Customize

Rok 2014... Może czas ruszyć się do pracy? :)

Discussion in 'Polska' started by anon_white, Jan 2, 2014.

1. kremix Member

Przypominamy → IRCowanie dziś od 21:00!

Dziękuję uprzejmie za liczny odzew.

Niniejszym zwracam się z apelem, abyście pojwili się w nieco liczniejszym gronie jutro i w niedzielę.
    Dzisiejszą frekwencję pozostawię bez komentarza ze względu na święto zakochanych.

Zapraszam do uczestnictwa w Walnym IRCowaniu! :**
  2. anon_free Member

Kurwa, tydzień mnie nie było, myślałem, że sprawa ucichła a tu są jakieś rezultaty.
    Na najbliższej rozmowie będę.

3. Podpinam się.
  4. SecretAnon Member

Kiedy następne IRC'owanie?
  5. 4n0nym.knight Member

Jestem tu nowy i chętnie dołączę do działań.
  6. To co można uznać że rok zakończony? ^^ bo jakos mało działania
  7. RizOne123 Member

Witam, też jestem nowy, ale chętny do działania
  8. Dobry wieczór, mam pomysł jak zaatakować rząd bez użycia żadnych ataków. Kto jest zainteresowany niech będzie w pn/wt na IRC tym co zawsze o godzinie 20/21 ;]
  9. anon_free Member

To zabrzmiało jak prowadzić wojnę bez prowadzenia wojny...
  10. chcialbym uslyszec ten pomysl a w poniedzialek i wtorek mnie nie bylo. moglbys zorganizowac jeszcze jedno spotkanie?
  11. anon_free Member

UWAGA UWAGA KOMUNIKIAT

W dniu jutrzejszym spotykamy sie na IRC omowic dzialania, i to tak, by wszystko bylo klarowne i jasne!
    iRC oczywiscie ten sam :)
  12. godzina?
  13. anon_free Member

Kurwa, zapomniałem :D

21.00
  14. rip polskie forum
  15. To co chłopaki rząd już pokonany, zniszczyliśmy system?
    Bo miałem kupić maskę naszego idola GF ale troche drogo :/
  16. Darujcie sobie ten sarkazm najlepiej wszystko wyśmiać nie nic przy tym nie robiąc. Każdy tu robi co może powiedzcie co wy zrobiliscie. Zobaczycie że ANONYMOUS sie jeszcze odrodzi jak Feniks jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.
  17. Spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano.
    Obecnie nie jest najlepszy okres do przeprowadzania wszelkich protestów. Jak już wcześniej pisałem społeczeństwo jest zniechęcone, zastraszone i brak jakiegokolwiek zaangażowania do nawet najmniejszych działań.
    Dodatkowo sytuacja związana z agresją Rosji na Ukrainę nie sprzyja prowadzeniu agitacji, kraj sąsiedni jest zagrożony, ludzie obawiają się też zagrożenia ze strony Rosji wobec Polski.
    Przyjdzie czas i odpowiednia pora gdy ludzie chętniej się wezmą za wyrażanie swojego niezadowolenia i wówczas na pewno będzie łatwiej zorganizować sensowną akcję.
  18. wysmiewamy wszystko bo wiemy jak u nas bylo dotad z opami, wiemy jak bedzie z ta i z nastepnymi. poza tym skoro tak zachecasz nas do chwalenia sie osiagnieciami to moze daj nam jakis przyklad i sam powiedz co takiego dotad zrobiles. kazdy robi co moze? gowno prawda, nikt nic nie robi. bo nie uwierze ze na tym forum sa same kaleki ktore nawet nie potrafia rozwiesic paru plakatow, a to najlatwiejszy i najczesciej proponoowany rodzaj opa

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins