Customize

Szczyt klimatyczny

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 13, 2013.

 1. Anonymous Member

  Media sobie w najlepsze huczą na temat kilku nic nie wartych epizodów z 11 listopada, "eksperci" masturbują sie przed kamerami, a za medialną zasłoną dymną własnie płynie 100mln złotych na walke z fikcyjnymi zmianami klimatu.

  http://wolnemedia.net/ekologia/cop19-szczyt-klimatyczny-w-warszawie/

  Tak naprawde kilku biznesmenów i 'wielkie' europejskie głowy spotkają sie przyklepać układy, podpisac lukratywne kontrakty i poklepać sie po pleckach, oczywiscie po to by ze społeczeństwa zdzierać pieniądze i odwalić pokazówke.
  Myśle, że to temat zdecydowanie warty rozwinięcia i uwagi szczególnie, że polska jest "dumnym" organizatorem tego jakże zacnego spotkania wiec i my również za to zapłacimy.
 2. Jess_Rabbit Member

  Dziękuje za przypomnienie o szczycie klimatycznym! tak jak popieram polityke pro-ekologiczną bo nie usmiecha mi sie zyc w syfie dosłownie i w przenosni. data rozpoczecia szczytu,okolicznosci,wiele naprawde wiele niewiadomych zwiazanych z 11.11 moze byc "zasłoną dymna" dla odwrocenia uwagi spoleczenstwa od tego co tam MOŻE się dziać. Myśle ze trzeba monitorowac wpisy na govach bo jednak maja obowiazek publikowac inwestycje i gdy cos bedzie "nie-halo" wtedy reagować.
 3. Anonymous Member

  Polityka pro ekologiczna nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek ekologia i ratowanie środowiska to zwykły biznes na koszt obywateli których mami sie ekologią. Rozmowy na tym szczycie toczą sie głównie jak powstrzymać globalne ocieplenie które jest kompletną fikcją.
 4. Jess_Rabbit Member

  zatem uzylam zlego wyrażenia. Globalne ocieplenie to mit. jest ozimnienie! pizga strasznie ale jednak lodowce sie topia poziom wód oceanicznych zwieksza sie co z biegiem lat moze zagrażać kontynentom. Jednakże! nie widze zwiazku tych zmian klimatycznych ze spalaniem węgla lub emisji Co2 do atmosfery. Mysle ze to ma raczej zwiazek z polem magnetycznym ziemi ktore raz slabnie a raz wzmacnia się. Dodatkowo "wydłuzyła" się elipsa (orbita) po ktorej ziemia krąży. Zmiany nie sa tak drastyczne aby wydluzyc czas obiegu ziemi natomiast na tyle znaczace ze w niektorych miejscach oddalamy sie od slonca (robi sie zimniej) lub przyblizamy się (gorąco). Ciężko mi dyskutowac na ten temat bez poparcia ze strony kogos obeznanego w temacie fizyki,geografii i kosmologii. To tylko moje wnioski i obserwacje. I zaden szczyt klimatyczny temu nie zaradzi...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins