Customize

Strona Internetowa

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Suakov, Aug 29, 2011.

 1. Suakov Member

  Chciałbym założyć stronę internetową dla i o anonimowych w Polsce (oczywiscie z forum). Jaką nazwę domeny proponujecie. Czekam na propozycje.
 2. Sileby Member

  Fakt, myślę że by się nam przydała taka strona. Ja proponuje nazwę www.anonymouspoland.pl łatwo zapamiętać :D.
 3. Suakov Member

  Super, spoko nazwa
 4. jshymansky Member

 5. Suakov Member

  anonimous a nie lepiej anonymous?
 6. Suakov Member

  bo jest wolna domena anonimous.pl ale takze wolna jest anonymouspoland.pl wybierajcie lub nowe pomysły
 7. Sileby Member

  anonymous jest poprawnie ale samo anonymous może się kojarzyć z anonymous z USA a anonymous poland już wiadomo o jaki odłam chodzi :D
 8. Sileby Member

 9. Suakov Member

  Spoko więc jak nikt nie daje nowych pomysłów to ustalone.
 10. Suakov Member

  Czyli czekamy na nowe propozycje ok.
  Chociaż nie widze lepszej propozycji
 11. mugiwara Member

  Masz serwer, jeśli tak to w jakiej firmie / jakie parametry ? Gdzie i w jakiej cenie chcesz zarejestrować domene ? Ogólnie nie popieram pomysłu tworzenia nowego forum, powinniśmy sie łączyć w jednym miejscu, a nie rozbijać na kilka innych.
 12. jshymansky Member

  Niby tak, ale a taką stronę łatwo trafić :)
 13. mugiwara Member

  Wpisz w google "anonymous polska", zobacz gdzie prowadzi pierwszy wynik.
 14. jshymansky Member

  Tego nie wiedziałem, ja jakimiś pokrętnymi ścieżkami tu trafiłem :D
 15. Yogoro Member

  Forum może nie, jednak jakaś strona określająca obecne działania przydałaby się na pewno. Mi osobiście imponuje blog anonymouspl.pinger.pl/. Obszerne informacje, przydałoby się w końcu jedno konkretne źródło. FORUM JUŻ MAMY, jako takie. I być może niedługo dostaniemy moderatora. Na początek wystarczy strona internetowa wg mnie, odsyłająca ewentualnie tutaj
 16. mugiwara Member

  anonymouspl.pinger.pl zawiera już dużo info jak na taki krótki czas, bardzo fajnie się zapowiada, z czasem można kupić domenę, przenieść się na płatny hosting i będzie idealnie :)
 17. Sileby Member

  Zrób tą stronę a potem zobaczy jak ona wyszła ;).
 18. Suakov Member

  @mugiwara, nie będziemy sie rozbijać na kilka innych tylko (jak powstanie strona) przeniesiemy się na forum nowej strony, łatwiej będzie tam trafić.
 19. Suakov Member

  coś a'la whatis-theplan.org
 20. mugiwara Member

  Nie zmusisz wszsytkich do przeniesienia się tam. Pozatym nie odpowiedziałeś na moje pytanie dotyczące hostingu, zapewnisz taki żeby uciągnął forum z dużą liczbą userów ?
 21. Anonymous Member

  Popieram. Z czasem wykupienie domeny będzie wręcz koniecznością, ponieważ na pingerze nie ma możliwości swobodnej zmiany kolejności postów czy tworzenia kategorii dla postów (co będzie konieczne, aby podzielić bloga na:
  informacje podstawowe - czym są Anoni, historia, ofiary KS, takie tam
  newsy - co robią polscy Anonimowi w chwili obecnej, oraz newsy ze świata polityki Polski
  różności - komiks Chanology Manga i inne).

  Co do nowego forum, mugiwara ma rację; wszyscy tam nie pójdą, poza tym wyłącznie polskie forum to ograniczenie kontaktów z innymi komórkami do zera, chyba, że ktoś będzie się angażował na kilku forach, ale to musiałby być ktoś z nadmiarem wolnego czasu i niedomiarem pomysłów na jego spędzanie.
 22. Suakov Member

  mugiwara, chciałbym się dowiedzieć jaki serwer i w jakiej firmie polecasz (bo obecnie się tylko zastanawiam nad stroną internetową).
 23. mugiwara Member

  Hm, nie wiem jak wyglądają twoje finanse i na czym ci zależy, ale jeśli masz kase to bierz kei.pl - naprawdę solidna firma.
  Ciężko jest mi cokolwiek polecić, gdyż nie wiem co jest dla ciebie priorytetem. Za to mogę odradzić ci kilka firm z których korzystałem:
  Linuxpl.com - (obecnie mam tam małą stronkę) - padnie przy większej ilości odwiedzin.
  Webd - najgorsza firma z jaką się spotkałem. Próbowałem tam postawić forum, ale nawet przy kilku userach potrafiło złapać niezłą zmułe.
  ovh.pl - kiedyś mieli żenujący support, nie wiem jak teraz.

  Choc póki co proponuje ci, żebyś się wstrzymał z wykupywaniem serwera, bo być może lada dzień anonymouspl.pinger.pl się wrzuci na normalny serwer z normalną domeną.
 24. LetSpeak Member

  ovh.pl - nadal mają marny polski support, żeby coś osiągnąć trzeba się kontaktować z francuską obsługą.
 25. Xaosuser Member

  Po co kolejna strona ? Nie lepiej zebrać nas do kupy.
 26. Anonymous Member

  Dyskusja na ten temat została dawno zakończona i po kilku nietrafionych pomysłach na miliard nowych stron udało się ustalić, że nie zamierzamy rozpadać się na mniejsze grupki.
 27. Anonymous Member

  Musimy zrobić strone internetową na operacje paper storm. Nie mówię tu forum polskich anonimów bo to czysty nonsens, mówie tu o stronie czysto informacyjnej dlatego że no cóż tu by nie mówić nasz pinger jest beznadziejny. Wszędzie mamy reklamy i wygląda to bardzo nieprofesjonalnie. Nie możemy na ulotkach umieszczać 1000 linków potrzebna nam jedna strona na której będzie : Nasza historia, nasza ideologia, adresy do forum i najważniejszych storn, do irca, i może jeszcze najważniejsze operacje w polsce itd.

  Chodzi mi o coś w stylu takich stron jak mają anonimowi z australi czy irlandii

  http://anonireland.com/
  http://www.anonsa.org/

  Proste na temat i od reazu wiadomo o co chodzi. Jako hosting osobiście polecałbym http://x10hosting.com/ rewelacji nie ma ale nie ma reklam co jest niewątpliwym plusem.

  To musi być coś takiego że kiedy ktoś z jakiejś ciekawości wejdzie na linka z ulotki od razu będzie wiedział jak się z nami skontaktować, o co chodzi, kim jesteśmy itp.Ograniczy też to liczbe fakeów. To nie byłoby forum tylko strona czysto informacyjna aby nie było problemu z linkami.

  Bo inaczej co im pokażemy nasze forum im właściwie nic nie powie, http://anonymouspl.pinger.pl/ no niezbyt to się nadaje informacje niby są ale reklamy i w ogóle forma nie wygląda zachęcająco ;(
 28. cyddyn Member

  Happy New Year 2011

  ten nagłówek mówi wszystko
  Nam tak jak już w paru miejscach pisałem potrzebny jest WWW z prostym adresem na ulotkę a na nim info o NAS i link do wwp co odfiltruje dzieci neostrady
  • Like Like x 1
 29. Dokładnie się zgadzam. Mogę się jutro tym zając a treść możemy zredagować razem.
 30. cyddyn Member

  treść lepiej zmieść ty bo ja w tym siedzę od kilku dni jak zresztą widać. Jak będzie to koniecznie zapodaj link to trafi na ulotki i plakaty bo nikt nie zapamięta whyweprotest.com szybciej anonimowi.pl czy coś takiego
 31. Anonimowy Member

  Domeny z anonymous w nazwie schodzą jak świeże bułeczki, więc trzeba się pośpieszyć jeśli ma to być w miarę prosta nazwa. Jeszcze 3 dni temu była dostępna domena anoni.pl, a obecnie jest zarezerwowana. Podam kilka moich propozycji wolnych nazw:

  Jeśli miałby to być adres z końcówką .pl to:
  anonymous-polska.pl
  anonpl.pl
  anonpoland.pl (lub z -)
  anonpolska.pl (lub z -)

  Końcówka .com także ładnie wygląda, ale również ładnie kosztuje :)
  anonimowi.com
  anonymous-poland.com
  anonymous-polska.com
  anonpl.com
  anonpoland.com (lub z -)
  anonpolska.com (lub z -)

  Końcówka .com.pl też jest niczego sobie.
 32. Anonymous Member

  @up
  Czego nie rozumiecie?
 33. Anonymous Member

  Pewnie nie rozumieją tego, że nie są zajebistsi od tych, którzy już próbowali i których próby przyniosły fatalne skutki.

  Zdeklarowałem się pisać zawsze anonimowo, ale teraz zrobię wyjątek. Taki potwierdzający regułę.

  Nie twórzcie nowych stron, bo jaśniej i przejrzyściej przekazać tego, co już przekazaliśmy, się nie da. Nie zrozumcie tego jako przypływ narcyzmu, ale uważam, że mój blog jest w miarę przejrzysty (chwilowo prace nad nim przerwałem, bo zastanawiamy się nad przeniesieniem go na własną domenę), a już kompletnie nie mieści mi się w głowie, w czym przeszkadza wam parę reklam na pingerze. Poza tym, jak już wspomniałem, rozważam z innymi Anonami stworzenie własnej domeny, więc, prawem pierwszeństwa, ona powinna zostać rozpatrzona, zanim zaczniecie tworzyć nowy przybytek swojego geniuszu, bo jak nie, to nasze strony, oraz strony innych Anonów, nawet nieobecnych na WWP, będą tylko wchodziły sobie w drogę, skutkiem czego będzie wybiórcze dołączanie świeżaków do różnych stron, zamiast jednoczenie się na jednej.
 34. Ale to ma być strona czysto informacyjna stworzona pod operacje paper storm. Pinger wygląda słabo ;( Proponuje czarne tło obrazek z logiem i ideologie historie i linka do forum.
 35. Anonimowy Member

  Zgadzam się. Przydałaby się strona na operację paper storm, której adres można umieścić na plakacie. Trzeba umieścić na niej naszą historię i ideologię oraz link do WWP, żeby ludzie się o Nas dowiedzieli. Zgłaszam się jako Webmaster :p Znam HTML/CSS i PHP. Można zainstalować na stronie WordPress'a. Mógłbym wykonać pod niego prosty szablon, ale potrzebny jest grafik.
 36. cyddyn Member

  ni h*** sam tekst bez zbędnych wodotrysków czy CMSa. Po co się pytam? To jest tylko wstęp do wwp, przedstawienie się, link łatwiejszy do zapamiętania i tyle nic ponadto.
 37. Anonimowy Member

  Z takim podejściem nigdy się nie rozwiniemy w Polsce. Taka strona jest przejrzysta, adres jest łatwiejszy do zapamiętania. Podamy na niej najważniejsze informacje, historię itp. aby nie musieli Nas szukać w internecie. Link do WWP będzie podany w widocznym miejscu i każdy i tak trafi na to forum. Nie przedłużajmy tylko działajmy, bo prędzej, czy później powstanie taka strona w tym kilka stron pseudoanonow zaprzeczających naszej ideologii.
 38. Zgadzam się oficjalna w zupełności prosta strona informacyjna zapobiegnie powstawaniu faków przyda się na operacje paper storm i wszystko będzie na swoim miejscu.
 39. cyddyn Member

  ok to niech ktoś to JUŻ robi ja dam na ulotkę tylko pomóżcie zredagować tekst na nią w odpowiednim temacie dot. ulotek
 40. Ok ja mogę zająć się stroną. Wsztysko ustawię wyśle linka i potem ustalimy treść

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins