Customize

Referendum w Warszawie

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 6, 2013.

1. Anonymous Member

Chyba każdy wie o co chodzi.

Czy któryś z Anonków z Warszawy wybiera się na referenfum? Co sądzicie o bufetowej?
  2. Anonymous Member

Pójdę, i zagłosuję za odwołaniem z przekory bo mam dość bzdur... te co mi teraz przychodzą do głowy to:

Od czasu ogłoszenia referendum tylko to co ja dostrzegam to staniały bilety, oraz wywóz śmieci. :) Przed referendum to się qrwa nie dało...
    Za rozpędzenie kupców z KDT - owszem było brzydkie ale tak się z ludźmi nie postępuje a w zamian nie ma ani kupców ani muzeum, nic kurwa nie ma...

Poza tym jak zwykle strasznie mnie wqrwia pierdzielenie głupot i ta medialna papa znowu pieprzą głupoty w tefałenie... bzdury które słyszę to
    ... że referendum kosztuje a nas nie stać na demokrację
    ... że nie ma alternatyw bo jednym z największych miast nie będzie chętnych na fotel prezydenta - już to widzę
    ... PiS PiS PiS jak by nie mógł kandydować ktoś z SLD albo Twojego Ruchu Palikota czy ktoś z Żytniej 34/7...

A jeszcze dla tego że słyszałem pomysły co by zmienić prawo aby "utrudnić" przeprowadzanie referendów z powodu jakiejś jednej baby w Warszawie to mają przejebane.

Referendum to podstawa demokracji powinno być ich więcej dla mnie ważniejsze niż wybory... przy wyborach to obiecują takie "promocje" że chuj "Irlandię" i "Jamajkę" a potem kładą laskę - referenda to jedyna opcja aby zrezygnować z usług ekipy która obiecała a nie wykonuje...

Jak mi ekipa remontowa naobiecuje i podpiszę z nią umowę a potem widzę że mnie oszukali to mam czekać 4 lata żeby sobie zmienić? To poważne jest?
    Bzdury telewizyjne, dla tego pójdę na referendum.
  3. hehe :) wszystko w temacie głosowania i demokracji:

Lubię gościa :)
  4. 27,2 proc. wyniosła frekwencja w warszawskim referendum o odwołanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Tak wynika z badań TNS Polska sprzed lokali wyborczy, wykonanego dla TVN i TVP. To nieco za mało, żeby prezydent straciła stanowisko.

"Dr Jarosław Flis, politolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego, komentuje: - Bez wątpienia jest to porażka inicjatywy referendum. Te wyniki oznaczają jedno: zwolennicy Hanny Gronkiewicz-Waltz zrozumieli reguły gry i nie poszli do urn."

Wygrała telewizja która ludziom mówi idźcie albo nie idźcie, a oni jak stado baranów...
    A Pan Dr. jest w czołówce tych baranów i sprzedajny chuj jak wielu...

Zwolennicy Hanny powinni iść i zagłosować na Hannę.
    Przeciwnicy też i zagłosować za odwołaniem Hanny...
    Ci co im Hanna wisi zostać w domu.
    Wtedy to jest obywatelskie i demokratyczne, ma porządek i sens.
    Mieszają ludziom w głowach i psują.... "demokrację" kutasy.
  5. Witam Anonymous, pisze z prywatnego konta w tym temacie ponieważ z normalnego było by widać mój nic a tego za bardzo nie chce. Mam pytanie zna się ktoś na lekach? Ile trzeba przedawkować paracetamolu etc. aby wątroba była nie do odratowania? Jeżeli ktoś poda mi ile trzeba zażyć itp. dam wszystko co posiadam co się może przydać.
  6. Chyba żartujesz
  7. Tulku Member

Pewne oczywistości Polskiej rzeczywistości:
    Gdyby zwolennicy Hanny Poszli na Referendum to by Hanna przegrała bo przeciwników jest więcej uratowało ją to że było ich troszkę za mało.

Media zrobiły wszystko aby to Referendum upartyjnić i obrzydzić. To nie PiS ani PO upartyjniło referendum bo każda osoba i organizacja może głosować jak chce i popierać kogo chce w końcu jest demokracja podobno - to media upartyjniają i szerzą durnotę a nie partie.

Zastanawiam się czy nie zrobić listy bezmózgich matółów celebrytów którzy pierdolą o jakimś "referendum nienawiści" albo "polityce nienawiści" czy innych bzdurach oczywiste jest że politycy raz się nienawidzą a potem przechodzą do tej znienawidzonej partii bez problemu choćby pan Minister Sikorski... nienawidził PO teraz nienawidzi PiS. Co ma miłość lub nienawiść do Polityki? Jakim trzeba być popierdolonym zjebem żeby takie bzdury wygadywać.

Ci wszyscy sprzedajni celepbryci mają wrzody na mózgu jak Pan Daniel Olbryski, Wojciech Malajkat i inni banda popierdolonych sprzedajnych kurew...
    "Bo wszyscy artyści to prostytutki..."
  8. Anonymous Member

Chcesz się zabić? Są łatwiejsze sposoby ;)
  9. Wiesz nie chce być złym prorokiem ale myśle że to referendum było jeżeli chodzi o wynik zmanipulowane. Przed referendum wszelkie komentarze pod wieloma artykułami były negatywne co do HGW wynik niestety nie odzwierciedlał tego. Media wiem robiły swoje jak zawsze chodzą na sznurku władzy. Dla mnie wynik był też zaskakujący teraz gdyby HGW miala choć troche honoru to by sama odeszła zapewnie tak nie będzie koryto trzyma. Wiem też że były próby zastraszania mieszkańców warszawy to też mogło się w pewnym stopniu przełożyć na wynik referendum.
  10. Tulku Member

Moze masz rację, ja osobiście HGW nie trawię, być może nie jestem aż tak obiektywny jak bym chciał. Jak tu kiedyś obliczałem za wywóz śmieci płacił bym drożej niż gdybym wynajął firmę kurierską...
    Gdyby nie referendum i głos niezadowolonych obywateli nie sądzę żeby HGW tak z sama z siebie to zmieniła.
    I można by wyliczać...

Moim zdaniem wynik to odzwierciedla, jak napisałem gdyby poszli zwolennicy HGW na referendum to spełniony by został warunek minimalnego progu i HGW dostała by może ze 30% za do 70% przeciw. Tak miała 6% do 94% chyba ale warunek ilości osób biorących udział nie został spełniony. Została by odwołana jedyną szansą było aby ludzie nie poszli i nie poszli :)

Argumenty aby nie poszli myślę że do części niezadowolonych trafiły o jakimś "referendum nienawiści", o tym że "za rok wybory" no i wreszcie że "referendum drogie" i nie będzie potem 50 000 000 na premie dla urzędników w Wawie tylko 45 000 000 :D

Wiesz najbardziej mnie irytuje to że media ludziom wmawiają bzdury, o tym że odwołanie polityka jakim jest HGW powinno być apolityczne [ciekawe jakim cudem :D], a zostało "upolitycznione" przecież to bzdury. I zwykła propaganda aby zniechęcić ludzi.
    Innymi słowy PO moze bronić HGW a PiS czy inna partia nie może go atakować bo upolitycznia wybór/odwołanie polityka? Hm... bardzo ciekawa logika a raczej jej kompletny brak. :D
    Wnioskuję więc że oni tam biorą dobrą kasę i grzecznie ględzą co im kazali jak... bydło?

Wiele się mówiło w mediach o tym że to referendum jest złe, nie potrzebne no i wreszcie polityczne... Bo przez rok to jakiś "komisarz" to w Warszawie nic nie zrobi. Dla PO mogła by być nawet to szansa aby pokazać kogoś prężnego kto przez rok pokaże że warto go wybrać, ale nie... zakładało się że przez rok będzie siedział na d. i nic nie robił... nie wiem czemu...

Pełno jest takich bzdur w telewizji... i siania propagandy.
    Ostatnio mi znajomy też uświadomił jak to często siedzieli w TV jacyś "mądrale" siedzieli i narzekali że Polacy narzekają... Siedzieli smęcili i marudzili że Polacy nie są narodem radosnym... :D

[edit]
    Chyba tylko w tym kraju pierdoli się że odwoływanie polityka ma być apolityczne...
    Media to dla mnie głupie kurwy... bo są sprzedajne :)

Oglądam czasem przy pracy jak sobie pierdzielą farmazony a jak chcę poszerzyć wiedzę to oglądam planette i jakieś fimy dokumentalne, szczerze... czy ktoś tutaj może powiedzieć że się czegoś "nowego" czy "ciekawego" dowiedział z mediów informacyjnych? Przecież oni tam siedzą i pierdzielą... pierdzielą... pierdzielą... nic ciekawego się nie dowiesz same bzdety... co Kaziu powiedział o Zdzisiu w sejmie...
  11. Tulku Member

A sorry miało być że PiS SLD Ruch Palikota i inni "upartyjnili" referendum tylko PO nic nie upartyjnia :D
    Bo w politycznych wyborach to nie może być "uparyjnione", co to wogóle za słowo?
    http://sjp.pl/upartyjnione

Jeden pies... a może PiS :D bzdury na kiju pierdolenie debili z telewizora :)
    A i nie zapomnij ja Kaczyński dojdzie do władzy to ci urwie siusiaka, a jak Palikot to ci zalegalizuje maryśkę i zabroni chodzić do kościoła...
    Boże jakie to wszystko straszne... :D Donald naszym wybawieniem...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins