Customize

Scjentolodzy na targach książki

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 4, 2013.

 1. Anonymous Member

 2. Anonymous Member

  Jakis rok temu pojawił sie dość podobny temat bo również chodziło o książki, a dokładnie z tego co pamiętam o to, że "wybitne" dzieła Hubbarda były sprzedawana w kilku większych księgarniach w polsce a jeszcze dawniej scjentosie próbowali organizować jakies seminaria.
  Pytanie było takie czy opłaca sie o tym trąbić bo efekt może być zupełnie odwrotny i można narobic im tylko reklamy.
  Kolejna kwestia to czemu jeszcze tu nie ma scjentologii i prawdopodobnie nie będzie

  1. Ten kraj jest zwyczajnie za biedny, chodzi głównie o okradanie ludzi z pieniędzy pod przykrywką religii tylko z czego polaków okradać skoro i tak większość nie ma nic lub ma niewiele.
  2. W polszy zdecydowanie panuje wiara katolicka i duża część społeczeństwa jest konserwatywna a przynajmniej deklaruje katolicką wiare tym samym cholernie ciężko było by sie czemuś takiemu jak $ci przebić jeśli wręcz nie jest to niemożliwe (nie to co w krajach zachodu).
 3. z punktem 1 całkowicie się z Tobą zgadzam ale nie przeceniał bym możliwości kościoła sc mogą oni tworzyć na terenie kraju jakieś lokalne ośrodki działania nie koniecznie pod nazwą kościół scjentologiczny. Dziś sie łatwo ukryć za szyldem jakiejś organizacji fundacji itp. itd.
 4. W najbliższy poniedziałek, 14 października 2013 o godz 16.00 ma być w TVN jakiś większy program o scjentologach.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins