Customize

Reaktywacja

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 20, 2012.

1. Anonymous Member

WWP nie wspiera, nie prowadzi i nie zezwala na nielegalne działania. Proszę nie planować tutaj takich działań, lecz ograniczać się do legalnego aktywizmu.
  2. Vinoth Member

Nie planujemy tylko rozkminiamy co zrobić, aby Polacy się ruszyli z miejsca.
  3. anon_free Member

Dobra, bo się nigdy nie dogadamy.

Plan działania:

1. Faza informacji:

#OpSpam, czyli po prostu spamowanie Kwejka i demotów niekoniecznie informacjami o operacji tylko po prostu o manipulacji w mediach, kłamstwach polityków, o "demokracji" itd. Dobrze by było gdyby jedna osoba zrobiła filmik a reszta powielała go na portalach. Najlepiej założyć po 3-4 konta- większe szanse na niewykrycie spamu przez moda demotów/kwejka.

#OpPaperStorm, czyli plakaty, ulotki. Zostawiamy wszędzie, w autobusach, supermarketach, szkołach itd.

#OpCDsTellTruth, czyli nagrywamy filmik na płyty i zostawiamy płyty w losowych miejscach i w skrzynkach np. pocztowych.

#OpMailing- domyślacie się. Piszemy maila do losowej osoby albo znajomego przedstawiając się jako Anon i opowiadamy o naszym kraju itp, sami wiecie o co chodzi. IMHO to bardziej skuteczne bo każdy pomyśli, że jest "ważny" bo to do niego napisał Anonimowy:)

Jeśli będzie jakikolwiek odzew ze strony np. mediów, choćby to była jakaś osiedlowa gazetka to już jest sukces.
    Oczywiście uważać na monitoring, naszego wroga, bo wiadomo co rząd najchętniej by z nami zrobił:confused:

2. Faza działania

#OpManifestation, czyli mówiąc prościej manifestacje. Plakaty, zgłoszenie i tyle. Zonk jest tylko taki że jak na plakatach będzie nasza maska czy jakikolwiek symbol to dowiedzą się o tym że ktoś jest Anonimowym(a raczej był...)

Na tym forum to tyle reszta na IRC.
    To do roboty!
  4. Vinoth Member

Jeszcze tak dopiszę. Najlepiej jak ktoś chce tam walić kwejkami itd. i tej metodze spamu. Jak ktoś myśli o mailu to polecam koszmail.pl każdy chyba rozkmini jak to działą. te poczty i tak nam będą niepotrzebne.
  5. Ja spamuje w tramwajach,autobusach i wgl gdzie się da ;)
    Mogę drukować na większą skale jak cos ;)
    Osoby z Gdańska lub trójmiasta zapraszam na pw ;)
  6. Filmik z fazy II. Jest nadal aktualny wiec wrzucam bo może nie wszyscy o nim wiedzą, a nie był tu publikowany.
  7. Skoro, już się tak pobudzilismy, to raczej nie myślałbym o wznawianiu Trumana, tylko korzystając z chwili ożywienia, zapytałbym, czy są jacyś chętni na Paperstorm w Warszawie, moze cos większego da radę zrobić, jak nie to trudno znów pojedziemy ultra minimalistyczną wersją, jbc. piszcie na PW, albo tutaj.
  8. SandThe Member

Gosh, do czego tu doszło ? Trolling level : master
    Hakerek to ty?!

11d1f471-0adc-4a6c-87c2-18809359ed64.jpg
    • Like Like x 1
  9. Black Phenom Member

Witam,
    mam jeszcze kilka ulotek truman show rozprowadzę je w tą sobotę w kujawsko-pomorskim. Jeśli chodzi o organizowanie się w grupy to jak najbardziej jestem za ale muszą to być grupy lokalne ponieważ wszystkie transfery $$ doprowadzą do tego iż nie będziemy już anonimowi większość będzie nas mogła łatwo zlokalizować.
  10. laczego każdą pierdołę nazywacie operacją...? Operacja to zorganizowane działanie na sporą skalę, a nie pojedyncza ulotka zostawiona w centrum miasta.
    • Agree Agree x 3
  11. Black Phenom Member

Popieram cię justforlulz i proponuje kontynuację op truman show. Zachęcam do zapoznania się z tym filmem
  12. Vinoth Member

Milordzie tutaj to już chyba Takedown się zaczyna, a my nadal tutaj o Trumanie
  13. Anonymous Member

Każdy zainteresowany wznowieniem #Op TrumanShow zapraszam do mnie na PW, przedstawię kwestię co i jak ma wyglądać. Lista alternatywnych IRCów już niedługo powstanie (najpierw muszę dobrać serwery). Każdy z Was ma TORa a w torze pracuje się dobrze z racji tego że muszę uważać na policje i pseudo dziennikarzy informacja może nie dotrzeć do każdego kto do mnie napisze, wszystko będę ustalał z kilkoma innymi userami forum z którymi mam kontakt częstszy niż z większością. Tak jak mówił Albino oraz Svobodny nie rozmawiajcie o illegal ops na publicznych forach (no chyba że koniecznie chcecie odwiedzić wronki,goleniów,białołękę czy inny zakład karny ;] ) Osoby które dostaną ode mnie materiał proszę o nie udostępnianie tego innym ("za dawanie na psy od razu chuj w dupe"). Tym razem żeby akcja wypaliła od początku do końca w 100% potrzebujemy organizacji jakiej było mało przy ostatniej operacji.
    • Agree Agree x 3
  14. Juwubax Member

Po mojej długiej nieobecności w kraju. Zapoznałem się z wieloma tematami. Jestem jak najbardziej za reaktywacją #Op TrumanShow.
  15. W pełni popieram, #Op TrumanShow musi zostać wznowiona może ludzie się trochę ogarną, niedługo ich świat będzie wyglądał jak w filmie Matrix.
  16. RainbowSix Member

Jestem za aktywacją podd jednym warunkiem: nie będziemy pieprzyć przez 10 stron o czcionce na plakacie, tylko zorganizujemy to jak cywilizowani ludzie. Jak pokazuje czas przeszły - DA SIĘ.
    • Like Like x 2
    • Agree Agree x 2
  17. Dokładnie, weźmy się już do roboty, OK?? Może w końcu polska usłyszy nie tylko o naszych zagranicznych kolegach?

Ja moge spamować kwejka, demoty itd. tylko musze sobie tam konta pozakładać...
    Może ktoś mi pomoże? :D
  18. RainbowSix Member

Przede wszystkim to nie spamuj forum tylko edytuj posty, to raz. Dwa, mam Ci pomóc założyć konto? :3

Najważniejsze: jak coś robić to z głową, a nie "byle było", bo ostatni taki fuckup pozostawił niesmak i ofiary w ludziach. Amen.
    • Like Like x 3
  19. Svobodny Moderator

Miło by było, nie czepiam sie ale na przyszłość edytujcie posty zamiast walic jeden pod drugim.
  20. yumi Member

witam jestem nowy i chcę pomóc w poniedziałek skoczę na ksero i ze znajomym bym obskoczył swoje miasto rozklejając plakaty
  21. RizOne123 Member

tak samo jak yumi, jestem nowy, i nie do końca wiem co jeszcze mam robić, macie może dla mnie jakieś pomysły?
  22. anon_free Member

@masz opisane w moim wcześniejszym poście
    Dzielcie sie swoimi spostrzezeniami nt. akcji i ew. plakatami czy demotami lub czymkolwiek co zrobiliście żeby był podgląd sytuacji jak to sie rozwija.
  23. RizOne123 Member

24. Svobodny Moderator

Nie zapominajcie że TrumanShow to nie tylko walka z INDECT. Bo z tego co widziałem artykuły prasowe grzmiały że to głównie chodzi o to, a to nie prawda. Tak samo ważne są pozostałe projekty i ustawy.
  25. A Wy jak zawsze pierdolicie zamiast działać (który to już raz).
  26. yumi Member

ogółem to z kolegą podrukujemy ulotki i będziemy rozklejać po przystankach i rozdawać ludziom
  27. Sorry, już będe edytował posty.
    Chodziło mi o pomoc w wysyłaniu obrazków na kwejka, besty itp. a nie o zakładanie konta...
  28. RizOne123 Member

chwilowo wydrukowałem 50 razy ten plakat, dałem po parę sztuk znajomym i niech podają dalej i kserują ile fabryka papieru dała :)
  29. yumi Member

a tak btw to kiedy ma być ta akcja ??

na moje oko lepiej by zrobić to jednego dnia
  30. anon_free Member

@cały czas jest akcja:) Po prostu jak ludzie działają to jest akcja.
    A jeśli chodzi o jakieś blokowanie stron itp. to raczej po fazie informacji i nie na WhyWeProtest tylko na IRC i innych kanałach komunikacji.
    PS Załóżcie konto na FB(nie pod prawdziwym nazwiskiem, oczywiście:D) i spamujcie znajomków co mają konto na FB.
    Można by też podesłać materiały na profile Anonymous Polska i Anonymous In Poland(oba mają dużo like'ów a co za tym idzie ogląda je dużo ludzi.
    Ze swojej strony to będę drukował ulotki i zostawiał gdzieś albo rozdawał na ulicy. I Was też zachęcam do tego.
  31. yumi Member

z chęcią pobawię się z ulotkami lecz dopiero po niedzieli
  32. slive2gold Member

http://img43.imageshack.us/img43/4146/trumanshow.png
    Jeden obrazek to stanowczo za mało, jeśli ktoś go zobaczy 1 raz (dajmy na to na kwejku, demotach, bestach, jebzdzidy) to pewnie go przeczyta, no i zapomni o nim. Jeśli go zobaczy drugi raz, nie ważne czy na tym samym serwisie czy już innym, to go już automatycznie pominie, ponieważ już go widział. Gdyby go jednak za pierwszym razem nie przeczytał, to możliwe że teraz go przeczyta.

Miałbym ogromną prośbę do wszystkich którzy umieliby zrobić plakat, ulotkę, obrazek. Aby to własnie to zrobili, nawet jakby komuś nie wyszło, to może ktoś inny weźmie z tego inspiracje, bądź poprawi ten obrazek.

Spamowanie kawejka, besty, demotów itp. to dobry pomysł, trafi to do dużej liczby odbiorców. Tylko data, godzina, IRC i do roboty (IRC może być irc.6irc.net #poland).

Natrętne spamowanie znajomych może przynieść negatywne skutki. Może to spowodować "złe skojarzenia" z dana sprawą. I będą mieli już dość tej sprawy, jak niektórzy (a może większość, jak nie wszyscy) ze Smoleńskiem.

Jest jakieś takie zawołanie, takie jak "Nie dla ACTA!"? Chodzi o to aby to było rozpoznawane, aby chociażby ustawić opis na GG, GTalk itp. i wszyscy wiedzą o co chodzi, a jak nie to wrzucają na Google hasło i wiedzą z czym jest do czynienia. Do tego by się zdał link, którego można by było podesłać innym, gdzie by było wszystko opisane.

edit. Drugi plakat jednak jest: https://whyweprotest.net/community/threads/plakaty-ulotki-wlepki-i-inne-duperele.96185/#post-2210362
  33. Anonymous Member

To jest plakat z innych opów i to zagranicznych a nie z truman show. Na plakacie powinny być zawarte wszystkie zagrożenia którym sprzeciwia sie nasz #op a nie tylko w kółko pieprzenie o indekcie! Tj. Ustawa o zgromadzeniech, nowelizacja ustawy o szczepieniach i zapobieganiu epidemii, czysty internet i europejska strategia na rzecz lepszego internetu dla dzieci. Jak o czymś zapomniałem to pisać.
    • Like Like x 3
  34. OldAnon Member

35. szkod[nick] Member

@up@up nie jestem w temacie, co złego jest w europejskiej strategii na rzecz lepszego internetu dla dzieci? :)
  36. yumi Member

37. anon_free Member

38. szkod[nick] Member

@Gosc 1212
    Well done, ale brakuje mi czegoś o tym co może zrobić taki przeciętny Kowalski :D
    • Agree Agree x 1
  39. Anonymous Member

@plakaty rozlepiaj, informuj znajomych. To może każdy.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins