Customize

Rewolucja...

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jun 1, 2013.

1. Anonymous Member

ul. Malczewskiego 32, 02-622 Warszawa
    tel. (0-22) 646 43 21-22
    fax (0-22) 646 37 57

ul. Jaracza 10, 31-216 Kraków
    tel. (0-12) 416 30 05
    fax (0-12) 423 43 76

ul. Nowa 18, 62-069 Paledzie, Poznań
    tel. (0-61) 895 54 04
    fax (0-61) 895 54 04

1. Zbierasz znajomych/randomów/anonów (nawet przez głupi event na FB jesli przyjdzie chociaz pare osób to juz cos)
    2. Bierzecie flagi/ulotki/banery/maski GF jesli anon (bardzo wskazane)
    3. Organizujecie chociazby mała pikiete pod tymi lokacjami, informujecie ludzi co sie dzieje/pokazujecie swoją solidarność/robicie lulz/
    4. Krecicie filmik/robicie zdjecia, pokazujecie ze jestescie i nie pierdolicie sprawy (opcjonalnie)
    5. ??????
    6. Profit !!!
  2. Anonymous Member

Może zaktualizuj TOR'a może masz coś z IP szczerze nie mam pojęcia u mnie działa bez zarzutu.
  3. martajagoda89 Member

• Like Like x 2
  4. Anonymous Member

Skurwysyn jebany, mam nadzieję, że skończy umierając w bólu razem z tymi pierdolonymi policjantami...
    Najbardziej gorliwych ściąć na gilotynie(policjantów) albo spalić.
  5. Anonymous Member

Albo kwasem go zlać:) Jak mi się marzy wylać na Tuska kwas, benzynę i podpalić. On krzyczy jak cholera a ja się śmieję:D
  6. Anonymous Member

Apel do rodziców: Prosze dziecku odłączyc internet.
  7. Tulku Member

8. Anonymous Member

A jak myślisz kto jest producentem środka Agent Oranage? Tak... dokładnie... Monsanto.
  9. Anonymous Member

Sorry, ale co to jest Monsanto?
  10. Anonymous Member

[quote[Albo kwasem go zlać:) Jak mi się marzy wylać na Tuska kwas, benzynę i podpalić. On krzyczy jak cholera a ja się śmieję:D[/quote]
    Oooo, tak! Moja chra wyobraźnia podpowiada mi scenariusz: ja stoję przed sejmem i wylewam kwas na polityków... Oni krzyczą, ja mówią żeby się zamknęli, oni dalej krzyczą... Ja z uśmiechem na twarzy polewam ich benzyną i podpalam :) Wrzask jak cholera, a ja biorę nóż i kłuję ich tak dla zabawy, żeby się wykrwawili, potem wylewam na nich ich krew... Taak... Potem zamykam bydło do klatki i wrzucam granat;)
    I sprzątanie mięsa na ulicy:) Albo zamknąć ich i codziennie wyprowadzać ich niby na rzeź, nie dając im nic do jedzenia... Potem sami będą BŁAGALI o litość:D I się pozabijają:)
    Ale fajne, co?
  11. Anonymous Member

Ban na google? Jedna z najgorszych korporacji. Odpowiedzialna za produkcje i patentowanie GMO w tym jego lobbowanie + produkcja substancji bojowych itp. duzo by gadac.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Monsanto
  12. Tulku Member

Wiem przerobiłem to z GMO :D Dla tego nie lubię tego zakłamanego skurwysyńskiego USA

Oczywiście USA nie popiera takich środków, jak również respektuje rezolucje ONZ które zakazują ich używania, ale produkować można mamy wolny rynek... nie?
    Szczyt jebanej hipokryzji...

Wszystko o monsanto: youtube.com/watch?v=w7McbOMEbu8
  13. Tulku Member

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-s...kownikow-mediow-spolecznosciowych,330846.html

Prośba do wszystkich informujcie ich na Tureckich forach i gdziekolwiek jeśli tylko możecie żeby korzystali z TOR'a:
    https://www.torproject.org/docs/bridges.html.en

Na Androida jest Orbot:
    https://www.torproject.org/docs/android.html.en
  14. Anonymous Member

15. Pisze to co było tu wiadomo co najmniej od poniedziałku (patrz post #12 poprzednia strona w tym temacie). Piszą bo się ludzie nie poddali i walczą to po kilku dniach odkryli Amerykę.
  16. Tulku Member

Ciekawe co na to:
    CNN powie...
    A wiem, wolność słowa i rzetelne informacje są podstawą naszej firmy, wciskamy ludziom do głów programy kulinarne i inne barachło bierzemy kasę i gówno nas obchodzi....

dla kontrastu Europejskie media wiadomości z francji z wtorku to tylko wiadomości a o tym powiedzieli obszernie nie mowa że na 1 miejscu http://www.france24.com/en/20130603-turkey-internet-anonymous-launches-opturkey

Osobiście mam wrażenie że nasze media czczą USA biją im pokłony i w ogóle USA to nasz największy przyjaciel jest... a za komuny takim naszym super przyjacielem było ZSRR...
  17. Anonymous Member

18. Anonymous Member

"Oko za oko uczyni tylko cały świat ślepym..."
  19. Anonymous Member

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...dze_na_reklame_w__NYT____Stoimy.html#TRrelSST

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ace_demonstrantow_wracaja_na_plac_Taksim.html

Pomóż Turcji. Pisz do ambasad. Przyjedzie czas gdy może My będziemy potrzebować wsparcia.
    Szukaj informacji na stronach gov.tr, basbakanlik.gov.tr dodałem do ulubionych :D
  20. Anonymous Member

skoro jesteśmy przy temacie rewolucji:

Może czas w końcu wziąć się za NASZ kraj a nie zajmować się innymi? Wiadomo,trzeba pomagać bo w końcu "jesteśmy" Legionem. Ale pierdoleniem na forum nic nie zrobicie.
    Anonymous115 bodajże w routerze musisz włączyć UPnP ale chuja uciąć sobie nie dam
  21. Anonymous Member

Hmm te demonstracje są dość dziwne :) . Są bardziej na luzie ludzie nie są agresywni w stosunku do władzy wygląda wręcz jakby byli na imprezie a nie w miejscu gdzie rozpylony jest gaz itd. Podobnych filmików jest dużo w internecie.
  22. Anonymous Member

23. Anonymous Member

Nie są dopóki władza nie jest agresywna wobec nich... proste.
  24. Hej.
    Wygląda na to, że temat ucichł... Czyżby było już po wszystkim??
  25. Tulku Member

Nie co ty sprawdzam reguralnie http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/pMain.aspx
    to moja ulubiona strona :)
    Widać jak wygląda "QRWA DEMOKRACJA" w praktyce, zamykają lekarzy którzy pomagali protestującym, masowe aresztowania :(
    Jak tak ma wyglądać nowoczesna demokracja to lepiej zróbmy coś póki jeszcze można...

To samo się dzieje w Brazylii...
  26. Anonymous Member

Wręcz przeciwnie, ludzie dalej są na ulicach i dzieje sie to co sie działo. Tylko, że aktualnie temat nie jest tak gorący jak był. Teraz na tapecie jest Brazylia.
  27. Tulku Member

U nas może nie ma aż takich aresztowań ale nie ma też takich protestów...
    Jak patrze w sposób w jaki działa Erdogan to jest on bardzo podobny do tego co widzę u nas wychodzi jakaś grupa protestować nazywa się ich bandytami vel kibolami vel coś w ten deseń i łatwiej ich bić - wiadomo że jak by się ich określało jako zwykli ludzie to "zwykłych obywateli" nie zależnie od poglądów bić nie wypada... ale jak to są bandyckie bandy kiboli i faszystów czy komunistów... czy co tam wymyślą - to czemu nie...

Nie twierdzę że protestujący zawsze są idealni, coś pobrudzą coś rozwalą, no ale to jest cena demokracji... na którą wszyscy się zgodzili, jak teraz słyszę że po protestujących trzeba sprzątać, to może nie róbmy jakichś imprez dla mieszkańców bo też trzeba sprzątać. Wkurza mnie ta propaganda...
  28. Anon Xer Member

Premier wie że lud Turcji się nie podda i pewnie dlatego ta propaganda, a myślę że Premier nie chce rozgłosu żadnych mediach dlatego że obywatele przekazują info dalej jak i otrzymują pomoc.

Protestujący bronią swoich praw i kraju przed tym co Premier chce im urządzić powiem wam że nam w kraju przydała by się mała wojenka z rządem żeby zobaczyli siłę Polaków, Przesadą i tu powinny Ingerować inne państwa które sprzeciwiają używania nieznanych środków, tu mam na myśli "Pomarańczowy Gaz".
    Czy to są zwierzęta żeby stosować takie środki, jestem ciekaw ile przez taki ruch zginęło dzieci i dorosłych osób.

Coraz więcej krajów zaczyna walczyć po tym jak rząd spierdoli sprawę, lub skroi się w miarę wcześniej choć i tak bywa za późno....

Grecja/Ekip/Cypr/Turcja/USA/Syria/Tybet/... Może nie wymieniłem wszystkich bo jest ich więcej ale tak myślę i czekam kiedy Polski naród się obudzi i zacznie coś robić z tym burdelem na wiejskiej.
    • Like Like x 1
  29. Astat Member

Nie obudzi się, dopóki coś naprawdę nie zacznie się dziać. Trzeba zacząć protestować tu, u nas, w Polsce. I nie pod ambasadami - owszem, wspieranie innych krajów jest ważne, ale jak ktoś już wcześniej wspomniał, najpierw trzeba posprzątać na własnym podwórku, żeby móc pomagać sąsiadom. Trzeba zacząć przekonywać ludzi, że muszą zdjąć różowe okulary, bo jest naprawdę ch*jowo. Tylko że mamy społeczeństwo starzejące się, większość pamięta jeszcze czasy prl'u i zwyczajnie nie chce im się mieszać w nowe bagno. Trzeba oderwać młodych od robienia sobie słit foci i pokazać im, że jeśli nic nie zrobią TERAZ, to w przyszłości nie znajdą pracy i będą żyć w biedzie, w dodatku w państwie, w którym już nie będzie można protestować, bo to będzie zabronione. Musimy działać, zebrać się do kupy, bo w kupie siła. Nas jest mimo wszystko więcej.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins