Customize

Reaktywacja

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 20, 2012.

1. Anonymous Member

OK, to ustalone, a co do incydentu z IRC-pamiętajcie, zemsta najlepiej smakuje na zimno.
  2. nnfof Member

podbiłbym i bym poparł, z tym że właśnie najwięcej wątpliwości stawia mi punkt trzeci, gdy on zawiedzie, cały misterny plan.. w pizdu.
  3. Vinoth Member

Jestem gotowy włożyć w to kasę, bo sam też mam ochotę w najbliższe dni latać z ulotkami po moim mieście i je rozdawać. Nie wiem tylko jaka ilość kasy by wchodziła w grę.
  4. nnfof Member

Nie o to czy jesteś gotowy wyłożyć kasę mi chodziło, raczej o to, kto jest z anonimowych na tyle wiarygodny, aby tą kasę trzymać i nią dysponować :D
  5. Vinoth Member

Każdy jest tutaj poniekąd niewiarygodny, bo kurde jest anonimowy. Ja osobiście kasy ie lubię, bo kurde gdzieś mi coś potrzebne to od razu biorę byle środki jakie posiadam, żeby coś tam kupić :d Chyba, że pogadałoby się z koordynatorami komórek. Nie ich funkcja, ale mogliby coś tam pomóc jeszcze :D
  6. nnfof Member

masz okazję ( :D ) z jednym z nich pisać ale ta pozycja wcale nie zapewnia jakiejkolwiek wiarygodności..
  7. Vinoth Member

A no chyba, że tak :D Patrze teraz na różne drukarnie i wychodzi z tego co widzę za 1000 ulotek ~75zł netto a za 2k ~148zł. Chyba, że plakaty, to już wyjdzie tak, że za 1k plakatów, papier kreda gloss 150g i A4 wychodzi 465zł, chyba, że papier satynowany 160g, to już 696zł. Plakaty będą rozsądne. Według mnie można papierem kreda gloss 150g, bo nie chodzi nam o zajebisty efekt, jaki wyjdzie, ale, żeby były ( przynajmniej ja tak myślę ). Zależy też kto tam ile wrzuci. Każdy z komórki jakiejś powinien się zrzucić.
  8. szkod[nick] Member

Moim zdaniem w dobie internetu bez sensu jest bieganie po mieście z ulotkami które trzeba ufundować i rozdać ludziom z czego połowa patałachów nie umie obsługiwać się kompem, bo ten sam efekt można uzyskać nie ruszając się z przed kompa w 5 minut, spamować kwejki i inne tego typu shity :p
  9. nnfof Member

Pomysł jak już mówiłem średniawy, ze względu na to, że żadna z komórek nie będzie tak hojna, od tak płacić za całe miasto.. Nawet jeśli, to na jakie/czyje konto masz zamiar wysłać pieniążki? :)
    • Like Like x 2
  10. Vinoth Member

No faktycznie. Chyba, że zrobić tak jak szkodnik pisze. Taniej, bo nic nie kosztuje. Co do konta to fakt.... Nie ufam zbytnio ludziom. Dam koordynatorom, to nie mam pewności, czy za 15 min nie wypiją mojego zdrowia jako fundatora
  11. nnfof Member

osobiście jakbyś mi wpłacił 2,80 na kasztelana w butelce, to bym się nie obraził. rzucam pomysł, tylko proszę bez agresji do niego podchodzić ;

- dnia xx.10.2012 ruszamy z masową akcją aka mass trolling z wrzutami z INDECT'a, typu plakaty, informacje.. myślę że to może zadziałać, bo póki co mało tego jest
    • Like Like x 1
  12. szkod[nick] Member

ewentualnie można kilka plakatów porozlepiać bo nie jest to zbyt drogie a może ktoś zwróci uwagę :p
    oczywiście na plakacie link do strony gdzie jest więcej informacji :D
  13. Vinoth Member

Z miłą chęcią bym się właśnie dowiedział kiedy ten shitowy dzień nastąpi. Zrobić filmiki na YT z polskim gadaniem tylko nie jak zwykle IVONA tylko ktoś by mógł gadać normalnie i ładnie to zrobić. Potem suby lecą rozsyłanie to po face, i innych ludzie mniej więcej wiedzą co robić. W Wrocławiu może byś dał rade tam jakiś proteścik walnąć nnfof. Jak to tam u Was?
  14. nnfof Member

Słuchaj, ogólnie to by było tak, że musiałbym sobie wszystko rozplanować, a to nie jest takie łatwe zgarnąć więcej niż ~100 osób na protest spontanicznie. Jeśli chodzi o filmik, dajcie mi przetłumaczony tekst, mam studio w domu więc nie byłoby problemu gdybym ogarnął głos i go tylko troszkę podrasował.
  15. Vinoth Member

Zmienić można by "audiocity". Dalej. Przetłumaczony w komórce z cz-wy mamy tylko z takedown, ale to tam wyślę Ci potem (jutro jak coś ) Z Truman Show chyba już były.
  16. szkod[nick] Member

Vinoth, o ile się nie mylę truman show to polska operacja więc co chcesz tłumaczyć?
  17. nnfof Member

zapewne chodziło mu o to, że zwykle filmy na yt mają lektora zwanego Ivoną :D
  18. Anonymous Member

Składki to zły pomysł. Nie lepiej zajmować się tym na własną rękę? Tak działają Anoni, poza tym takie rozwiązanie sprawy wyklucza możliwość wygwizdania innych przez jedną osobę.

Anonymous nie są twoimi przyjaciółmi. Nie powierzaj cennych przedmiotów ani informacji nikomu, nawet innym Anonom.
    • Agree Agree x 2
  19. nnfof Member

Wspomniałem o tym już że to kiepski pomysł :)
  20. szkod[nick] Member

21. Vinoth Member

I tak i tak trzeba się jakoś ogarnąć, bo narazie to polski Anonymous jest brana bądźmy szczerzy jako POŚMIEWISKO! Patrząc na komenty pod Anonymous Polska to nie wiem, co kolesie mają w baniach. Było ok, jak było ACTA, teraz już nie potrzebni.....
  22. nnfof Member

Spokojnie, pośpiech naszym wrogiem.
  23. szkod[nick] Member

@Anonymous, mam pytanie, znasz wszystkie języki świata bo zauważyłem że udzielasz się w każdym dziale? :)
  24. SandThe Member

Dlaczego ktokolwiek uważa że ta op była porażką? Naprawdę sądzicie że ściągnięcie z sieci jakiejś strony jest takie ważne samo w sobie? Przecież tak właściwie to nic nie daję, nawet zakładając że strona nie będzie działać przez parę godzin, dni cholera choćby i tydzień. Przecież tu nie chodzi o to żeby narobić problemów administratorom! Tu chodzi o przedstawienie... pokaz dzięki któremu inni ludzie zaczną być ciekawi o co tak ci anoni bojują, a może i się przyłączą. Powodzenie nielegalnych akcji nie ma znaczenia, dużo ważniejsze jest to że dzięki takim akcjom pokazują nas w mediach, bo takie akcje przyciągają uwagę, planowanie czegoś takiego od nowa "bo poprzednio się nie udało" nie ma żadnego sensu (no może poza chwilową podwyżką endorfin jeśli takie rzeczy nas bawią).
    Miło jednak że myślicie nad akcją informacyjną, na takie zawsze jest czas, a i przypominają one nieco o celach naszych działań społeczeństwu, osobiście mam tylko jedną sugestie. Takie akcję zawsze są przeprowadzane na dwa sposoby i myślę że teraz też można by tak zacząć:

Sposób pierwszy:
    Zbieramy plakaty o interesującej nas tematyce do jednego wora, piszemy instrukcję działania i heja.
    Każdy działa na własną ręke (chyba że się zgada z kimś ze swojej okolicy)

Sposób drugi:
    O ile mamy ku temu środki w ludziach, organizujemy spotkanie dla wszystkich zainteresowanych i działamy razem.

Sposób pierwszy jest szybszy, bezpieczniejszy i chyba bardziej skuteczny, jak już ktoś zresztą zauważył.
    Osobiście byłbym rad gdyby ta op skończyła się fazą 3 lub 4 jako manifestacja na ulicach szkoda tylko że to już nie ten czas, z drugiej strony gdyby udało się dobrze wykorzystać rozgłos w mediach...
  25. Svobodny Moderator

Konto Anonymous nie reprezentuje jednej konkretnej osoby. Każdy może go użyć jeśli z jakiś powodów niechce postować pod swoim nickiem, do tego służy przycisk "reply anonymously".
    • Like Like x 1
  26. Vinoth Member

Chyba, że napisać do paru "zaufanych" polityków np. Korwin. Można na kolesiu polegać, udowodnił to już dużo razy. Co o tym sądzicie?
    • Funny Funny x 2
    • Like Like x 1
  27. Anonymous Member

• Like Like x 2
    • Agree Agree x 1
  28. Vinoth Member

Korwin sam jest przeciwko obecnemu rządowi. Sam wiesz w ilu protestach brał udział. Ujawnia różne pierdoły.
  29. Anonymous Member

100 osób hahahahhahahahahah, moze dobijasz do 10 jak namawiasz przez 2 miesiące, komórki nie istnieją praktycznie, jest zerowy kontakt pomiędzy paroma osobami na całe województwo.
  30. Anonymous Member

Korwin.... Z kim ja tu siedzę, nie chodzi nawet o jego poglądy ale nazwanie go zaufaniem przyprawia mnie o konwulsje śmiechu.
  31. nnfof Member

he he he, herbata Ci wystygła
    co prawda to prawda, dlatego wspomniałem że ciężko będzie, zamiast być lepiej, jest gorzej, bo co raz mniej chętnych do udziału w tych akcjach, czyżby ludziom się znudziło? Czy może za mały buuum był?
    • Like Like x 1
  32. Anonymous Member

W kulturze chanowej od czasu do czasu dla żartu udawało się, że Anonymous to jedna osoba.
  33. Vinoth Member

Zaufany, no może fakt zbyt dużo słowo. Jeden z normalniejszych politykow. Tak mogłem napisać.
    • Funny Funny x 1
  34. Anonymous Member

Nie idź w tą stornę tumblr_mcbnvxG5eG1r3506ho1_500.jpg
    • Like Like x 3
    • Funny Funny x 1
    • Winner Winner x 1
  35. Vinoth Member

Dobra, skończmy już, bo to nie prowadzi do niczego.
  36. szkod[nick] Member

Nie ma co się spierać. Każdy może przedstawić swój pomysł. Trzeba działać i coś myśleć, a nie tylko narzekać :)
    • Agree Agree x 2
  37. nnfof Member

Jak dla mnie już mówiłem, najpierw masa informacji, i w sumie to spam portali społecznościowych, a później dopiero można myśleć o protestach jakichś, gdy społeczeństwo się tym juz zainteresuje.. A czas wpływa na naszą niekorzyść
  38. A ja na przekór Svobodnemu napiszę, że musimy wykraść i ujawnić jakieś informacje, bo rzeczywiście polscy Anoni nie mają najlepszej reputacji. Podbijmy u zwykłych ludzi, a następnie obalajmy rząd.
    • Funny Funny x 1
  39. Vinoth Member

Łatwo mówić gorzej zrobić. Osobiście dopiero się uczę, więc jedyne co robię to dosowanie. Można by poprosić kogoś z Niemiec, albo Anglii. No ale nic. Ja tutaj od myślenia nie jestem zbytnio, więc można to najwyżej omówić.
  40. Mexykanin90 Member

Powiem tyle wystarczy że ktoś zna język programowania i napisze wirusa bo nasi urzędnicy to idioci . Nie trzeba uczyć się programowania ani włamywania na strony bo to będzie za trudne .Sam też niewiele wiem :) tak co do DDosu to wystarczy "zdobyć serwery" podstawowe poradniki żeby słabe bo słabe ale jednak ataki przeprowadzać znajdziecie na forach wysatarczy pomyśleć ja niestety w ostatnio wgl nie mam czasu . Zazwyczaj pisze anonimowo ale tu się powstrzymam piszcie na PW to będą mi powiadomienia przychodzić
    • Like Like x 3

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins