Customize

Student pierwszą ofiarą międzynarodowych porozumień antypirackich

Discussion in 'Polska' started by Xan Kashpiel, Jan 26, 2012.

1. Xan Kashpiel Member

2. Saltwater Member

Świnie. Będą się smażyć za to w piekle.
    • Like Like x 1
  3. m4573r Member

Chcecie mi powiedzieć, że UK zdecydowało się na ekstradycję własnego obywatela, bo ten złamał prawo innego kraju??? Czy oni są już tak do końca, ostatecznie popierdoleni?
    To jest jakieś "fixum-dyrdum". Pierdolec po prostu!
    • Like Like x 2
  4. Xan Kashpiel Member

Właśnie dlatego to wstawiłem... Jestem ciekaw Waszej opinii
  5. Taurus Member

Nie rozumiem tego. Wniosek o ekstradycję wydaje się kiedy przestępstwo jest popełnione na terenie państwa żądającego wydania tej osoby. W dodatku w umowie międzynarodowej o ekstradycję jest chyba mowa o ochronie obywateli własnego kraju. Jeśli to byłby Amerykanin i po popełnieniu wykroczenia uciekł do Anglii to bym zrozumiał, ale tego nie. Paranoja

Z wikipedii: (owszem, poszedłem na łatwiznę, nie chce mi się czytać aktów prawnych)
    1. Większość krajów nie dopuszcza ekstradycji własnych obywateli
    2. podstawę ekstradycji stanowić może tylko czyn zagrożony karą w obu państwach (tzw. zasada podwójnej karalności) - przecież gość złamał tylko prawo USA a nie swojego kraju
    3. nie podlegają wydaniu osoby które w państwie pobytu korzystają z prawa azylu - jest uciekinierem czy obywatelem do cholery??
  6. NoXX Member

Ktoś naprawdę trzyma ten świat w łapskach... Doczekaliśmy czasów, gdy gwałt ze szczególnym okrucieństwem, czy podwójne morderstwo, staje się powoli mniejszym "wykroczeniem", niż tzw. piractwo. Który kodeks moralny, jaki kiedykolwiek obowiązywał w cywilizowanym świecie, dopuszczał taką hierarchię wartości?
  7. ShockCat Member

Wychodzi na to, że zapowiedź krwawych mistrzostw z proroctw są prawdziwe...
    Szykujcie się ludzie, koniec świata już bliski ;( chlip
  8. Taurus Member

Żebyś wiedział. Podobieństwo Biblijnych proroctw do wydarzeń które mają miejsce jest dla mnie zdumiewająca.
  9. IMarcin Member

Do tego jest napisane że nie bedzie można odróżnić mężczyzn od kobiet. Ilu takich po ullicy chodzi (w sejmie też się znajdzie:p)
  10. Nobodyxq Member

Kurwa mać !!! Przepraszam za wyrażenie ale tylko te słowa mogą wyrazić moją opinię o tej sytuacji. To przechodzi ludzkie pojęcie, pierwszy lepszy studencina zostaje zatrzymany tylko i wyłącznie za używanie forum z linkami do pirackich filmów, najlepsze tylko, że nie złamał prawa Wielkiej Brytanii tylko USA, które wystąpiło o ekstradycję a rząd WB się natychmiast zgodził wydać własnego obywatela, no i jeszcze grozi mu 10 lat więzienia zamiast jakiejś symbolicznej kary pieniężnej. TO PARANOJA !!! To potwierdza to, że rządy wyzyskują tylko swoich obywateli dla wlasnych celów zamiast im służyć, ludzie w końcu muszą się obudzić ! Muszą obalić tych matołów i złodziei ! Bo przez nich USA rządzi praktycznie całym światem zachodu, całkowicie i to na dodatek bez wiedzy milionów ludzi. Tak nie może być, będzie pewnie coraz gorzej, trzeba coś robić ! Działać jak najszybciej ! Ta wiadomość mnie wręcz przeraziła, do czego to dochodzi na tym świecie i to niby cywilizowanym. :mad:
  11. m4573r Member

Przydałoby się, żebyśmy wstawili się jakoś za koleżką.
    Tak nie może być, ja się nie zgadzam.

USA odwala podobne numery ekstradycyjne już od dłuższego czasu.
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ekstradycja-ksiecia-marihuany-do-usa,1,3552874,wiadomosc.html

Skoro Kanada wydała Emry'ego, to ten koleżka też może zostać wydany. Proponuję, żebyśmy się za nim wstawili. Myślę, że Anonimi z GB chętnie nam pomogą, a jest tam przecież sporo naszych.
  12. St.Jimmy Member

Zdradzony przez własną ojczyzne, szkoda chłopaka i jego rodziny. Postawcie się w sytuacji, jesteście patriotami oddali byście życie za swój kraj, uczciwie pracujecie płacicie podatki bez marudzenia udzielacie się np. w organizacji charytatywnej. I nagle pyk ! sprzedają was wielkiemu bratu za atlantykiem. Kiedyś byliśmy zniewoleni przez ZSRR, teraz powoli stajemy się niewolnikami USA i to na własne życzenie :(
  13. Fersivd Member

Ja pier****... -.-
    Co się z tym światem dzieję, to przechodzi ludzkie pojęcie. No panowie i panie, koniec świata nadchodzi dużymi krokami. Czas pożegnać się ze znajomymi i rodziną..
    Ciągle czytam o tym wszystkim, a że jestem osobą jakby to rzec, nie do końca zrównoważoną psychicznie mam ochotę powybijać ich wszystkich jak kurewskie pierdolone świnie, rząd USA, Polski, Anglii wszystkich -.- Cholerne zjeby.. -.-
    Mi będzie wisiało , jak wprowadzą ACTA, o czym mówię, co ściągam. Mam ich głęboko w dupie. Będę robił to samo co robiłem przed tą ustawą..
    i chuj, dziękuje za uwagę..
    (sry za przekleństwa, ponosi mnie)
  14. Xan Kashpiel Member

Znajde w necie fragmenty tych proroctw ?? XD og
    Znajdę gdzieś fragmenty tych proroctw ?? XD W ogóle baka, beką ale jednak w tym roku kończy się kalendarz majów, czyż nie?? XD
    • Like Like x 1
  15. Anonymous Member

Gdzie można podpisać wniosek o referendum w sprawie ACTA?
  16. Taurus Member

jutro postaram się coś napisac bo na telefonie to szlag mnie zaraz trafi
  17. Anonymous Member

Może OpDownload? Zacząć spamować fb, twittera i co tam jeszcze informacją, że za tydzień, tego i tego dnia wszyscy ściągamy pirackie pliki muzyczne, filmowe czy jakie tam? :p

Tylko nie planujmy tego na WWP :p
    • Like Like x 2
  18. SumynOna Member

Co za kurwy jebane, zaczeło się...
  19. IMarcin Member

[Uwaga! Nie odnoszę się do niczyich wierzeń materiał zamieszczam tylko jako odpowiedź, proszę o nie opowiadanie o swojej wierze.]

Całą Apokalipsę łatwo znaleźć
    przykład:
    http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/1.php

Swego czasu nieźle się w apokalipsie orientowałem, więc w skrócie kilka ciekawych przykładów (ale będzie offtop:p)
    1. Wielki Babilon, coś jak Sodoma przyszłości. Zostanie z tego co pamiętam zniszczona, a kupcy okolicznych krajów będą za nią lamentować.
    2. Wielka armia nadejdzie ze wschodu
    3. Wielu przyjmie znamię bestii (ktoś mówił o jakiś czipach?)
    Dużo tego jest ale nie pamiętam na daną chwilę
  20. Anonymous Member

Nie chcę tu nikogo obrażać, ale to bzdury - takie "przepowiednie" są tak formułowane, by zawsze można było podpiąć pod nią coś oczywistego i naturalnego, co i tak kiedyś by się stało i bez tego całego przepowiadania. Tak więc Babilon - w jakieś miasto pierdolonie zaraza (pewnie to miał na myśli "prorok", bo w tamtych czasach wiele chorób, których nikt się teraz nie boi, wtedy zbierało ponure żniwo, bo nie znano lekarstw na jakąś zaraźliwą chorobę.
    Armia ze wschodu - ludzie walczą ze sobą od zawsze, bez przerwy, stale i wciąż, więc i tu prorok nie musiał się zbyt starać, bo i tak miał rację. Nie trzeba żadnych paranormalnych umiejętności by przewidzieć wojnę.
    Znamię czy co tam - ludzie, którzy chcą wierzyć w takie bzdury to i wirusa opryszczki pod to podepną.

Krótko mówiąc - przepowiednie to pożywka dla idiotów. Prorocy działali, bo zawsze dało się znaleźć skończeni kretyni, którzy widzą czary w przepowieściach, że na jesień liście zaczną opadać.
  21. Anonymous Member

Jak ktoś szuka wyjaśnienia jakiejś przepowiedni, to zawsze znajdzie. Inżynieria społeczna i znajomość psychologii - oto sekret wszystkich religii, mitów, proroctw, starożytnych rytuałów i wróżek bazarowych.
  22. sensu Member

Zdradzony przez własny kraj. Smutne...

Co do końca świata. Każdy inaczej rozumie zdania z apokalipsy, można to na setki sposobów rozszyfrowywać a każda możliwość będzie inna.
  23. Krea Member

Czyli teraz różne warezy, a nawet fora typu peb itd czeka smutny koniec :(

Można, ale po co? Szczerze to nawet nie chciałoby mi się takich rzeczy oglądać, słuchać i czytać bo nie mam aż takich szerokich zainteresowań i pewnie mało kto o tym by się dowiedział. Akolwiek chwała koledze za to, że coś próbuje zrobić.
  24. zujson Member

Zaczyna się wojna sieciowa gdzie my walczymy z rzadem
  25. IMarcin Member

Oj Albino, Albino. Tak ciężko przeczytać nawias kwadratowy???
    Do tego jak agresywnie i bez opcji edytuj.
  26. maQu1 Member

Zauważyliście że rząd nasz nic sobie z tego nie robi że wychodzimy na ulice , walczymy w sieci o swoje prawa jako w większości młodzi
    A to własnie głównie pokolenie młodszych głosowało na nich a teraz oni nic z tego sobie nie robią ,
    Przyjdą wybory to będą znów kłamać ....
  27. Anonymous Member

Agresywnie? Mój post nie miał na celu obrażania nikogo, a jedynie skrytykowanie przepowiedni
  28. SumynOna Member

29. Anonymous Member

Generalnie na anonyops informacje są rzadko aktualizowane
  30. SumynOna Member

Z braku:
    A. Czasu
    B. Chęci
    C. Wiedzy
    D. Inne niewyjaśnione...
    Która odpowiedź jest poprawna?
    Czy strona anonyops powstała tylko na chwilę poprzedzającą podpsanie ACTA?
  31. IMarcin Member

D
    Z tego co wiem coś się z adminem stało
  32. Anonymous Member

Co?
  33. IMarcin Member

No chyba groower to prowadzi a już go dawno nie widzę
  34. Anonymous Member

Ale Anonimowy ma admina jeszcze chyba
  35. Taurus Member

Ja wierzę. I są ludzie mądrzejsi od Ciebie i mnie którzy też wierzą, więc jeśli Cię to nie obchodzi nie widzę sensu takiego "krytykowania".
  36. Anonymous Member

Są też ludzie mądrzejsi od nas dwóch którzy nie wierzą. Mądrość niewiele tu ma najwyraźniej do powiedzenia. I dopóki mamy wolność słowa, ja widzę sens w takiej krytyce.
  37. Taurus Member

Więc jeśli już ma być tak gówniana to lepiej pozostaw ją im. Każdy może o każdym powiedzieć, że jest idiotą i kretynem, bo nie wierzy w to co on. Wybacz, że się nie będę z Tobą kłócił, bo jestem na urlopie i mam ograniczony dostęp do neta.
    Hmm, w Starym Testamencie masz około 300 zapowiadających Jezusa i jego życia. I pisało go kilkudziesięciu ludzi na przestrzeni kilku tysięcy lat. Jakie może być prawdopodobieństwo, że ludzie nie mający ze sobą nic wspólnego pisali o tym samym? ST jest zachowany jest w dwustu tysiącach ksiąg. Różnic jest między nimi jest 40 z czego 38 dotyczy literówek lub innego szyku zdań. NT ma kopii 2500 pisany w kilku językach. Największy historyk rzymski Tacyt w swoich tekstach bynajmniej nie prochrześcijańskich o Jezusie.
    O apokalipsie pisze nie tylko objawienie ale też księga Daniela czy Malachiasza. Komu się chce czytać to polecam:
    http://nickycruz.ovh.org/imperia_czasow_konca.html

Nikomu nic narzucam i nie mam nic do czyjegoś wyznania. Interesuję się tym, więc jak ktoś ma pytania to zapraszam może na pw bo mały offtop się wkradł.
  38. Takaoo Member

39. Taurus Member

Nawet jak nie aprobowali jego działań to sprzedawanie ludzi jak za komuny to zwykłe frajerstwo. Są chyba inne środki żeby zanegować takie działania.
  40. Takaoo Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins