Customize

Rewolucja...

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jun 1, 2013.

1. Anonymous Member

Ej wie ktoś co się tam w Turcji dzieje? Bo mam kilkanaście maili, że obalają tam rząd... Tyle, że info jest niepewne. Raz ludzie piszą, że to muzułmanie chcą obalić świecki, a raz odwrotnie. Dostałem też maila, że protestują przeciwko jakiemuś centrum handlowemu. Burdel straszny, ma ktoś w miarę sprawdzone info???
  2. Anonymous Member

3. martajagoda89 Member

4. Mexykanin90 Member

5. Anonymous Member

Prosto z Turcji jeszcze ciepłe.
  6. Anonymous Member

7. Anonymous Member

Uwaga najnowsze wieści z Turcji!!!

Protesty w całym kraju trwają nadal, najwięcej jest przed budynkiem rządu ludzi, liczba protestujących ciągle się zwiększa. Słychać wybuchy wszędzie:

https://www.facebook.com/photo.php?...818.1073741826.666357646713067&type=1&theater

"This is a violence we cannot put a name on! Cops command "Run! Attack!" at some men with sticks under our very eyes!"

We support revolution in Turkey ;)
  8. Anonymous Member

9. Anonymous Member

Anonymous - #opTurkey
  10. Anonymous Member

• Like Like x 1
  11. More info: http://www.anonpaste.me/anonpaste2/...#oLo Hq27F9DmXv/Q23hnwGtQClwayy3jc/n7b3 WpJE=
  12. Dla czego policja robi to swoim rodakom, wszędzie na świecie, czy oni jeszcze mają mózgi? Czemu... ja pierdolę czemu... Potem ten policjant wraca do domu i mówi dzieciom - nie idź nie korzystaj z demokracji bo dostaniesz pałą? Siedź w domu bo cię spałujemy - współczesna demokracja.
    http://rt.com/news/turkey-police-brutality-reports-148/
  13. Anonymous Member

07e136d25cf2d.jpg
    A gadanine o demokracji to se możesz wsadzić....
  14. Zawsze jakims obrazkiem fajnym zaskoczysz:) Zmieniam zdjecie profilowe na face:)
  15. Anonymous Member

Hej, jak im pomóc? Bo słyszałem, że blokują już telefony komórkowe. Jak pomóc tym ludziom, tutaj w Polsce? Jakieś pomysły?
  16. Masz jakies potwierdzone info, tzn jakas strone ze blokuja telefony? jedyne co mi przychodzi do glowy to udostepnianie takiej informacji gdzie sie da. W naszej kochanej telewizji oczywiscie pokazali jakas lipe, a pozniej pogode. Nie przychodzi mi juz nic innego na mysl, si4edze na fb laski od 7rano i co chwile zmieniam status-doslownie mecze ludzi linkami, ktore znalazlem na stronie WWP, wysylam maile do znajomych i prosze ich rowniez o udostepnianie takiej informacji
  17. Anonymous115 Member

Współczuję... ACTA w porównaniu z tym to nic. To mały pryszcz. Tam giną ludzie, tam ginie wolność, tam giną marzenia. " Police violence, media silence " - słowa, które idealnie oddają to co się tam dzieje... To jest sprawa o którą trzeba walczyć...
  18. Anonymous Member

My swoje podwórko mamy nawet nie ogarnięte a gdzie ty chcesz Turcji pomóc...
  19. Anonymous Member

Tak bardzo facepalm, w jedności siła, ale ze Turków męczą to mam wysrane.
  20. Anonymous Member

Nie powiedziałem, że mam wysrane tylko stwierdziłem, że nie możemy im niestety znacząco pomóc jesli nawet nie możemy ogarnąc swojego rewiru.
  21. Anonymous Member

Ale można pomóc np. udostępniając most TOR'a ponieważ służby blokują i śledzą TOR'a w Turcji - śledzą te IP które znają im więcej IP udostępnia sieć tym trudniej je blokować i śledzić - proste. To również pomoc w innych krajach gdzie jest cenzura w necie np. Chiny Taiwan Syria itp itd.

Poczytajcie trochę jak to działa i możecie pomóc nie ruszając dupy... wiadomo że nie pojedziesz do Turcji bo brak kasy a poza tym to sprawa Turków nie dobrze by było gdyby im się tam chmara cudzoziemców zwaliła ich służby by miały tylko kolejny pretekst... ale można zorganizować coś pod ambasadą i udostępniać net poza kontrolą...

Byłem w Turcji i wierzcie mi że kontrola tam jest - jak tam pojedziesz to nie kupisz sobie jakiegoś prepaida do netu albo do dzwonienia musisz pokazać paszport zgodę na pobyt wszystko kontrolują służby.
  22. Anonymous Member

No właśnie, można by zorganizowac jakis event pod ambasadom. Był już jakis marsz solidarnosci we wrocławiu btw.
  23. Anonymous Member

Z ciekawosci choc nie oglądam to wczoraj włączyłem jakis randomowy dziennik TV żeby zobaczyc czy będzie jakaś wzmianka o Turcji. Rzeczywiscie była oczywiscie tak jak sie spodziewałem po mimo iż jest to naprawde ogromne wydarzenie to cała ta wzmianka toneła w morzu nieważnosci... ważniejszym tematem było ze ktos z PiS odchodzi.
    W całej informacji materiał filmowy pokazywał ludzi siejących rozpierdol tj. np. kopiących po zamkniętych witrynach sklepowych i prezenter mówiący "to głównie ekstremisci... ekstremisci... ekstremisci wszędzie" była jakas wzmianka o brutalnosci policjii ale zaraz potem dłuższy urywek pokazujący Tureckiego oficjela nawołującego do zachowania spokoju i mówiącego ze wszystko jest zajebiscie.
    Media nie kłamią... już nie dzis, a nawet jak kłamią to rzadko. Teraz sie sprzedaje mocno ukierunkowany przekaz w konkretnym kontekscie, a informacja albo jest w ogóle pomijana albo "tonie w morzu nieważności".

942095_589799994387923_1856708255_n.png
  24. Anonymous Member

Tego w gówno-mediach nie zobaczysz. Enjoy.
  25. Anonymous Member

@up skończy się tak że albo wejdzie wojsko albo tych Policjantów zajebią, zaczęło się pokojowo i w miarę spokojnie ale nie sądzę żeby pozostali im dłużni za ten gaz...

Jak się myli utrzymanie porządku z narzucaniem porządku to zapierdolą ich jak się rozejdzie to każdy policjant dostanie wpierdol w drodze do domu albo na zakupy... utrzymanie porządku to nie wojna z ludźmi...
    • Like Like x 1
  26. Anonymous Member

Tylko czyjego porządku i komu ten porządek służy? Nie oszukujmy sie... bo naprawde za słowem "porządek" kryje sie wiele rzeczy.
  27. Anonymous Member

Nie chcę czrnowidzieć ale w końcu pójdą w ruch koktajle mołotowa na posterunki albo te wozy policyjne, policja tylko eskaluje przemoc i to jest słabe... już zaczynają się przygotowywać szykować barykady i kamienie... będzie ostro, piękny przykład jak policja robi wojnę domową...
  28. Anonymous Member

Założę się że w tureckiej tv mówią:

Grupy zamaskowanych bojówek faszystowsko-lewackich podpalają Turcję. Kibole ci są zagrożeniem wspieranym przez partie opozycyjne które chcą zdestabilizować nasz kraj podważyć zaufanie do państwa tureckiego...

Brzmi znajomo no nie? ;)
  29. Anonymous115 Member

Jako, że nie jestem komputerowym geniuszem to czy jest jakaś osoba chętna aby mi wyjaśnić jak dokładnie ustawić Tor, tak aby móc pomagać Tureckim protestantom?
  30. Anonymous Member

:facepalm: W Turcji są muzułmanie na nie protestanci.
  31. Vinoth Member

Czepiasz się kolesia :)
  32. Anonymous Member

Today is a good day for a revolution
    Most are against the government
    Fuck the government and fuck the Constitution
    Already seen on the streets of movement
    It will not help the military or police
    Special services and protection
    Domino effect started dice
    Here you can not help elections
    It's just an idea: freedom and justice
    Which leads people to victory
    Grab the gun, the opposition of the police
    Change the world and shape the story
    Do not be afraid, the world is watching and reacting
    Freedom always wins, remember
    Can change everything little thing
    I conquer, as the fifth November
    Today is a good day for a revolution
    Today is a good day for rebellion
    Fight to the end do not give up
    Believe in the power of ideas and hold on!

Źródło: http://www.facebook.com/OccupyGezi/posts/668692766479555?notif_t=like
  33. Anonymous Member

zaznaczenie068.png
  34. Anonymous Member

Pozdrawiam wszystkich Turków, respekt dla Was, za to, że potraficie wyjść na ulice i walczyć w swojej, słusznej sprawie. Życzę Wam zwycięstwa, pamiętajcie Wolność i Sprawiedliwość zawsze wygrywa. I każda idea przetrwa, na idee żaden rząd nie ma wpływu.
    Czemu my, Polacy nie protestujemy? U nich pretekstem było wycięcie DRZEW, u nas dymają nas ciągle a my milczymy. Boimy się. Polacy, opamiętajcie się! Musimy protestować!
    Dam przykład: czy jak chcesz herbaty i pomyślisz, by sama się zrobiła, zrobi się? NIE.
    Polska nie jest nawet niezależnym państwem. Dzisiejsi rządzący to albo sługusy Ameryki albo Rosji i Niemiec. Nie ma żadnej alternatywy, wszyscy tylko obrzucają się oskarżeniami i okradają nas.
    Co NAS przekona do walki o swoje prawa??? Musi dojść do 4 rozbioru Polski, byśmy zrozumieli jak jest?
    Ja jestem gotowy do ewentualnej rewolucji. Mógłbym nawet teraz, kiedy to piszę, wyjść na ulice mojego miasta i sprzeciwić się rządowi. Ale ja jeden nic nie zdziałam. Potrzebna jest SOLIDARNOŚĆ i wiara w ZWYCIĘSTWO.
  35. Anonymous115 Member

Źle mnie zrozumieliście. Nie chodziło mi o religie protestrancką tylko protestujących. Dzięki :)
  36. Anonymous Member

Wiemy, wiemy:)
    Stay safe&fuck the S.Y.S.T.E.M
  37. Anonymous115 Member

Pod napisem : " Pozwalaj innym [...] linii: " wyświetla mi się " Twój węzeł-most nie jest aktywny " ...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins