idealistami, ale nie zupełnie ślepymi, ostatnio na każdego kto powie cos z czym sie niezgadzacie na 100% odrazu zaczynacie krzyczeć w niebogłosy, jeśli uważacie ze ten pan/i jest niedorzeczny, to ziignorujcie wypowiedzcie sie raz, lecz ja jestem ciekawy co powie, nawet jak to jest prowakacje to wole chociaż wiedzieć do czego chcą mnie sprowokować, a nie przestraszyć sie niczym słoń myszy i robić z igły widły.
  23. Anonymous Member

O matko... jaunesse, jeśli ktoś przychodzi tu i zaczyna szerzyć poglądy niezgodne z założeniami Anonimowych, JEDNOCZEŚNIE PODAJĄC SIĘ ZA JAKIŚ ZARZĄD ANONIMÓW I SUGERUJĄC, ŻE JEST JEDYNYM PRAWDZIWYM ANONEM, BOSSEM INTERNETU, to nie ma innej możliwej reakcji. Po co Ci wiedzieć, w co on chce Cię wrobić? Raportuj go, to mu się nie uda.
  24. Linoline Member

On ma chyba kompleks wyższości połączony z hipokryzją i wnerwianiem innych... Podejdźmy do tego ze spokojem.
    • Like Like x 1
  25. Error12 Member

AnonWhite ...
    Hmmmmmm ...
    "Pachnie" LOL mi tu ideologią WhitePower :)
    Jeśli jest ktokolwiek wśród Was - Anonimów polskich, choć jeden rasista ... :)
    Nie nadaje się do wspólnoty ANONYMOUS!
    ANONYMOUS to WOLNOŚC SŁOWA! WOLNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE ;)
    KAŻDY CZŁOWIEK MA RÓWNE PRAWA!
    Więc - nie "propagujmy" tego typu ludzi. pisząc posty do takowych "osobowości" mimowolnie dajemy mu wolną rękę na propagandę własnej ideologii ...

Pozdr!
  26. Error12 Member

sorry za error ;)
    popr: pisząc posty do takowych "osobowości" mimowolnie dajemy im wolną rękę na propagandę własnej ideologii ... ;)

pozdr!
  27. Anonimowy Member

Na tym forum jest opcja edycji postu. Podpowiem, że po inglisz "Edit".
    Gdzie ty tu znalazłeś rasizm? W nicku AnonWhite? Nigdy bym nie skojarzył :D
  28. Error12 Member

nie zauważyłem edycji. oczywiście zauważyłbym ;)
    prawdopodobnie nie miałeś nic do czynienia z tymi typkami - więc nie skojarzyłeś :D
  29. Error12, widzę, że jesteś tu nowy i nie doświadczony, ale o człowieku wypowiadaj się tak jak byś jutro miał mu to samo powiedzieć w twarz. A nawet będziesz mógł to zrobić... na spotkaniu. :)
  30. Error12 Member

Bez komentarza :)
    Jednak - przytoczę Ci pewien dialog:
    "Spotyka się dwóch kiboli. Jeden z nich pyta drugiego: - Jak leci?
    Drugi na to: - He,he - jak krew z nosa"

Jaki z tego morał ?

Bez komentarza :)
  31. Ja mam jedno pytanie : Ustaliliśmy już 20 razy że to tylko prowokator i nie ma żadnych zarządów. Temat powinien być dawno zamknięty ale z braku moderatora niestety jest cały czas otwarty. Więc po co cały czas się tu wypowiadacie przecież w ten sposób pomagacie prowokatorowi bo robicie mu reklame. Mamy ważniejsze rzeczy do roboty chociażby PS i strona

Pzdr. numerek
    • Like Like x 2

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins