Customize

super marsz kurwy

Discussion in 'Polska' started by MPrzadlo, Oct 16, 2011.

1. Zabawne jest to że "członkowie Anonymous, najsilniejszej grupy hakerskiej na świecie " mówią sobie jak zainstalować Adblocka.
    Kolejna rada dla największej grupy hakerskiej: jeśli ktoś wybrał 'night' na karachanie wystarczy opróżnić pamięć podręczną w przeglądarce (nie chodzi mi o tą ikonkę z napisem "kosz" na pulpicie).
  2. Anonimowy Member

najsilniejszej grupy hakerskiej? Tak mówią o nas media, bo znają nas tylko z tej strony. Tutaj jest więcej "nie-hakerów" niż hakerów. Nikt tutaj nikomu nie tłumaczy jak zainstalować Adblocka tylko jaką animacje zablokować.
    Czyli to nie jest pułapka? Właśnie przed tym ostrzegam...
  3. Pułapka, całkowita racja.
    Jestem świadom tego że mały procent całego forum wie cokolwiek o hackowaniu, po prostu wydawało mi się to ironiczne. A wskazówki dla kogoś zainteresowanego są na pewno bardzo przydatne.
  4. a10241265 Member

>11. Nowocioty ktore tutaj przyszly i zaczynaja miec boldupy, a gowno wiedza, powinny spierdalac do szamba i zaczac sie uczyc co to anon~

o kurwa wehikul czasu wynalazles mati? ze 4 lata sie cofniesz? bo jak odsylasz do wspolczesnego szamba to nie powiem, smiechlem.
  5. Nie wiem dlaczego nagle zacząłeś pierdolić coś o hackerstwie, nie widzę związku między adblockiem. Jeśli chcesz się bawić w tego typu tanie prowokatorstwo to wypierdalaj.

Co on zrobił takiego błogosławionego? NIC!
    Był lepszy od poprzednich papieży, co nie znaczy że sam był dobry.

Szczerze mówiąc rozśmieszyło mnie troche gdy to napisałeś, bo gdy ktoś mówi np.

profesor Kowalski - to czy mówisz : co on zrobił takiego że jest profesorem jak on to wszystko zdał....
    albo
    Sir John Lennon - to czy mówisz : Dlaczego on jest sirem przecież nie zrobił.....

Takie czepianie się za słówka nic nie wnosi do dyskusji. Czy nie możesz zrozumieć że nie podoba nam się kampania przeciwko kościołowi katolickiemu obrażanie i poniżanie czego się da pod szyldem Anonymous ? Czy Anonimowi przez duże A zrobili by sobie eventa na taki nasze forum. Przecież ten cały shitstorm to był poziom hmm 5 klasy -,-
  6. Anonymous Member

Należy im się wolność słowa, dlatego nie zostali jeszcze zbanowani. Do moich obowiązków należy dbanie, aby każda wiadomość obrażająca uczucia religijne kogoś innego, do czego zalicza się też obrażanie JP2, została usunięta. Nie znaczy to, że zabraniam im tego wszystkiego pisać. Nie! Niech sobie piszą do woli; pod warunkiem, że liczą się z tym, że ich obraźliwe posty zostaną usunięte.
  7. Saltwater Member

Chciałbym jeszcze zapytać odnośnie samego Marszu. Czy on nie był... hmmm czerwony? Bo na taki właśnie mi wyglądał i takie "czerwone" postulaty pisali ludzie w różnych miejscach w Internecie. Wielu protestowało przeciwko kapitalizmowi. A czy Polska jest tak właściwie krajem kapitalistycznym, czy może zamienia się w opiekuńcze państwo socjalistyczne? Sry, ale nie wyobrażam sobie czerwonej agitki wśród Anonymous, nawet jeśli piszecie, że to nie Wy.
  8. Ty synku chyba nie wiesz co to znaczy "państwo opiekuńcze", w Polsce podatki są regresywne (98% podatników płaci jedną stawkę podatków dochodowych, a każdy płaci regresywne podatki pośrednie (VAT)). Państwo prywatyzuje energetykę, co oznacza że elektrownie nie będą teraz produkować tak, żeby każdemu starczyło na ogrzanie domu, tylko tak żeby odnosić większe zyski, lub tak żeby mieć większy obrót pieniądza (po to żeby zmonopolizować rynek).
    lrn2economy

Jak widać na moim profilowym, brałem udział w tym ruchu. Trzeba przyznać że cały ruch #occupytogether (popierany przez Anonymous) jest pomarańczowy, jeśli nie czerwony.
  9. profesor Kowalski, jak i John Lennon przyczynili się do rozwoju społeczeństwa, w przeciwieństwie do papieża, który nie dopuszczał do opinii publicznej informacji o pedofilach w czarnych sukienkach i pobierał za to pieniądze od biednych ludzi, którzy przez indoktrynacje jaką otrzymali od swojego otoczenia byli zmuszeni oddawać swoje grosze dla jednej z najbardziej zbrodniczych organizacji na świecie. To że jego intencje były dobre (może chciał pojednać świat i nie mówić o pedofilach, żeby dalej móc piastować stołek imperatora swojej ogólnoświatowej organizacji) nie znaczy że powinniśmy dziękować mu za to zrobił, chyba że chcesz oceniać ludzi na podstawie intencji, a nie faktycznych czynów.

P.S.
    Jeśli będę chciał się bawić w prowokatorstwo to będziesz osobą na którą skieruję swoje ataki, bo dawno takiego butthurtu nie widziałem.
  10. Saltwater Member

TheLeftistAnon, tylko zapytałem, a Ty nie musiałeś odpowiadać mi w taki sposób. Wiem, czym jest państwo opiekuńcze, dlatego nie musisz mnie uświadamiać. Wcale nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie.

Anonymous chyba nie promują żadnej opcji politycznej, bo każdy Anonimowy może uznawać własną?
  11. Każdy może mieć swoje poglądy ale nie każdy tutaj jest w stanie przyjąć to do wiadomości.
  12. Anon2k11 Member

Ich wiedza na temat anonów jest ogromna ;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins