Customize

Sonda nr. 78576532609865247823755073457728

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 24, 2011.

?

Kogo na moderatora?

Poll closed Nov 7, 2011.
Numerek 4 vote(s) 20.0%
Anonymous_Gman 0 vote(s) 0.0%
Anonimowy 0 vote(s) 0.0%
AnonymousPL 12 vote(s) 60.0%
gr0w33r 2 vote(s) 10.0%
Linoline 0 vote(s) 0.0%
cyddyn 0 vote(s) 0.0%
jaunesse.doree 1 vote(s) 5.0%
brujah 0 vote(s) 0.0%
Inny (wpisz w poście pogrubioną czcionką) 1 vote(s) 5.0%
  1. Anonymous Member

Głosujcie głosujcie :)

Ankieta kończy się za 14 dni. Tyle na pewno wystarczy
    Edit.
    Do administracji napisze się, gdy ankieta się skończy; na razie nie ma sensu męczyć ich kolejnymi wyborami do sejmu :)
  2. Anonymous Member

Matko... nie piszcie, na kogo głosujecie, jeśli nick tego kogoś jest w sondzie; piszcie tylko wtedy, gdy głosujecie na kogoś, kto się na niej nie zmieścił. Pogrubioną czcionką. Wtedy będzie łatwiej podliczać głosy.
  3. Anonymous Member

4. Anonymous Member

Co myślicie o skróceniu czasu trwania sondy do tygodnia, tj. do poniedziałku włącznie? Pytam, bo nie chcę decydować za wszystkich, poza tym możecie wiedzieć o kimś, kto się rzadko loguje i mógłby jeszcze zagłosować.
  5. A może już ją zakończymy ;) Jesteś najlepszym kandydatem, wygrywasz głosami - wątpię aby ktokolwiek Ci prześcignął. Na moda nadajesz się najlepiej co również potwierdza sonda - więc ? Piszmy do global adminów i załatwmy to szybko.
  6. Anonymous Member

Ale może być tak, że parę osób loguje się tylko w weekendy. Poza tym brakuje Ci tylko 3 głosów, więc szybko możesz je nadrobić :)
  7. Chyba ty się będziesz lepiej nadawał ;)
  8. Anonymous Member

Dobra, skończmy już tą wzajemną adorację :p Wolę poczekać do poniedziałku, żeby nie było, że ludzie nie mieli szans zagłosować.
  9. Anonymous Member

Dobrze że poczekaliśmy; pojawiły się 4 głosy więcej. GŁOSUJCIE SZYBKO, TERMIN UPŁYWA JUTRO.
  10. Anonymous Member

Ostatni dzień głosowania!

Edit.
    Jako, że Sic!a nie widziałem już od jakiegoś czasu, przenoszę mój głos na Numerka (byłeś drugi na mojej liście kandydatów, bo Sic! był na forum przed Tobą)
  11. Numerek głosował na siebie. Tak można?
  12. A jakie to ma znaczenie skoro i tak nie wygram ? Nie uważam że nadaje się na moderatora ale zależało mi na tej funkcji bo musze załatwić pewną sprawe - aktualnie zamierzam pójść z moją sprawą na PW do przyszłego moderatora.
  13. Anonymous Member

Czemu nie? Dlaczego ktoś, kto chce zdobyć jakąś funkcję, miałby głosować na przeciwnika? To byłby czysty idiotyzm; to tak, jakbyś zarywał do dziewczyny, ostrzegając ją jednocześnie, że lubisz dłubać w nosie :p
  14. hahah kocham twoje porównania ;) Właśnie wyobraziłem sobie jak zarywam do dziewczyny zapowiadając że lubie dłubać w nosie ^^
  15. Anonymous Member

"Cześć mała, jestem Numerek i lubię dłubać w nosie" :p
  16. Anonymous Member

"Kręcisz mnie jak kręcenie palcem w nosie"

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins