Customize

RainbowSix - ratuj!

Discussion in 'Polska' started by pepeXXL, Feb 27, 2012.

1. miom zdaniem bardziej niz naplyw dzieciakow szkodzi nam podzial na tych super waznych, fajnych i doswiadczonych anonymous, tych z prawdziwego zdarzenia, ktorzy juz walczyli z maska w czasach solidarnosci i wiedze wszystko najlepiej - zamniast narzekac i obrazac warto poczuc jako bardziej doswiadczona osoba odpowiedzialnosc zeby zainspirowac mlodych, wspierac alternatywna edukacje nowicjuszy w naszym gronie...bo ja mysle ze w nich tkwi potencjal, mlodzi sa tym pokoleniem, ktore moze faktycznie co zawojowac, bez kompleksow naszych starych, bez ograniczen technologicznych i swiatopogladowych - a tu ciagle tylko wypinanie i obrazanie, jacy true to my nie jestesmy a jak bardzo fe ci mlodzi sa...

osobiscie pamietam czasy pod koniec 2011 jak tutaj sie prawie nic nie dzialo, tematy dotyczyly mastrubacji i picia yerba mate - to szczerze widze teraz duzo wiecej energii i pomyslow zeby zmienic cos w swieci na lepsze, oczywiscie nie zawsze podejscie i pomysly sa realistyczne i przemyslane, ale walsnie dialog na forum moze sluzyc temu zeby je dopracowac...wzajemny szacunek to dla mnie zasada numer jeden obojetnie czy ktos jest od lat czy od wczoraj na tym forum, lub ma 15 czy 25, 35 czy jest emerytem - zasluguje na szacunek na starcie...jak tego nie uda nam sie miedzy nami wprowadzic to nie jestesmy lepsi od realiow swiata, ktory niby chcemy zmienic na lepsze...

apropos rainbow to szczerze troche sie rozczarowalem arogancja, ktora wyczuwam w twoim komentarzu dotyczacym jakosci naszego forum, jakbysmy nie byli godni Twojego obcowania z nami, bo nie spelniamy odpowiednich kryteriow jakosci - lepiej nie wylewiac dziecka z kapiela...moim zdaniem, jest tutaj wiecej potencjalu w ludziach niz myslisz...

ludzie widzieli w tobie osobe ktora moze wesprzec jakosc tego forum , ty sie natomiast wyzwania podjac nie chcialas i powiedzialas ze szkoda ci czasu na ta "dzieciniade", twoja decyzja, szanuje ja - ale osobiscie nie rozumiem, .prosze pamietaj, ze jakosc tworza ludzie takze tez ty: odpowiedzialnosc to cos wiecej niz narzekanie ze jest zle....Jakby ci naprawde zalezalo zeby bylo tutaj wiecej sensowego dialogu to bys zrobila co do ciebie nalezy i jako mod starala sie ten poziom zagwarantowac...jak ci nie zalezy to prosze tez nie obrazaj innych bo to napewno nie podwyzszy poziomu...

warto w takim razie moze rozpoczac jeszcze jedno podejscie wylonienie 2 nowych modow dla naszego forum, czy sa jakies chetne osoby?
    • Like Like x 6
  2. Anonymous Member

Anonymous to nie tylko "zmienianie świata" - to też luźne rozmowy i offtop
    • Like Like x 3
  3. Tulku Member

@up zgadzam się i zgadzam się z 1234TRINITY5678 bosz z wszystkimi się zgadzam! :D Nie każdy się super przemądrzały urodził, kto pyta nie błądzi... takie tam, dziś napisałem w chwili gniewu coś głupiego i SandThe mi to uświadomił poprawiłem bez "bulu" ;)

Nie rozumiem tych co narzekają bo nie wiem czy narzekają że ktoś ZA NICH nie robi czy że SAMI nie robią...
  4. Lewacki Anon Member

Masz mój głos.
    A co do reszty postu to uważam że rzeczywiście w newfagach drzemie wielka moc, ale nie można lekceważyć autorytetu oldfagów, zresztą sam wiesz że część z nich jest odpowiedzialna za największe akcje. Rainbow byłaby dobrym modem, ale z drugiej strony nie dziwi mnie jej niechęć.
    Poza tym uważam iż mimo tego, że newfagi są potrzebne to część z nich zupełnie się nie nada.
  5. Anonymous Member

To nie chodzi o równość wszystkich - bo równość jest. Ale na forum musi być podział na nowych i starych - bo forum nie jest tym samym czym jest Anonymous. Forum to tylko forum i nie można dopuścić do rangi moderatora kogoś nowego. Na forum jest podział, a w Anonymous nie - bo w Anonymous nigdy nie wiadomo, kto jest kim, więc nie da się wprowadzić podziałów.
  6. Anonymous Member

@Up - ładnie powiedziane. Aczkolwiek moim zdaniem - i te słowa kieruję do Lewackiego - nie powinien się liczyć 'autorytet' oldfagów, tylko ich doświadczenie, wszak to nie to samo.
    Oldfagi się znają i wiedzą co i jak, a newfagi mają potencjał, energię i dobre chęci. To jest jedyny podział, jaki istnieje, i wręcz może... powinien? istnieć.
    Swoją drogą, zastanawia mnie, czy gdyby taka RainbowSix (nie, że się czepiam, ale ona jest najczęściej omawianym przykładem oldfaga ;)) usunęła swoje konto, i założyła nowe, pod inną nazwą, z innym avatarem, w ogóle - takie, które w żaden sposób nie pozwoliłoby na powiązanie starego konta z nowym - to czy jej słowa, jej pomysły, jej wypowiedzi uzyskiwałyby od reszty taki sam poklask i szacunek? Czy też może została by zaszufladkowana i postrzegana jako newfag, który myśli, że wie wszystko, a nie wie tak naprawdę nic?
    • Like Like x 1
  7. Lewacki Anon Member

@up. Nie wiem czy jej wypowiedzi zyskują poklask, jestem za to pewien że nie od wszystkich, ale chyba wszyscy szanują to że wymyśliła, lub wzięła udział w wielu akcjach. A jeśli chodzi o pomysłodawstwo, to oldfagi są traktowane prawie tak samo jak newfagi, chodzi tylko o to że ona po prostu coś organizowała, wszyscy wiemy że nie ma u niej 'słomianego zapału' i że konsekwentnie stara się realizować ideę tego forum.
  8. Anonymous Member

Dobry żart, a jeszcze kilka dni temu czytałem twój post w którym stwierdziłes że jedynie sa tu newfagi którzy sa debilnymi gimbusami i nic nie robią.
  9. Lewacki Anon Member

To też prawda, jedno nie wyklucza drugiego.
  10. Anonymous Member

True story.
  11. Merkuriusz__ Member

Sprzątanie w zasadzie sprowadza się do wywalania niektórych troll tematów, jeżeli inni nie mięli by nic przeciwko to jestem chętny. Mam dość czytania takich tematów i patrzenia jak niektórzy w nich piszą, tak jakby regulaminu nie widzieli na oczy...
    Zgłaszam swoją kandydaturę.
  12. insidious999 Member

Nie wiem czy zauważyłeś ale do wywalenia jest tutaj 80% tematów i przynajmniej 40% użytkowników. Niestety nasza "struktura" nie pozwala na takie działanie co wobec tego sprowadza się do ordynarnego i ohydnego syfu, który jak to R6 powiedziała w pewnym temacie zrodził się na przełomie stycznia i lutego gdy miejsce te zyskało popularność. Jednym słowem... chuj! :)
  13. Anonymous Member

Rzeczywiście, na przełomie styczeń/luty pojawiło się trochę nowych. Część z nich została tutaj źle przyjęta.
    Odeszli - szkoda. Albino zrezygnował z moda, nie potrafiliśmy wybrać nowego i powstał chaos.
    Uzgodniliśmy, że ograniczymy się do dwóch tematów, OpACTA i OpUkraine i co? - ucichło. Winimy za to newfagów. Protest przeciwko ACTA wszedł w nową fazę, forum się uspokoiło, a nas niema.
  14. AnonLabel Member

Osoby które stanowiły trzon Anonymous w Polsce przestały się ze sobą komunikować, to co się aktualnie dzieje na tym forum nic nie wnosi i do niczego nie prowadzi. Prowadziliśmy operacje w małej grupie nie pisząc o tym na forum, ale spójrzmy prawdzie w oczy - aktualnie wszystko jest niepoukładane. Na forum rzadko wchodzą osoby które wcześniej za nie odpowiadały, oldfagi wiedzą o kim mówię. Po aferze z ACTA przestaliśmy organizować operację z racji takiej, że poza protestami, hakerów którzy utożsamiają się z Anonymous w Polsce jest może z trzech, którzy i tak nigdy razem nie współpracowali. Sam dawno nie zaglądałem na forum, dopiero teraz widzę jaki jest tu burdel. Garstka osób jest w stanie zrobić więcej niż całe te forum razem wzięte, ale pamiętajcie że prawdziwe operacje nie były i nie będą omawiane tutaj. Czekam na odzew oldfagów.
    • Like Like x 3
  15. pepeXXL Member

Rozumiem Ciebie ale mam prośbę.
    Wasze doświadczenie i obecność jest teraz, na tym forum, bardzo potrzebna.
    Pomóżcie to ogarnąć.
  16. Svobodny Moderator

Czy ktoś słyszal lub może brał udział w #OpElba? Bo od pewnego czasu zauważyłem że działa cos jak anarchistyczny odłam Anonymous w polsce co mnie zastanawia i jednak troche niepokoi ze sprowadzają naszą idee do anarchizmu a konkretnie do swoich działan. Sam mam poglądy bliskie anarchizmowi ale zdecydowanie mi sie to nie podoba. Co do #opElba jesli ktos niewie, to została powalona strona internetowa firmy ochroniarskiej i został przeprowadzony mailstorm.
  17. Anonymous Member

Psy szczekają, a karawana idzie dalej. Brakuje mi kilku postaci ale, z drugiej strony, nie martwi mnie, że z forum odeszła cała Palikociarnia.
  18. Svobodny Moderator

Fakt że wyznawcy palikota to zwyczajna frajernia bo naiwniactwem tego sie już nie da nazwac, ale nadal niewiem co z #opelba i ludzmi którzy sa za nia odpowiedzialni.
  19. Anonymous Member

Jeżeli 'ludzie od #OpElba' uważają się za Anonymous, i w ten sposób podpisują swoje akcje, to nie można im tego zabronić. Każdy, kto poczuwa się do bycia Anonymous ma prawo się w nich 'wcielić'. No, chyba, że ich czyny drastycznie wykraczają poza ogólnie pojętą anonymousową ideologię.
    • Like Like x 1
  20. Anonymous Member

Houston, this is Oldfag.
    • Like Like x 1
  21. insidious999 Member

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, zrobił się syf więc spierdalamy.
    • Like Like x 1
  22. Anonymous Member

Drogi Francesco Schettino.
    Zajebisty tekst.
    WWP to jednak nie Costa Concordia.
    • Like Like x 1
  23. AnonLabel Member

Przestańcie nadawać wszystkiemu nazwy #OpShit, nawet nic z tym nie robicie. Ograniczamy się do spamu jedynie, to żadne rozwiązanie.
  24. Anonymous Member

Pomijając już zupełnie fakt że w Anonymous operacjami zwykło się zwać akcje na większą skalę i bardziej dalekosiężne, a nie jakiś mały spam czy chuj wie co.
    • Like Like x 1
  25. RainbowSix Member

Matkoboska, skończcie ten temat.

Trinity, to nie arogancja, tylko wrażenia z obserwacji tego, co się dzieje. Nie ma współpracy, są za to przepychanki i walka o jakieś wyimaginowane stołki. Czekam, aż to się uspokoi, co podkreślałam milion razy. Można sobie mówić, planować, ale dopóki nie idą za tym konkretne działania - bezsens. Poza tym znowu podam przykład pobieraczka. Dziś mamy to, a kiedyś mimo mniejszej liczby osób i pieprzenia o yerba mate potrafiliśmy współpracować nad jednym, ważnym w danym momencie celem. Nie widze tego, myslę, że nie tylko ja. Żeby nie było więcej niedomówień, nic nie mam do newfagów, mam za to dużo do głupich newfagów i oldfagów też. Sensowności wypowiedzi nie definiuje staż na forum, moja opinia wynika z zachowania konkretnych jednostek, a nie daty rejestracji.

O #OpElba pierwsze słyszę.
    • Like Like x 1
  26. Anonymous Member

Zaprawdę powiadam wam - Rainbow dobrze prawi. Kiedyś też offtopowaliśmy na potęgę - o yerba mate, o muzyce, o satanizmie - a obok tego omawialiśmy i wykonywaliśmy akcje. Jakoś znaleźliśmy czas i chęci, by zaplanować akcje, a potem żeby popracować nad ich wykonaniem. I wciąż mieliśmy czas i ochotę na to, by pogadać na luźne tematy ot, tak dla czystej przyjemności. Bo tym jest Anonymous - nie tylko aktywizmem, ale też luźną atmosferą i odrobiną mniej lub bardziej udanego humoru. Teraz nikt tutaj nie gada o szatanie, o herbacie ani o długości węgorza w Polsce - wszyscy rozmawiają o akcjach. Tylko że rozmowa to jedyne co robią.
    • Like Like x 2
  27. Merkuriusz__ Member

Sory, nie wiesz co każdy robi poza forum. Nie wszystko jest tutaj opisywane więc nie pisz, że każdy nic nie robi, tylko siedzi i nabija posty.
  28. Anonymous Member

Ok. A która akcja z tych tutaj omawianych miała miejsce? Kiedyś może niewiele akcji się udało, ale kilka ich było. A teraz? Co z PKO? Co z INDECT? Nie zrozumcie mnie źle - sam wiem, że ciężko jest coś porządnie zorganizować i nikogo tutaj bynajmniej nie oskarżam, ale faktem jest, że żadna z omawianych ostatnio akcji się nie powiodła a i luźna atmosfera gdzieś wsiąkła. Za dużo rzeczy tutaj omawiacie - jest was za mało i nie ogarniecie OpPKO, OpINDECT i sprawy nadużyć ze strony policji. Więc albo wybierzcie sobie jako grupa jedną z wyżej wymienionych, która jest dla was ważniejsza i na niej się skupcie, albo utworzcie większe grupy dla każdej z nich - ale to drugie wymagałoby wyjścia poza WWP. I potraktujcie ruch Anonymous bardziej luzacko - bawcie się tym, pogadajcie o czymś niepoważnym albo zróbcie jakiś flash mob for teh lulz (opcja dla ambitnych). Z doświadczenia wiem, że odrobina luzu i zabawy pomaga się zmotywować i lepiej wykonać jakąś Op.
  29. Anonymous Member

Sory, to był mój post. Źle kliknąłem
  30. pepeXXL Member

Lubię zaglądać na to forum.
    Szczególnie podoba mi się topic: "Jestem gimbusem..." - jest kompletny, ma swój początek i zakończenie,
    łączy pozytywny trolling z dużym poczuciem humoru "starych" i "nowych".
    No... i jeszcze jest tam Cysiek.
    Ograniczę, jednak, swoją aktywność usera bo chcę bardziej zaangażować się w realu - czyli zacząć robić to,
    co potrafię i lubię.
  31. IMarcin Member

Widzę Mansonie że do maturki wykuty jesteś skoro wróciłeś?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins