Customize

Sprzedaż plakatów A4 TYLKO Czarny kolor - od 500 szt. Cała Polska

Discussion in 'Polska' started by Anonymous_Gman, Oct 26, 2011.

1. Witam

Jako, że stałem się posiadaczem nowej drukarki, zamierzam drukować dla Was plakaty o formacie A4 tylko w czarnym kolorze.
    Oczywiście możecie sami sobie takie plakaty drukować, lecz ja oferuje wysłanie gotowych plakatów, jeśli nie posiadasz np. drukarki.

UWAGA!!! Przed czytaniem tego tematu przejdź się po swojej okolicy i poszukaj jakichś ofert do kserowania papieru A4. Być może cena za jedną kartkę będzie niższa lub równa mojej cenie!
    Ceny jednej sztuki ode mnie będą podawał w obliczeniach.

Niestety nie za darmo.
    Dlaczego?
    Papier i tusz kosztuje, a ja nie mam pieniążków z nieba żeby drukować ile się da i nic za to nie zapłacić.

Poniżej zamieszczę ile co będzie kosztowało z dokładnymi wyliczeniami. Nie zamierzam nic na tym zarabiać/ przycinać. Robię to tylko i wyłącznie dla dobra ruchu Anonymous.

CENY:
    (Wszystko będę kupował na razie po 5 sztuk, czyli cena np. tuszu będzie dzielona na 5)
    Papier A4 500 sztuk - 10 zł + przesyłka = 15 zł Link: http://allegro.pl/papier-ksero-a4-suuper-cena-i1877723755.html
    Tusz 300 ml - 10 zł + przesyłka = 21 zł / 5 = 4.2 zł Link: http://allegro.pl/hp-czarny-pig-350-ml-plyn-15-45-21-27-56-350-336-i1891204621.html
    Paczka pocztowa od 2 do 5kg + 13 zł Link: http://www.cennik.poczta.lublin.pl/...formularze/k_paczka.php&boczek=menu/kraj.html

(W takim wypadku proponuje zamawiać 1000 szt papieru, czyli x2 500 szt. ponieważ w ofercie poczty polskiej od 2 do 5kg mieszczą się dwie bryzy papieru, czyli 1000 szt., dlatego według mnie ta oferta jest lepsza.)

Suma 500 szt plakatów + tusz + wysyłka: 32.2 zł (Wtedy wychodzi prawie 7 groszy za jeden plakat A4)
    Suma 1000 szt plakatów + tusz + wysyłka: 51.4 zł (Wtedy wychodzi prawie 6 groszy za jeden plakat A4)

Jeśli chcecie kupić 2000 plakatów to koszt jest następujący:
    Papier A4 - 60 zł
    Tusz - 16.8 zł
    Przesyłka od 5 do 10 kg - 18 zł

Suma: 94.8 zł = prawie 5 groszy za jeden plakat A4.

Jak zamówić u mnie plakaty?

NIE BÓJCIE SIĘ O STRATĘ ANONIMOWOŚCI. WASZE DANE SĄ MI DO NICZEGO NIE POTRZEBNE. Moją wiarygodność możecie sprawdzić w moim profilu jako liczbę postów lub liczbę dni na tym forum.

Ja jako odpowiedź podaje mój numer bankowy konta na, który wysyłacie odpowiednią sumę pieniędzy.

Czekam na zaksięgowanie wpłaty. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana czekacie max tydzień (przesyłka przychodzi po 3 dniach) na paczkę.

Zamówione u mnie plakaty są wysyłane następnego dnia roboczego na pocztę, czyli jak zamówisz u mnie plakaty w poniedziałek to w czwartek powinieneś otrzymać przesyłkę.
  2. Przed przystąpieniem do zamawiania najpierw chcę wiedzieć czy ktoś jest zainteresowany tą ofertą.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins