Customize

Reorganizacja

Discussion in 'Polska' started by AnonLabel, Apr 15, 2012.

1. anon_free Member

Nic nie zrobolismy w tej sprawie,a wypadalby, bo to sa oszusci.
  2. moim zdaniem na forum brakuje prawdziwego dialogu nakierowanego na wspolprace, ciekawe czy to nasza kulturowa specyfika czy choroba calego pokolenia, ciagle przekrzykiwanie, obrazanie, wywyzszanie o przechwalania...zero poczucia jakies wspolnej wizji wspolpracy, nie ma wspolnych akcji bo nie ma poczucia wiekszej spolecznosci, nie ma pomyslow wychodzacych poza schemat, bo jak sie cos poda to wyskakuja krzykacze, ktore mowia ze nierealne ze za malo - zeby byla kreatywnosc musi byc poczucie mizji, wizji, wspolnej idei, wsparcie...a u nas mamy wzajemne udupianie i narzekanie: polska w pigulce...jak chcemy cos na prawde zmienic w swiecie jak nie umiemy sensownie ze soba rozmawiac....

proponuje wszystkim regularnie zmieniac swoje nicki, zeby poczucie bycia juz od taaaak dluuuugo na linii frontu nie rozpychalo ich ego i sposobu podejscia do "nowych", postarajmy sie sami co troche urodzic tutaj na nowo....moim zdaniem nasze forum nie cierpi na to ze mamy za duzo nowych, tylko na to ze ci z wiekszym doswiadczeniem nie sa w stanie stworzyc struktury wsparcia dla nowych, zadbac o pewna ciagla wizje rozwoju dialogu na forum...zamiast sie cieszyc ze jest wieksze zainteresowanie anonymous w PL to narzekamy, zamiast wykorzystac potencjal nowych to sie na nich wypinamy i stwarzamy podzialy....together we stand - divided we fall regula stara jak swiat... zamiast narzekac - dzialajmy, zamiast obrazac-wspierajmy, zamiast sie wywyzszac-to sie laczmy...mam gdzies za kogo ty mnie masz, ale wiem ze idea anonymous jest czyms wiecej niz cale to ego-show ktore tutaj on kilku miesiecy widze....czas sie obudzic!

uswiadamianie uwazam za glowne pole do dzialania dla anonymous, ale nie uswiadamienie calego spoleczenstwa polskiego tylko w pierwszej kolejnosci naszej grupy tutaj na forum - to NAM trzeba w pierszej kolejnosci swiadomosci i wrazliwosci do budowanie czegos wiecej niz tylko nadmuchanego ego.... szacunek to zasada numer jeden, obojetnie czy na forum czy w realu...to co widze miedzy nami czasami nie rozni sie niczym od chamowy ktora widze w polsce na kazdym rogu...jak chcemy cos zmienic to zacznijmy od siebie i sposobu obcowanie ze soba na tym forum - rewolucja to nie jest obalenie rzadu a zmiana paradygmatu swiadomosci w jaki sposob widzimy swiat i jak zyjemy ze soba - na tym forum jest przestrzen zeby udowodnic ze zyjemy zmiane ktora chcemy widziec w swiecie - na tym gruncie na pewno bede pojawialy sie pomysly na konkretne dzialania... pokazmy co autor mial na mysle: "united as one - divided by zero we are anonymous" nie ty, nie ja tylno MY...
    • Like Like x 2
  3. Anonymous Member

Wszyscy powinniśmy ratować świat. Są na to metody. Rorschach ratował, Superman ratował, Wolverine ratował, Spiderman ratował, Batman ratował, Rihanna w jakimś efekciarskim nowym filmie też będzie ratować... czemu nie Anonymous? Ubierzmy się w nylonowe, obcisłe wdzianka, załóżmy slipki na spodnie i lećmy na naszych pajęczynach zabijać przestępców szponami z adamantytu i miotaczem ognia zrobionym z dezodorantu. A jeśli to nie pomoże, to muzyka Rihanny zabije każdego.
    • Like Like x 2
  4. Nigdy nie wątp, że mała grupa myślących i oddanych obywateli może zmienic świat. Istotnie, to jedyny sposób, który kiedykolwiek mógł.” ( Margaret Mead)
    Od zawsze nasza wiara ze mozemy w zyciu cos znaczacego stworzyc jest sila napedowa rozwoju swiata...
    "Nie ma nic silniejszego niz idea ktorej czas nadszedl" ( Victor Hugo)
    ANONYMOUS to wlasnie taka idea, ale to my musimy ja wypelnic trescia i dzialaniem...
    • Like Like x 1
  5. Anonymous Member

Czyli w skrócie - ruszyć dupska i cieszyć się, że jest jakiś newfag (vide Marioxs) który zaraża entuzjazmem :)
    • Like Like x 2
  6. Marioxs Member

Osobista #OpPaperstorm zakończona w 50% kolejną połowę plakatów rozwieszę w poniedziałek ;) Aktualnie akcja z Nazi jest dobrym początkiem potem może coś z naszymi pedofilami bo jak słyszę w wiadomościach że co chwila gwałty albo gwałty zbiorowe a to tylko co piąty przypadek jest zgłaszany. Albo akcje z fanami JP albo tym co się w kościele dziać nie powinno mimo iż jestem ateistą wolę prawdziwą niż skorumpowaną religię.
  7. Svobodny Moderator

Widze prawdziwy entuzjazm szkoda ze nie wszyscy go tyle mają. Problemów jest naprawde masa a to tylko wierzchołek góry lodowej, mam nadzieje ze to nie tylko słomiany zapał ;)
  8. Marioxs Member

Internet nie jest mój więc od czasu do czasu może mnie nie być ale chcę by pamiętano iż zawsze będę się pisać na każdą #Op a nie że kilka dni może mnie nie być i teorie iż się zgasiłem :) Gdy zaczniemy atakować każdego kleszcza tak jak teraz Nazi zaczniemy być rozpoznawalni i doceniani i dlatego musimy uważać by działania nie były źle odbierane przez "publiczność" bo to o nich nam przecież chodzi. Kilka osób, małe wytłumaczenie i już akcja udana trzeba tylko naprawdę chcieć i działać za wszelką cenę (z głową). Jak oglądałem starsze filmiki czy info w necie było o was słychać a teraz co jaja wam odpadły? Tylko na tyle was stać? DZIAŁAĆ!
  9. SandThe Member

Jasne że entuzjazm się nam przyda, w rzadnym wypadku nie uważam inaczej, staram się wszystkich traktować w równy sposób, co jednak nie powinno oznaczać że nie mogę się z kimś zgodzić lub pochwalić pomysłu tylko dlatego że wyszedł od oldfaga, czy to już lizania dupy? Nie próbuje gasić entuzjazmu chociaż tak pewnie wychodzi, ale jestem poprostu realistą i mimo iż według mnie zmiana świata jest możliwa to jednak uważam ją za niewykonalną przynajmniej na razie. Dla mnie najwyższą wartością jest poprostu prawda, nie mam zamiaru przywdziewać maski Rorschach'a, batmana czy spiderman'a i zakładać czerwonych slipów, jednak chętnie wyciągne na wierzch brudy rządu, policji czy bankierów. Do faktycznej zmiany potrzebna jest rewolucja a do niej potrzebne jest poparcie ludzi. A akurat główny sposób zdobywania poparcia to nie ukrywajmy... robienie ludziom dobrze i albo będziemy się pokazywać jako ci dobrzy i ci którzy stoją za wolnością i prawdą murem, albo wrzucą nas do szufladek hakerzy, chuliganie, cyberterroryści.
    • Like Like x 3
  10. insidious999 Member

11. Tulku Member

Zgadzam się z Tobą Albino z tą różnicą że nie zależnie od tego czy się nam chce czy nie - powinniśmy również informować społeczeństwo każdym sposobem nawet jeśli to ma mizerne korzyści na pewno nie zaszkodzi jak ktoś się dowie o nas czy o tym że coś jest nie tak.

Nie bardzo rozumiem awersję do tego typu działań niech każdy robi co potrafi jak ktoś się zna na hakowaniu niech hakuje inny niech rozkleja plakaty ciągle gadamy o wyższości nad niższością tego czy owego. A Polacy nie są zainteresowani np. długiem publicznym nie pamiętają o tym myślą że to nie ich długi.

Popatrzcie na Smoleńsk i PiS temat wałkowany i choć jest totalną paranoją bez sensu to się rozkręca i żyje - tak działają media i informacja - nie widzisz plakatu o długu publicznym nie ma w tym emocji zapominasz nie rozmawiasz o tym w domu...

Nie docenianie socjotechniki i inżynierii społecznej jest z naszej strony okropną ignorancją. Nie wszyscy są tak "dobrze poinformowani" czy "myślący" tak jak my i mają do tego prawo.
  12. Anonymous Member

Nie walczymy z religią.
  13. Marioxs Member

Nie chodzi mi o religią ale tym co niektórzy w kościele robią jak pedofilia czy cuś.
  14. SandThe Member

Trzeba zadać pytanie - Czy to ksiądz został pedofilem? Czy pedofil księdzem? Kościół nie może odpowiadać za to że wśród kapłanów znajdują się również ludzie źli, to tak jak obarczyć firmę bo zatrudniła kogoś kto później okazał się mordercą. Jestem ateistą, ale nie uważam pedofilii wśród księży za jakiś skandal, natomiast napewno należy tępić wszelkie próby tuszowania takich afer. Tylko że do wynoszenia oskarżeń należało by jeszcze mieć dowody.
    • Like Like x 1
  15. Anonymous Member

Marioxs, nie przesadzaj, pedofilia w Kościele Katolickim to nie jest aż takie popularne zjawisko. Owszem, znajdą się czarne owce, ale... czarne owce są wszędzie. Więc trzeba tępić czarne owce, a nie całe stado.
  16. Marioxs Member

Nie zamierzałem tępić stada tylko wybrane owieczki nie jestem okrutnikiem ^^
  17. Svobodny Moderator

Swego czasu był nawet #op zagranicznych Anonów którzy sciągneli strone watykanu. Zarzucali kosciołowi przedewszystkim że tuszuje pedofilie kapłanów i ogólnie w tych sparawach mają zmowe milczenia. Bylo jeszcze kilka powodów których niechce mi sie wypisywac aczkolwiek "kosciół nie jest święty".
    • Like Like x 2
  18. RainbowSix Member

I'm back! Trzeba nadrobić kilka zaległości.

Albino znowu ma moda? Jezusie, was na chwilę zostawić... ;)
  19. SandThe Member

To chyba dobrze że ma moda, przez okres gdy go nie miał to niszczyła to forum fala trolli...oh wait, raczej niszczyłaBY gdyby nie to że wtedy nic się nie działo i również trolli znudziło zaglądaniu tu...
    • Like Like x 2
  20. Guziec Member

Te forum przetrwało tylko dlatego że została grupa ludzi którzy zostali bo chcieli coś zrobić a nie być modni ;).
  21. RainbowSix Member

Sand, pewnie, że dobrze. Po prostu mam lekki mindfuck i muszę ogarnąć dwa ostatnie tygodnie.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins