Customize

Reaktywacja

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 20, 2012.

1. Mój ostatni już post w tym temacie: SandThe, jesteś jedynym trollem tutaj, reszta cały czas działa. W dupie mnie boli jak widzę twoje posty. Nie obchodzi mnie, co robimy, trzeba zrobić to dobrze. Also, nie czuje związku z wwp, w taki sposób nigdzie nie zajdziemy. Im grupa mniejsza, tym mniejsze szanse na trolling. Wiecie w takim razie, z czym wiąże się ten post. We are Legion, but I AM JUSTICE. Peace, K.
  2. Moris Member

Tu każdy ma swoje zdanie.
  3. pBl Member

4. Moris Member

Wszystko ok ale... wybierzcie jakieś konkretne i ruszcie z drukiem a nie miliony tego.
  5. yumi Member

6. RizOne123 Member

panowie, jestem nowy jak już wcześniej pisałem a chyba pierwszy zacząłem rozklejać te plakaty, dawać znajomym by sobie kserowali i puściłem w obieg wirtualny wzór (ten 1). Bo widzę że wy dalej tylko mówicie niestety
  7. yumi Member

cóż ja zacznę działać jak wpłynie mi wypłata na konto ponieważ nie mam teraz funduszy ale tak jak kolega RizOne123 informuję znajomych o tym co się dzieje
    • Like Like x 1
  8. Ja mam dojćia do drukowania,ale szukam osób z trójmiasta by im to dostarczyć troche,bo sam wszędzie "spamuje" plakatami,ulotkami ..
  9. Vinoth Member

Szkodnikowi chyba chodziło o to, żeby na tym plakacie, co gość dał była informacja co może zrobić przeciętny obywatel.
    • Like Like x 1
  10. slive2gold Member

@up

Popieram w 100%, nie trzeba długo czekać przy robieniu rozgłosu, aby ktoś się zapytał "no ale co mam właściwie robić?". To jak się zapyta to dobrze, jakaś odpowiedź dostanie (pewnie aby też robił rozgłos, aby przekazał informacje innym). Ale gdy się nie zapyta (bo nie chce, wstydzi się pytać), to jedna osoba jest zmarnowana, bo zapewne by coś mógł pomóc, tylko nie wie co!
  11. No to widze że oficjalnie zaczeliśmy :D
  12. RizOne123 Member

Do boju Polska :D
    P.S w razie czego, mógłby ktoś podać jakiś irc na którym będą się toczyć rozmowy?
  13. Anonymous Member

Albo http://sundance.6irc.net/ #poland Puszcza IP tor'a. Jak chcecie być Anonimowi to przynajmniej o to zadbajcie naprawde.
  14. Moris Member

• Like Like x 2
  15. Black Phenom Member

Dziś zakończyłem roznoszenie 500 ulotek w kolorze :) dodatkowo w urzędach oraz bibliotekach zostawiłem wizytówki z linkami do stron
  16. Ile płaciłeś?
  17. Black Phenom Member

jeśli do mnie to pytanie sam wszystko drukowałem
  18. yumi Member

19. Anonymous Member

Najlepiej ten drugi.
    • Agree Agree x 1
  20. yumi Member

21. Anonymous Member

22. yumi Member

po rozmowie z koordynatorem akcja przeniesiona na sobotę
  23. BlackHeadyz Member

Na chwilę wtrącę stare czasy. Kiedy był szum z ACTA IRC huczało i kiedy by nie wszedł było tam kupe ludzi, ataki były codziennością. teraz kanały zamierają... Zróbcie jeden kanał, ludzie sami się zbiorą, ulotki ulotkami, ale to o padniętych stronach było głośno. Oby się Nam udało...
  24. Sorry, net mi padł na kilka dni... Może też sprawimy że jakaś strona padnie to wtedy coś o nas w mediach będzie. Moderatorzy wiem że
  25. szkod[nick] Member

jeśli chodzi o szum to najlepiej by było sprawić aby oprócz stron rządowych padła jakaś strona telewizji np. www.itvp.pl :)
    (oczywiście to najzwyklejsze zdanie twierdzące nie namawiające i niezobowiązujące do niczego)
    :)
  26. Anonimowi nie atakują mediów szkod[nick]
  27. yumi Member

ogólem to jestem przeciw atakowaniu stron telewizji lub jardia ponieważ oni man pomagają jak już coś zaczyna się dziać
    • Like Like x 1
  28. szkod[nick] Member

@Slay Shellcode
    To była luźna koncepcja,
    po za tym chyba mi nie powiesz ze telewizja polska nie ma nic wspólnego z rządem :)
    a im bliżej mediów znajdzie się atak tym szybciej i mocniej zareagują media konkurencyjne, robiąc nam darmową reklame:)
  29. hahah poniekąd masz rację :D ale zasady to zasady i trzeba ich przestrzegać ;).
  30. yumi Member

jeżeli chodzi o rząd to z tego co widzę to najbardziej rządową stacja TV jest TVN
    • Like Like x 1
  31. szkod[nick] Member

@up I don't think so, gdyż TVN jest komercyjną stacją a TVP jest w całości kontrolowane przez rząd, ale w sumie nevermind
    • Agree Agree x 1
  32. yumi Member

jeżeli chodzi o TVP to ewidentnie Tomasz L. jest osobą która w 100% popiera to co robi rząd a raczej PO
    • Agree Agree x 1
  33. RainbowSix Member

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam: chcecie ddosować stronę TVP? Serio? Nie możliwe, że piszecie to tutaj na poważnie...

A co do porównania obecnej sytuacji (dafuq?) do ACTA. Wyszło jak wyszło, bo kilkanaście K wkurwionych obywateli zareagowało spontanicznie na działanie, które było w ich interesie. Dobrą prasę zrobiła wcześniejsza jazda z MU. Masa krytyczna. W tym momencie, to już nawet ja nie wiem, o co na tym forum chodzi, a co dopiero nieobeznany z tymi dyskusjami obywatel.

Planujecie jakieś działania z kosmosu. Fajnie, fajnie. Ja planuję za pomocą systemu HAARP zmienić sobie strefę klimatyczną wokół domu.

Bez złośliwości, nie ogarniam po prostu.
    • Agree Agree x 1
  34. yumi Member

@RaibowSix Jestem raczej przeciwny atakom ddos na razie powinniśmy zająć się informowaniem ludzi o tym co się dzieje za ich plecami. Jeżeli jednak ktoś chce robić ataki ddos to niech nie miesza reszty. I tak jestem tego typu dzialaniom przeciwny lepiej jest jak lud wychodzi na ulice.
  35. Svobodny Moderator

Dalsze insynuacje na temat atakowania czegokolwiek będą skutkować zamknięciem tematu bo widze że, do niektórych tutaj nadal nie dociera. Btw. waszym zdaniem ddos to są konkretne działania? o rly? I co w ogóle rozkmina na temat mediów ma wspólnego z #TS ?
    • Agree Agree x 1
  36. Anonymous Member

Coś się Wam wydaje ale nie potraficie określić co.
    Stawiacie wymagania wobec innych, samemu nie robiąc nic.
    W temacie jest już 156 wpisów, z których nic nie wynika.
  37. Vinoth Member

Piszą, że tutaj tak sobie to rozkminiają, nie na serio.... Z całym szacunkiem, ale czytajcie czasem ze zrozumieniem (nie mam na celu tutaj nikogo obrazić, ani rainbow'a ani nikogo). Trza ruszyć tyłek, rozprowadzić ulotki, plakaty itd.
  38. RainbowSix Member

@Vinoth, czyli kolejne gadanie o dupie Maryni, które nie wnosi nic.

Poza tym ponawiam pytanie Svobodnego, co całe to gadanie ma wspólnego z konstruktywnymi działaniami.
  39. szkod[nick] Member

@RainbowSix, @Svobodny
    Gdzie tam macie napisane że coś w ogóle planujemy? to była luźna rozkmina,
    btw. a to ze ponawiasz pytanie Svobodnego to ma coś wspólnego z konstruktywnym działaniem? Bez obrazy ale trzeba spiąć dupy i zacząć działać.:)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins