Customize

Ruch narodowy i ONR jako bohaterowie narodu?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 12, 2013.

1. Anonymous Member

Tu taka krótka dyskusja,jakoś pod koniec ten typ z SLD mówi coś o maskach na zgromadzeniach. Musimy coś zrobić bo jeśli to przejdzie to możemy sobie w nosie podłubać
  2. huj

czyli byloby bez zmian
  3. Jess_Rabbit Member

cóż, teoretycznie nie mozna zakrywać twarzy podczas zgromadzen jednakze sa drogi wyjątku np nasze demonstracje. grunt to wspolpracowac z policja zeby uniknac nieporozumien i na ich prosbe zdjac maske. Chyba ze ktos ma cos na sumieniu to wtedy lipa :D
  4. Anonymous Member

Tylko co tytuł threadu ma wspólnego z jego zawartością?!
    Przy okazji znowu wraca sprawa zakrywania twarzy... ja dalej niewiem jak to z tym jest.
  5. Jess_Rabbit Member

to chyba zelzy od tego ile jest osob uczestniczacych,jak sie zachowują, czy zgromadzenie jest legalne itp. Mały wykład miałam o tym na MMM w krakowie gdzie Policjanci nie prosili o zdjecie masek bo przeciez nic sie nie działo takiego. co do Onr i Ruchu Narodowego to nie mam nic do nich dopóki nie nastaja fizycznie na wolnosc innych ludzi. Delegalizacja nic dobrego nie przyniesie, narodowcy zejda do podziemia i bedzie trudniej egzekwować prawo za takie akcje jak podczas przemarszu w Wawie. Mówi sie ze grupa demolujaca miasto nie była z ONR ani RN ale na wielu filmikach widać charakterystyczne symbole jak i hasła. Chociaz moze nie wiedza kto mianuje sie członkami tak jak w naszym przypadku? ;) ciezko stwierdzic jednoznacznie natomiast na bank nie byli to zwykli szarzy obywatele
  6. Fakt stało się .. winnych ukarać sprawiedliwość itp ... ale czy nie sądzicie że organizatorzy powinni wykazać się jajami i powiedzieć coś w rodzaju:eek:ni byli z nami, to z naszych szeregów wyszli i wrócili itd. Zamiast ale popatrzcie że uśmiechaliśmy się, to trochę tak jak by ktoś twierdził że zabory i wojna były dobre bo się zjednoczyliśmy..
    no ok pojechałem z tą wojna ale wiecie o co mi chodzi ..
  7. Anonymous Member

Tytuł nie ma nic,bo pisałem to późno. Chciałem zapytać jaki jest Wasz stosunek[bez głupich skojarzeń] do Ruchu narodowego i ONR? Chcą ich zdelegalizować,pomagamy czy olewamy akcje ?
  8. Jess_Rabbit Member

zadam ci zatem takie pytanie: Czy chciałbyś aby takie środowiska kształtowały rzeczywistość w ktorej będą żyć twoje dzieci?
    Patriotyzm jak najbardziej bo Polska to piekny kraj (pomine sprawe polityki,ekonomii itp) ale chyba bym zawału dostała jakby córka wykonywała faszystowski gest pozdrowienia...
    Fanatyzm (obojetnie jaki) nigdy nie jest dobry. Polsce potrzebna jest równowaga pomiędzy lewicą i prawicą, wpolczesne podejście do kształtowania polityki
    srodowiska prawicowe sa zbyt radykalne w działaniach i do tego dosyć agresywne
  9. Anonymous Member

10. tomany names Member

jak niewiele czasu a dużo głupoty potrzeba żeby ludzie przestali pamiętać..
  11. Anonymous Member

Masy w ciężkich czasach zawsze pójdą za tym kto da im jakąkolwiek obietnice poprawy, takie ugrupowania zawsze to wykorzystują i wykorzystywały dając złudną nadzieje.
  12. tomany names Member

Ale faszyzm ? Mogę zrozumieć "czerwonych" ale oni ?, no ok duma narodowa, miłość do kraju. Sam składałem przysięgę w WP... ale jakim idiotą musi być ktoś jeżeli słucha demagoga i pewnie mitomana?. Jak inaczej nazwać jeżeli nie: "syf dziedziczny zamiast mózgu" kogoś ktoś kto zapomina o obozach i całym holokauście.
  13. Jess_Rabbit Member

ludzie w obecnej rzeczywistości i grozbie napływu islamu do europy (co jest swoistym zagrozeniem) chwytaja się myśli "ze moze hitler mial racje" tak samo pietnuje sie zydów za to ze sa zydami i po cichu chwali sie holocaust. To naprawde przykre bo wystarczy na chwile zapomniec ze to byli zydzi (w wiekszości) i pomysleć ze wymordowano kilka milionów LUDZI.
    nie mam nic do żydów (oprocz organizacji ktore anonymous potepia jako probe zagarniecia swiata dla siebie)
    historia wielokrotnie pokazała że jak Lud nie rozumie co sie wokol niego dzieje to sie czepiają...Żydów.
    ile sie u nas mówi o żydo-komunie w sejmie?
    cała ta sytuacja przypomina mi początki rewolucji francuskiej gdzie biedota chciala obalić bogatych ktorzy zyli na koszt podatników
    Do kogo sie zwrocic jak nie do organizacji ktore mowia otwarcie o agresji wobec tych elementów?
    przecietny kowalski nie pojdzie z kijem demolować miasta aleeeee....łysi neofaszysci i nazisci owszem.

wszystko sprowadza się do...braku alternatywy
  14. Boris Korczak Member

Uzywanie wielo-kolorowych szminek/farb i malowanie nimi twarzy moze z powodzeniem zastapic maski. Tego rodzaju kamuflaż uzywa wojsko i policja.
    Pozdrawiam Anonow w Polsce.
    BK
  15. Anonymous Member

Równie dobrze można przebrać się za muzułmankę :)
  16. Pozdrawiam również Pana i dziękuje za pozdrowienia w imieniu polskich Anonow
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins