Customize

rozpowszechnianie info o anonymous w PL

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by jahnonimous, Nov 23, 2011.

1. To jak najbardziej :)
  2. anonLie Member

Za duzo porzadku pragniesz tutaj ^^
  3. Tak czy inaczej obgadać każdy pomysł trzeba ;)
  4. RainbowSix Member

No ale w zasadzie forum jest od dyskutowania. Chwilowo nie dyskutujemy i wiatru hula po serwerze ;D
  5. Aktualnie, toczymy przecież dysputę o dyskusji.
  6. Anonymous Member

Tak. Dyskutujemy czy warto dyskutować i czy na forum dyskusyjnym prowadzi się dyskusja, a jeśli tak, to czy jest to dyskusja na temat dyskusji czy na coś bardziej konstruktywnego. Moim zdaniem nasza dyskusja do niczego nie prowadzi, ale zasadność mojego osądu może być sprawą dyskusyjną. :confused:
  7. Przynajmniej jesteśmy "aktywni".
  8. wolf_spirit Member

UP pisanie półtora miesiąca temu... smutne dosyć...

Jak dla mnie - spoko. Kiedy będę miał jakiekolwiek środki, to zakupię.
  9. Anonymous Member

I cisza... Ktoś zaczą coś robić czy nie? Może by ponowić pomysł akcji i go tym razem zrealizować? Dużo osób z WWP odeszło, z żalem trzeba to przyznać ale może czas wziąć się do roboty i ożywić idee ruchu w Polsce?
    • Like Like x 1
  10. Anonymous Member

I cisza... Ktoś zaczą coś robić czy nie? Może by ponowić pomysł akcji i go tym razem zrealizować? Dużo osób z WWP odeszło, z żalem trzeba to przyznać ale może czas wziąć się do roboty i ożywić idee ruchu w Polsce?
  11. Anonymous Member

Do ożywienia ruchu potrzebowalibyśmy napływu osób, niby bywało gorzej, ale trudno znaleźć złoty środek pomiędzy gównoburzą którą są w stanie przetrwać tylko niektórzy, a napływem sensownych osób. Poza wszystkim potrzebny jest też cel do walki, światłe idee już mamy, ale by sie zmobilizować potrzeba ciut więcej.
    • Like Like x 1
  12. moze pomyslem by bylo zrobic wlepy z QR-kodem przekierowujacym do whyweprotest.net/poland
    cos w tym stylu:
  13. Anonymous Member

Myślę, że jeśli chodzi o wlepy to taka jest ok, może dorobić do tego wizytówki oraz karty do You found the card.
    • Like Like x 1
  14. Anonymous Member

Najlepiej byłoby dawać link do anonyops.pl wraz z prośbą do admina, żeby uaktualnił stronę. Najpierw trzeba by ludzi zainteresować i wciągnąć w ideę, bo nie chcemy kolejnego bezsensownego napływu ludzi ktorzy nic nie wnoszą.
  15. interaktywnosc/dialog/wymiana to glowna cecha idei anonymous, zprosic ludzi do strony gdzie sobie poczytaja to dla mnie nie odzwierciedla tego o co nam chodzi, tez miedzynarodowy wymiar na WWP jest bardzo wazny, mnie to cholernie zmotywowalo byc w kontakcie z calym anonymowym swiatem, nie bojmy sie nowych, oni sa paliwem napedowym ktora napedza anonymous...bo skonczymy jak PZPN
  16. Anonymous Member

hihihi PZPN, no ok, skoro tak uważasz, pytanie jest tylko czy dajemy też link "youfoundthecard.com" brzmi lepiej na wizytówkach, i do tego QR do polskiego podforum czy tylko QR
    • Like Like x 1
  17. Nie mowcie ze ktos jest lepszym anonimowym a ktos gorszym. Sam fakt ze zaczal myslec inaczej niz powszechny schemat jest godny pochwaly. Za to hejtowanie nowych moze odstraszyc osoby przegladajace to forum. My walczymy o wolnosc a nie o to zebysmy sobie mogli powiedziec 'jestem lepszym anonimowym bo blablabla a Ty tu dopiero przyszedles i jestes gownem'. To tak nie dziala...
    • Like Like x 1
  18. Anonymous Member

Nikt nie mówi ze ktoś jest gorszy lub lepszy, problem polega jedynie na tym, że wolałbym żeby ludzie byli świadomi tego czym jest anonymous, nie wkraczali z tekstem tez chce być prohaxorem
  19. No tak, zgodze sie z Toba w tej sprawie... Poza tym rozpowszechniać info o Anonach w Polsce to chyba najlepiej bedzie wlasnie przez vlepy + kwejki/demoty itp... Na tym duzo osob siedzie, nawet b. duzo. Jak ktoś coś umie fajnego zrobić to niech wrzuci na demty itp, da linki podzialamy :)
  20. Anonymous Member

youfoundthecard.com umarło.
  21. Anonymous Member

Umarło ale przekierowanie jest na WWP, a nazwa lepsza, jak na odnalezioną kartę, zastanawiam sie czy nie wydrukować trochę kart i nie pójść do biblioteki uniwersyteckiej, tam posadzać karty pomiędzy strony.
  22. Svobodny Moderator

Generalnie najlepszym sposobem propagowania idei a przedewszystki wzbudzenia zainteresowania wsród zwykłych ludzi jest przeprowadzenie sensownej operacji wtedy sami sie garną zeby lepiej nas poznac co mieliscie juz okazje zobaczyc... tak tylko mówie, gadajcie dalej ;)
    • Like Like x 1
  23. Anonymous Member

No tak , ale czasami potrzeba paru dodatkowych rąk do pracy żeby coś osiągnąć, a od czegoś trzeba zacząć
    • Like Like x 1
  24. obklajenie naszym miast dobrze zaplanowanymi wlepami, jest jak najbardziej sensowna strategia...osobscie kleje jak jestem w jakis alternatywnych przstrzeniach kulturalnych, fajnych niecodziennych miejsach, zeby zapodlo ludziom w pamiec ze istniejemy... takze wlepy robic na wlasna reka i do roboty, naklad maly ale ludzi na pewno zaintryguje...
    • Agree Agree x 2
    • Like Like x 1
  25. vlepy na właśną rękę, specyzzujesz? :)
  26. Anonymous Member

27. Nie, chodzi mi czy zamawia gdzieś dając wzór czy sam drukuje i jak to drugie to ile kosztuje papier itp
  28. Kanra Member

• Like Like x 1
  29. Anonymous Member

Ale ten konkretny którego używa, ale apropo produkcji tez dobre
  30. do tej pory uzywalem ponizsze wlepy, bo udalo mi sie je hurtowo zakupic, ale wlasnie skonczyl mi sie zapas...
    anonymous-mask.png
    11.jpg
    poster_17_by_anonymous_revolution-d4c00fk.jpg
  31. Wymyśliłem dziś jak możemy zwrócić uwagę zwykłych ludzi na nas ( tak w razie gdyby mało im było tego co działo się kilka miesięcy temu)
    Otóż:
    Wybieramy do każdego z miast (w przypadku gdy z jednej miejscowości[regionu] jest więcej osób) "koordynatora"
    który ogarnie osoby przebywające na tym forum z własnego miasta czy regionu
    Gdy już będzie wiadomo ile osób jest w danym regionie wtedy rolą koordynatora byłoby ustalenie jednorazowej składki

Po co to wszystko?

Jak wiadomo we większych miastach na co najmniej 90% znajdują się agencje reklamowe które oferują wyświetlenie reklamy na bannerach ledowych

Chodzi o to aby wykupić jakiś czas (np. jedną godzinę bez przerwy) reklamowy aby wyświetlało naszą "reklamę" (w rzeczywistości może znaleźć się tam prawie wszystko oczywiście wiadomo nie może być zbyt trudne do zrozumienia i za długie .. Ale to do ustalenia już później

Gdyby tak nagle w każdym z większych miast o jednej godzinie pojawił się ten sam komunikat, mogło by się to wydawać dziwne prawda?

Oczywiście należało by to także rozgłosić i tutaj już rola należałaby do osób które się zgłaszają
    oprócz wsparcia finansowego należało by także nagrać film, zrobić zdjęcie obiektu na którym wyświetlana jest "reklama" a następnie udostępnić w sieci.

Co o tym sądzicie ?

PS. Co do zbiórki pieniędzy to w jaki sposób będzie się zbierało pieniądze zależy tylko od tego jakie płatności preferuje reklamodawca

PS 2.

Jeśli znacie jakieś agencje reklamowe wypisujcie je pod tym postem oczywiście jeśli akcja miała by wypalić i dojść do skutku.
  32. Anonymous Member

• Agree Agree x 1
  33. Anonymous Member

34. Anonymous Member

Pomysł może i dobry, ba, kreatywny, z pewnością zwracający uwagę. Ale, tak jak zauważył Anonymous #72, niewiele jest na tym świecie ludzi, którzy bez wahania powierzyliby jakiemuś - anonimowemu przecie - koordynatorowi swoją ukochaną kasę. Jeżeli masz warunki & pieniądze, to zrób to sam. Jak komuś pomysł przypadnie do gustu, i środkami odpowiednimi będzie dysponował, to się przyłączy. Ale bez przechodzenia kasy z rąk do rąk.
  35. Anonymous Member

Awesome! Pod warunkiem, że to nie montaż :p
    • Dumb Dumb x 1
  36. Kanra Member

Przecie widać, że montaż ;3 Spod górnej krawędzi wystaje reklama, która jest "pod spodem". I w ogóle zbyt krzywe na nie-montaż~
    Chyba, że się mylę, niech mnie ktoś naprostuje, jakby co ._.
    • Like Like x 1
  37. Anonymous Member

To akurat jest montaż, niestety nie odzyskałem zdjęć z aparatu (podobną akcję robiłem u siebie z kumplem 2 miesiace temu)
  38. pomysl super, moge wesprzec "kkordynatora" lodzkiego jak bedzie mial motywacje zeby u nas taka inicjatywe pociagnac... czy istnieje wogole wieksza grupka lodzkich anonimowych, zeby cos wspolnie w temacie zorganizowac?
  39. Daro56 Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins