Customize

szach mat

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 1, 2013.

 1. Anonymous Member

  Odkryłem coś ciekawego podczas przeglądania netu. Wystarczy wpisać w pasek wyszukiwarki adresowej [używam Firefoxa] wspak słowo illuminati i dodać końcówkę .com
  Gdy wpiszecie itanimulli.com zostaniemy odesłani pod oficjalny adres http://www.nsa.gov/ czyli Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA – NSA [National Security Agency]. Możecie sprawdzić tutaj http://itanimulli.comlub wpisując adres w pasek przeglądarki.
  A gdy wpiszecie itanimulli.us to odeśle was na oficjalną stronę Białego Domu http://www.whitehouse.gov/, możecie sprawdzić tutaj http://itanimulli.us lub wpisując adres w pasek przeglądarki.
  I co ciekawe kiedy wpisujemy http://www.itanimulli.ca http://www.itanimulli.ca/ to odsyła nas pod adres rekrutacyjny kalifornijskiej loży masońskiej http://www.empirelodge63.com/
  Jak wpiszecie itanimulli.info http://itanimulli.info to przenosi was na http://australianpolitics.com/ robi się ciekawie.
 2. Zapomniał też dodać, że jest to działanie jednej osoby która wykupiła domenę przekierowującą, jest na ten temat wpis wyjaśniający mechanizm działania i kto zarejestrował adres przekierowujący:
  http://itanimullihoax.wordpress.com/
  Tekst z tej strony (w języku angielskim)
  To tak dla miłośników bezkrytycznych teorii spiskowych.
 3. illuminati nie istnieje. ale dla tych, ktorzy lubia teorie spiskowe, zalozmy ze istnieje. no wiec gdybym byl przywodca tajnej grupy majacjej na celu potajemne uzyskanie wladzy nad swiatem, to za ciezka cholere nie zakladalbym dla swoich ziomali strony internetowej o tak slabo zabezpieczonym adresie. i to jeszccze w otwartym internecie. pisanie wspak? no blagam...
 4. M33Luppo Member

  Co to ma na celu...? Dlaczego tak, a nie inaczej...? Czy kolejna teoria spiskowa doprowadziła w dochodzeniu sedna sprawy kolejnego przeciętnego zjadacza chleba do obsrania się z wysiłku, aby dojść do konsensusu?


  Już wkrótce w następnym odcinku.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins