Customize

RainbowSix - ratuj!

Discussion in 'Polska' started by pepeXXL, Feb 27, 2012.

1. pepeXXL Member

Rainbow, zgódź się i zostań moderatorem.

Pozostałych proszę by zapoznali się z tematami:
    - Anonymous, Chanology, WhyWeProtest, WilkiLeaks,
    - Walka z trollami.
    Może to forum nie dla wszystkich jest dobrym miejscem?
  2. pepeXXL Member

WWP jest nadal opiniotwórczym forum.
    Gdy zabraknie sensownego moda, będzie wykorzystywane przez służby i propagandzistów partyjnych.
    Jeśli nie czujesz się na siłach by poprowadzić forum, to Albino powinien zamieścić stosowną informację.
    Bez moda dalej nie "pojedziemy".
  3. Kanra Member

Popieram. Jestem nowa na forum, jak już się w końcu odzywam, to piszę jako anonim. Owszem, dołączyłam na fali protestów przeciwko ACTA. Wcześniej "interesowałam się" Anonymous, ale nie jakoś szczególnie, ACTA przeważyło szalę. Od tych trzech tygodni, jak tu jestem, starałam się pomagać jak mogłam, bez zbędnego trollowania - ulotkowanie & plakatowanie we własnym zakresie, udział w protestach w moim mieście i tak dalej. Przeczytałam właściwie wszystkie tematy na forum. Poszukałam w innych źródłach nt. wszelkich konfiguracji TORa itd., żeby nikogo nie zadręczać. Tematy dla newfagów obskoczyłam w pierwszy dzień.
    I na samym początku zwróciłam uwagę, że Rainbow - mimo całego swojego... "zgorzknienia" :) - ma sporo oleju w głowie. Uważam - o ile zdanie takiego newfaga jak ja ma znaczenie - że gdyby została moderatorem, forum bardzo szybko zostało ogarnięte. Przyłączam się do pokornej prośby - Rainbow, zostań modem, wszystkim to dobrze zrobi.
  4. Cysiek Member

Z tego co pamiętam (mogę się mylić) to Rainbow niestety nie chce zostać modem:/ Tyle trolli do ogarnięcia, czytanie srylionów linijek textu na pw itd. ... Też bym tak nie chciał:( Ale Rainbow byłaby naprawdę dobrym modem, ogarnęła by to forum bo tu się już niezły burdel robi, no ale cóż, nie chce to jej nie zmuszajmy. Każdy ma prawo do powiedzenia "Nie.".
  5. Tulku Member

Rainbow na Premiera! ;) A serio... krótko tu jestem i się "nieorięntóję" może jeszcze, ale popieram kandydaturę :)
  6. Kanra Member

A my mamy prawo prosić ją o to, nie jakoś nachalnie, oczywiście. Po prostu szkoda forum, a wiadomo, że ona byłaby w stanie ogarnąć całość :)
    O, no to kolega podobnie jak ja :) Jest na forum od "chwili", a już wyczaił, jaka Rainbow byłaby wspaniała w roli moderatora ;)
    • Like Like x 1
  7. Cysiek Member

Ja nie mówię że byłaby zła, i nie zabraniam (Broń Bożę) prosić ją o to aby została modem. Również uważam ją za jedną z najbardziej ogarniętych osób na Polskim forum i ubolewam nad tym że nie chce być modem.
    • Like Like x 1
  8. Anonymous Member

Nieważne, czy rainbow czy ktoś inny, byleby to jakiś ogar był i ogarnal co tu sie wyprawia. Jednak tak zaraz tematu nie będzie można usuwać, skoro dyskusja sie zaczęła, co toto nie. Tylko takie tematy jak np ten webhakerek -.- Pepe dobrze napisał, a reszta lize dupe.
  9. Cysiek Member

No pewnie że to może być każdy inny kto siedzi na tym forum (oczywiście każdy ogarnięty) Ale znajdź takiego... wszędzie pełno spamu i innego shitu.Znaleźć perełkę w tej stercie gówna to jest cud (oczywiście szanse się powielają jeżeli taki ogar udziela się w różnych ciekawych tematach itd.). Trzeba troszkę ogarnąć, jak możecie to sprowadzajcie nowych ludzi (tylko nie trolli) najlepiej tych których dobrze znacie, którzy nie trollują i są ogarnięci, a może któremuś się poszczęści i wyłapie moda.Byleby był na to stanowisko odpowiedni.
  10. Merkuriusz__ Member

Moderator bez wątpienia jest potrzebny. pepeXXL, Ty jesteś często na forum, nie myślałeś o zostaniu modem ?
  11. pepeXXL Member

Nie wiem kim jesteś.
    Identyczny nick i awatar ma tutaj kilka osób. Tylko jedna z nich reprezentuje siebie,
    reszta wprowadza zamęt i pracuje chyba na zmiany.

Zakończył się pewien etap funkcjonowania tego forum.
    Ważny, bo WWP przyczyniło się do powstania pierwszego w historii "przedstawicielstwa" cyberprzestrzeni
    w życiu realnym (struktury STOP ACTA).

Co będzie dalej - nie wiem.
    Na szczęście, nie od nas zależy kto zostanie moderatorem. My możemy jedynie sugerować.
  12. Anonymous Member

Żadna z tych osób nie reprezentuje siebie, konto anonymous to tylko konto do odpisywania anonimowo i po to jest właśnie abyś nie wiedzial kto stoi za tym postem. Reprezentowanie siebie nie ma tutaj miejsca, bo nie wiesz kto z tego pisze, za każdym razem może być ktoś inny.
  13. Anonymous Member

Zalezalo od nas bo Albino wybory robił
  14. Anonymous Member

Albino został wytypowany w wyborach.
  15. Anonymous Member

Nic dziwnego, że RainbowSix nie chciała moda. Bycie moderatorem ma wiele wad.
  16. RainbowSix Member

Mogę zostać co najwyżej ministrem cyfryzacji.

Nie wezmę moda tutaj, choćbym miała do wyboru randkę ze smutnymi panami i Rickiem Astleyem. Nie chodzi o spam, bo tego jest na każdym prawie forum dużo i dość często coś z niego wynika. Chodzi o to, że forum, które kiedyś z założenia miało stworzyć jakąś sensowną społeczność i służyć jako miejsce informacyjne, przekształciło się w crap pokroju onetu. To nie stało się wczoraj, ani tydzień temu, ale w momencie napływu jedynych true anonów, którzy jedyne co zrobili, to syf, bałagan i wiochę.

Zaglądam tu raz na ruski rok, głównie sprawdzać prv, bo jak czytam ostatnie tematy, to ręce opadają. Dopóki sytuacja się nie zmieni, pewnie nadal będę się pojawiać co najwyżej w celach informacyjnych, albo polulzować z dzieci, które chcą uwalić Kuźniara.
  17. Cysiek Member

Rainbow, jeżeli umiesz liczyć do 10 to masz 100% że się tam dostaniesz (na stanowisko ministra cyfryzacji) :p Mówisz o tych akcjach z 2011 roku? Bo ja ostatnio patrzyłem po starych postach i chyba gdzieś w połowie 2011 zaczął się taki burdel robić. Jakieś nowe strony chcieli itd. O to ci chodzi? A z Kuźniarem masz rację, on ma teraz wielki banan na ryju i cieszy się z tych wszystkich ludzi ślących do niego maile/whatever...
  18. RainbowSix Member

Nie. Chodzi mi o te wszystkie dzieci, które pojawiły się tu pod koniec stycznia /na początku lutego.
  19. Cysiek Member

Ahaa... no to już jest kompletna masakra... "Ej mati, chodź, znalazłem zayebiste forum co są tam anonymouse!" (Tak to są AnonimoweMyszy, one sterują całym światem<lol>)Raz coś takiego na ulicy usłyszałem... Boże...
    • Like Like x 1
  20. RainbowSix Member

Tja. Motomyszy z Usenetu.
  21. Anonymous Member

Albino m.in. dlatego się wyniósł.
  22. EdmontV Member

Fakt, naplyw nowych, wprowadzil dosc znaczne zamieszanie... ale coz jak przyjezdza gimbus to pelny...

Dlatego popieram i rozumiem rain :)

Stay safe
  23. narc Member

i znowu słowo gimbus się pojawia:D. Rain... nie weźmie admina bo po co??Szacunek dla Niej/Niego?:p za to.
  24. Tulku Member

A mówiłem Cysiek że na "AnonyMouse" koleżanki lecą to nie wierzyłeś :D A serio to myślę że z czasem się uspokoi znudzi się, przestanie być trendy, jazzy, "chanowo" czy jak tam się teraz mówi, wsiądą do "gimbusa" (uczę się szybko nowomowy ;)) i sobie pojadą... luz. Nie ma sensu się bawić w berka jak nikt nie chce się z tobą ganiać :D
  25. Anonymous Member

Trochę to głupie że ludzie wynoszą się stąd przez zalew gimbusów. Gimbusy są wszędzie, każda komórka Anonymous ma ten problem, a jednak nikomu poza nami nie przeszkadza to prowadzić sensownych dyskusji i planować fajnych akcji. Jak ktoś chce coś zrobić, to i gimbusy mu w tym nie przeszkodzą. Poza tym Anonymous może być każdy, a jeśli taki gimbus obok wkurwiania ludzi na forum będzie pomagał w akcjach, to zajebiście. Atutem Anonymous jest masowość i nawet takim wkurwiaczom powinno dać się szansę, bo każdy Anonymous, jeśli pomaga w akcjach, jest wartościowym członkiem ruchu.
    • Like Like x 1
  26. Kanra Member

Osobiście uważam, że prędzej czy później ci najbardziej 'trollowaci' przedstawiciele wielkiej okołoactowej fali wyniosą się prędzej czy później, a zostaną ci, którzy pomóc chcą i pomagać będą. (Nie ma to jak wyrażać się w ten sposób, gdy samemu przyłączyło się do WWP na przełomie stycznia i lutego...). Tak więc, jak osobnik wyżej powiedział - nie ma sensu wynosić się z forum przez ten chwilowy (podkreślam to słowo) 'zalew gimbusów'.
  27. EdmontV Member

:) hmmm podoba mi sie wasze powolne zrozumienie pojecia jednosci ale zrozumienie :) nie mam zamiaru was obrazac, prosze tego tak nie odbierac, mimo ze krotko jestem na forum to nie znaczy ze mam krotki staz :] tyle o tym. A i popieram, ci mlodzi ktorzy przychodza i zaczynaja rozumiec czym jest anonymous musze zrozumiec ze podstawa jest jednosc :)

Anonymous - popieram twoja wypowiedz :) zobaczymy co bedzie dalej :)

Stay safe
  28. insidious999 Member

• Like Like x 1
  29. RainbowSix Member

• Like Like x 5
  30. Anonymous Member

nowomowy? czytales moze orwella?
    • Like Like x 1
  31. A mi się zdaje, że jak Albino robił wybory na nowego moda, to byli chętni. I co, nikt nie został wybrany? Zrezygnowali, czy przepadli w tłumie? Dajcie spokój Rainbow Six, sto razy pisała, że nie chce, to nie. Sorry, ale wyskoczyłem na chwilę.
  32. IMarcin Member

Forum i tak jest skończone więc po co mod?
  33. diascn Member

A czy scjentolodzy mogą być modami?
    • Like Like x 1
  34. Anonymous Member

O ACTA ucichło gimbusiarnia natrolliła, ludzie sie rozeszli, nie ma tu już czego szukac poza durnymi przepychankami, szkoda...
  35. Lewacki Anon Member

Ale nieśmieszne te wasze sarkazmy.

EDIT: Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop, Offtop,
  36. anon_white Member

Ja jeszcze odświeżę ten temat... Raibow czy w powyższej wypowiedzi miałaś na myśli również mnie? Bo ja właśnie jakoś w styczniu się zarejestrowałem... Nie poczuwam się jako dziecko, ale mimo to poczułem się urażony. :D
  37. RainbowSix Member

Anon_White, nie, Ciebie jakoś ominęłam w moich przemyśleniach ;)
  38. Lewacki Anon Member

Ciebie lubi Rainbow. Masz plusa i słoneczko w dzienniczku.
    • Like Like x 2
  39. Anonymous Member

Ciebie natomiast nikt nie lubi, Lewacki.
    • Like Like x 1
  40. Lewacki Anon Member

Nawet mnie to cieszy, patrząc na lizanie dupy i generalny intelektualny poziom większości tu obecnych kwejkowiczów.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins