Customize

Sun storm

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 2, 2011.

1. Anonymous Member

Co myślicie o tym, żeby zrobić coś takiego:
    Zbieramy numery GG
    Robimy konto
    ctrl+a
    enter
    i wysyłamy wiadomość do wielu wielu ludzi.
    Co wy na to??

Jest jeszcze alternatywa. Hacknąć NK i tam wstawić wiadomość ale myślę że GG wystarczy. Możemy to zrobić przy okazji paper storm.
  2. Anonimowy Member

Joke? Po co te wiadomości i co ma się w nich znajdować?
    Wytłumacz dokładnie co chcesz zrobić i co tym osiągnąć, a nie piszesz jakieś słowa kluczowe w stylu kali chcieć jeść...
    Hakować NK? Masz do tego jakieś powody? Poza tym to głupota :D
  3. Peacemaker799 Member

Hakować NK? To się uśmiałem. Anonymous to nie grupa ' hakująca ', tylko społeczność która ma na celu zmienić coś w aktualnym świecie. Chociaż, jest wielu hakerów wśród nas, ale wątpie - że byliby to Polacy. Jeśli jesteś Anonimowym, żeby hakować ' Nasze Klasy ' i szpanować tym przed kolegami, to..
    Właśnie, po cholere to? ; |.
  4. Anonymous Member

wiem że NK nie padnie i my nie jesteśmy od tego :p tylko z tym żartował**
    Z GG chodzi o to że na ulice mało kto wyjdzie przykleić plakat i mało osób to zobaczy. A na gg może być treść ta sama co na plakacie. Chodzi dokładnie o to samo co w paper storm dla tego zbliżona nazwa.
  5. Anonymous Member

Procedura traktowania takich wiadomości jest identyczna dla wszystkich użytkowników GG:

Prawy przycisk myszy -> Zablokuj numer GG -> Pier*olę taki spam

Co do hackowania naszej klasy, to:
    1. Ni cholerę by to nam nie pomogło...
    2. A już prędzej zaszkodziło
    3. Wątpię, żeby na tym podforum znalazł się jakiś umiejętny haker

Spam internetowy tylko by nam zaszkodził, bo ludzie go nienawidzą i tępią na każdym kroku. Co innego ogłoszenia na słupach; nikomu nie przeszkadzają, a i raz na ruski rok ktoś to przeczyta.
  6. hushpuppy Member

This thread has been reported as promoting hacking - please always remember that WWP does not want to be associated with illegal activities of any kind.
  7. cyddyn Member

Racja, a jak by wybrać tych co nie uznają tego za spam i wtedy miałoby to jakiś sens. Za hackowaniem NK jestem ale tylko z powodu unicestwienia siedliska pokemonów.
  8. Anonymous Member

Right, and how to select those who do not deem it spam, and then it would make sense. The NK'm hacking, but only because of habitat destruction Pokemon.
  9. Anonymous Member

Right, but if we select those who won't deem it as spam, so then it would make sense. I'm agreeing with hacking NK, but only because of destruction Pokemons habitat.

FIFY.
  10. Anonymous Member

But i don't get the point of translating to english only this one post.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins