Customize

Rok 2014... Może czas ruszyć się do pracy? :)

Discussion in 'Polska' started by anon_white, Jan 2, 2014.

1. anon_free Member

Będę na pewno.
  2. Mnie dzis nie bedzie nie mam glowy zeby sie zajac sprawami anon. Znow zycie sie sypie.
  3. anon_free Member

To czekamy na Ciebie kiedy indziej, mam nadzieje, że sie wszystko ułoży jakoś u Ciebie i że będziesz mógł wrócić ;)
  4. kremix Member

Ponownie się stawię o określonej porze.
    ANDRONIX - trzymam za Ciebie kciuki. Wracaj szybko!
  5. W sumie zle to ujalem bo nie mam czasu juz tyle ile chcialbym poswiecic WWP i anonymous. Mam kilka problemow na szczescie nie zwiazanych z prawem, raczej nazwalbym to problemami ze soba samym. Nie bede tu publicznie pisal o co chodzi bo to nie miejsce na to. Mam prosbe. Jesli mnie nie bedzie mozecie logi z irca przekopiowac na pastebin i wyslac na pw?chcialbym byc na bierzaco i jesli po przeczytaniu Waszych rozmow wpadne na jakis ciekawy i mozliwy do zrealizowania pomysl to podziele sie z nim. Nadal mozecie liczyc na mnie przy tworzeniu filmow w co drugi piatek postaram sie zorganizowac sobie wiecej czasu i realizowac to co potrzeba. Peace
  6. anon_free Member

adronix będzie :)
  7. anon_free Member

UWAGA Dzisiaj jeśli możecie, spotkajmy się o 20.00 zamiast o 22.00.

BTW Mam już projekt grafiki, która ma polecieć do Internetu.
  8. anon_free Member

9. Petycje internetowebw ogole maja jakies znaczenie w Polsce? Z tego co sie orientuje w formularzu jest miejsce na imie,nazwisko,pesel i numer dowodu. Nie wiem moze cos sie zmienilo ,nie sledzilem tego tematu nigdy
  10. Nie mają żadnego znaczenia.
  11. Anon Xer Member

A kiedyś miały?
  12. Możliwe nie jestem tak daleko w tych sprawach. Dziś właściwie każde dokumenty czy to petycja czy wniosek który jest podpisany przez dużą grupe społeczną nie jest respektowany przez władze. przykład wniosek obywatelski w sprawie referendum oświaty sześciolatków milion podpisów poszło do kosza.
  13. Anon_free jeżeli jesteś w stanie to bądź o 15 na IRC. Mam pomysł
  14. anon_free Member

Pomysły na op o Bratniej pomocy:

- przebieramy sie za Anonymous, rozdajemy ulotki itp. z takim jakby dystansem, że jesteśmy "gimba" itd. Czyli koniec białorycerstwa, ma być lulz, a przy okazji można coś przekazać

- mozemy tez zamiast ciąglych akcji "przeciw czemuś" prowadzić jakieś flashmoby, itp, żeby zmienic wizerunek w oczach ludzi.

Wpisujcie wszystko co Wam do głowy przyjdzie, później będziemy to weryfikować na brainstormie.
  15. Zabieram sie za film,tekst już mam,materiał zgromadzony,została mi mała rzecz w photoshopie do zrobienia i rendering. O której dziś na IRCu?
    Swoje osiedle zaplakatuje którejś pięknej nocy o ile w niedziele zdam matematyke. anon_free jeśli możesz stwórz plakaty w wersji czarno-białej taniej wyjdzie i nie wiadomo w sumie ile się takie utrzymaja
  16. anon_free Member

adronix myślę że 21.00 będzie OK. Plakaty będą :)
  17. niech który wrzuci mi na priv jakieś ogólne ustalenia z irc nie mam od jakiegoś czasu dostępu do komputera a na mobilce nie bardzo irc mi chodzi
  18. MystiqiuePL Member

Przychylam się do prośby Eugeniusza Anona;)
  19. Sorry ale my na IRC'u tylko cybersex uprawiamy z jedną biedną Kobietą która się tam pojawia.

Co do filmu jest małe opóźnienie bo coś mi sie wyrenderować nie chce i robie to małymi krokami tak by zadziałało. Dziś mnie nie będzie prawdopodobnie więc anon_free send me in priv logs
  20. anon_free Member

Dzisiaj 21.00 :)
  21. anon_free Member

Ktokolwiek wejdzie na tego IRC?
  22. film wersja final:
  23. Filmik wyszedl zajebiscie. Dzisiaj o 21 jak dacie rade. Btw. nie ma tam kremix'a?
  24. nie ma tego co stworzył kremix bo miałem problem z tym filmem i nie dało się wyrenderować, przy następnym filmie ukaże się właśnie praca kremixa :)
  25. renderuje jeszcze jeden film mam nadzieje że sie nie zatnie :)

26. Wersja 100% final,ja jestem zadowolony z efektu końcowego ::)
  27. kremix Member

HAH!
    Genialna robota, Panie Adronix!
    Montaż idealny.
  28. Słoma sie już wypaliła?
  29. to chyba pytanie retoryczne. przeciez bylo jasne jak buzia w teczu ze to nie wypali, jak wszystko co sie tu robi.
  30. Nie wszyscy mają czas na zmienianie świata, drodzy hejterzy =]
    • Dislike Dislike x 1
  31. kremix Member

Za kogo Wy się kurwa macie!?
    Siedzicie na dupsku i czekacie aż ktoś coś zrobi, żeby w razie powodzenia misji się pod nią podpisać?
    A jak nikt Wam nie mówi, czy coś się dzieje to z wejścia napawacie się upadkiem #OP?
    Może przyłączycie się do działania zamiast trollować forum?
    PROSZĘ → wstawcie coś własnej produkcji → projekt ulotki → czy chociażby pomysł na.. cokolwiek poza czarnowidztwem?

Ps. Jeżeli nie możecie bezpośrednio wykonać nic twórczego, to dodajcie pobratymcom otuchy.
  32. To ja mogę co najwyżej dodawać otuchy, bo nie wiem czemu, ale projektów absolutnie nie chce mi się robić, wolałbym już podpiąć się pod jakiś mailstorm albo zredagować apel/list otwarty/cokolwiek.
  33. kremix Member

Apeluję o stawienie się na walnym IRC'owaniu we czwartek o godzinie 21:21 :D
    Jeżeli bardziej Wam pasuje opcja piątkowa, lub obydwie to dajcie znać.
    Kraj się sam nie naprawi..

KTO DEKLARUJE SWOJE PRZYBYCIE, ŁAPKA W GÓRĘ! :D
  34. still alive
    ~lsd-25
  35. Merkuriusz__ Member

Jakby ktoś zapomniał:
    sundance.6irc.net
    kanał #anonpl

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins