Customize

Rosja ćwiczy manewry na granicy z Polską.

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 4, 2013.

1. Anonymous Member

http://www.sfora.pl/Wydalo-sie-Rosja-cwiczyla-uderzenie-na-Polske-a60229

Co o tym myślicie? Ponoć jak Tusk już będzie w innym świecie to Putin się wkurwi i wyśle na nas wojsko.
    Na rząd nie ma co liczyć to skurwysyny i lizodupy , oddadzą nasz kraj bez wahania.
    Ale my go nie oddamy! Może niech każdy obywatel zdolny do walki zaopatrzy się w broń(np. AK47, można kupić na Obwodzie Kalinigradzkim podobno) i wyćwiczy sobie strzelanie.
    Mam nadzieję, że wojsko ma jeszcze jakiś honor i też bedzie bronić naszego kraju.

Na razie trzeba się zdać na siebie.
  2. Spokojnie Putin nie jest taki głupi by wydać rozkaz ataku na Polske. Rosja jest zaangażowana w różne konflikty zbrojne i obecnie jest bardzo osłabiona pod względem ekonomicznym i militarnym. Predzej można sie spodziewać jakiejś prowokacji ze strony rosjan ale to na chwile obecną jest raczej mało prawdopodobne.
  3. anon_free Member

4. Prędzej czy później wojna wybuchnie, polska się nie będzie bronić bo nie ma czym ponieważ Tusk zamiast wydawać na wojsko itp. daje premie jebanym urzędasom, ale co tu mówić i tak i tak większość Polaków albo na niego albo na jakiegoś innego idiote będzie głosowała...
  5. Słuchajcie jak już wcześniej pisałem to podtrzymuje że Putin nie jest taki głupi by wydać rozkaz na zajęcie polski. Prawdziwym zagrożeniem na obecna chwile na przyszłość jest niemiecka organizacja państwa podziemnego Werwolf o której sie nic nie mówi i o której wspomniałem w tym temacie.

https://whyweprotest.net/community/threads/kto-skradł-nam-polskę-polska-jako-ofiara-nwo.113845/

Pamiętajcie że przed każdym prawdziwym zagrożeniem jest sztuczne właśnie w celu odwrócenia uwagi dlatego dziś środki masowego rażenia piszą o możliwym ataku ze strony rosji.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins