Customize

Tematy o ACTA

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jan 19, 2012.

1. Anonymous Member

Może jednak opcja z #26
  2. Lilly1989 Member

@Krea: Druga, trzecia, czwarta, n-ta edycja mają zielone światło, syntezator także. Chyba, że ktoś chciałby to przeczytać, nagrać i zmienić ton. Jednakże tekst to podstawa ;)
    @NoXX: Pomysł z łańcuchami uważam za rewelacyjny! Gdyby się dało kłódki bez napisu "ACTA" to nawet mogłoby z tego powstać nowe standardowe intro Anonymous :)
    @Anonymous: Może niech inni oprócz mnie się wypowiedzą w tej kwestii. Ja uważam iż w tak dynamicznym i krótkim filmiku możemy zagubić to co chcemy przekazać - iż nie ma czegoś takiego jak zawieszenie ratyfikacji, że rząd po raz kolejny próbuje nas oszukać i wyciszyć całą sprawę
  3. A_ESEN Member

Działania z związku z Syrią są prowadzone na angielskich działach. Powinniśmy się skupić do doprowadzenia do końca naszej pierwszej,dużej akcji STOP ACTA w Polsce. Tylko takie działania umocnią naszą pozycje,postrzegania,a także morale wobec działaniach mających uchronienie wolności oraz poprawności społecznych.

Po zakończeniu nastąpi podsumowanie które zobrazuje zyski,straty oraz sytuacje które należy w przyszłości unikać.
  4. anon_white Member

Na pewno ja. Proponuję, aby wszyscy zainteresowani obecnością w manifestacji z naszego forum (i nie tylko) spotkali się wcześniej pod bielskim Reksiem. Może 15:30??
  5. anon_white Member

Tekst do filmiku (po zmianach - na dzień dzisiejszy) ujdzie. Jest taki sobie. Tak naprawdę teraz po wpisaniu na YT frazy "ANONYMOUS POLSKA" wyskakuje tysiące filmików (przepraszam za kolokwializm), więc według mnie na chwilę obecną nie ma sensu wrzucać do sieci kolejnych. Rainbow w jednym z pierwszych postów miała rację... Anonymous to nie studio produkcyjne, które co tydzień ma wrzucić jakiś nowy filmik w otchłań Internetu. Poza tym wyszło z tego takie troszkę masło maślane, m.in. we fragmencie:

Jak fakt może być bzdurą. Czyż to nie swoistego rodzaju paradoks?

@Lilly1989 - doceniam Twoją pracę i przepraszam za, aż taką krytykę. Wiem, że pewno czytając to pomyślisz sobie, że krytykuję, a sam nic nie stworzyłem. Jeszcze raz przepraszam i tak jak wcześniej mówiłem nie jestem za tym, aby wrzucać kolejny odzew do narodu w postaci filmiku na YT.
  6. Faweks Member

nie ma sensu.
  7. Lilly1989 Member

Jeżeli uważacie, że tworzenie filmiku nie ma sensu, to zaproponujcie inne działanie. Moim zdaniem bez sensu jest tylko bezczynność. Z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego który przegląda najczęściej facebooka, youtube i twittera - nie robimy nic. Dlaczego Anon zarządzający facebookiem Anonymous Polska nie wrzucił nic od piątku? Ratyfikacja zawieszona - Anoni poszli spać, tak to trochę wygląda. Jeżeli nie filmik, to może ktoś by przynajmniej częściej aktualizował fb, wrzucał linki do rzeczowych artykułów itp. ? Warto po prostu zrobić cokolwiek, jeśli nie filmik, to może akcja wysyłania maili?
    • Like Like x 1
  8. Krea Member

@anon_white

Jeśli coś w tekście koledze nie przeszkadza, to niech kolega coś zmieni zamiast krytykować. A tam wystarczy wstawić cudzysłów, rzeczywiście duża różnica. Zwłaszcza, że przy czytaniu tego tekstu cudzysłowiu nie słychać, tekst ten oddaje ogólne pojęcie co do czytania.
  9. Anonymous Member

Nie ma co się kłócić, tylko działać, szanowni państwo :) Przygotowałem poniższy filmik i pozwoliłem go sobie wysłać do TVN24, Gazeta.pl i Newsweeka. Nie ma sensu kilka dni roztrząsać się nad treścią przesłania - musimy wykorzystać te 5 minut, w których jesteśmy na topie. Pozdrawiam. :)
  10. RainbowSix Member

Nie odpowiadamy za nic przed przeciętnym Kowalskim, ani nikim innym. Jest różnica między informacją, a narzucaniem się i wyskakiwaniem z lodówki.
  11. Faweks Member

@Anonymous
    Mam nadzieje ze to twój głupi żart, bo filmik jest więcej niż żałosny i godny pogardy.

TAK! Rzeczywiście zaśmiecanie Youtuba filmikami do których szanowny, szary Kowalski zdążył się przyzwyczaić i podnieta nimi już mu minęła, jest dobrym pomysłem. Każdy może działać na własną skale możliwości. Ja udostępniam linki cały czas wśród swoich znajomych, oni puszczają to dalej. Rozmawiam z ludźmi (nie jako anonim i nie o naszych sprawach) o sytuacji w Polsce. Rozwieszam plakaty, wychodzę na miasto z petycjami i je wysyłam.
    A teraz sobie wyobraź że każdy TRU Anonim w Polsce to robi.

PS. Ciekawe jak długo jeszcze potrwa ten słomiany zapał.
  12. Faweks Member

@up
    Tak xD od razu też z tym skojarzyłem :D

13. Faweks Member

potrzeba jeszcze czegoś w trójmieście
  14. Gall Anonym Member

W Kielcach 25.01 też większość stanowiła dzieciarnia, faktycznie zbyt wczesna godzina chyba nie sprzyja poważnej manifestacji ale z drugiej strony urzędnicy później będą w domu.
    Jakby ktoś miał ochotę działać w innej formie niż protest:
    https://www.laquadrature.net/wiki/How_to_act_against_ACTA
  15. robercik1010 Member

Nowe hasło protestacyjne:
    Panie Tusk
    Gdzie masz pan mózg
    :p
  16. insidious999 Member

Stare ;)
  17. robercik1010 Member

Ale nadal dobre :p
    Można zrobić googlebomb na stronę Premiera tak jak kiedyś miało już miejsce tylko zamiast kłamca użyć słowa zdrajca ;)
  18. Cignus X-1 Member

Cóż... Ludzie powoli już tracą cierpliwość. To nie tylko ACTA (to tylko jeden z elementów zakładania nam nowych kajdan), to także to, że ludzie zaczynają widzieć, że ten system zgnuśniał, jest bardzo daleki od doskonałości, że trudniej się żyje, swoje robi też kryzys, którego rzekomo nie ma. Oliwy do ognia dolewają coraz bardziej chciwe koncerny (ceny paliw w naszym kraju to tylko jeden z przykładów) i coraz mniej uczciwy rynek pracy. A swoje dokłada administracja, która już w żywe oczy olewa ludzi, czego dziś doświadczyłem w jednym z urzędów w Łodzi. Już nie będę zalewać was szczegółami, moim wkuźwieniem się i tym, że prawie cały dzień spędziłem w tym urzędzie na darmo.
    Znam natomiast wielu takich, którzy tylko czekają na to, aż ludzie wyjdą na ulicę. Jeśli by miało dojść do takich rzeczy, myślę sobie, że po jakimś huraganie, jaki miałby się tu przetoczyć, będzie gorzej. Właściwie mam tę pewność, że ludziom będzie się żyło wtedy jeszcze trudniej przez jakiś czas. Z drugiej jednak strony nasuwa się myśl, że może warto.. Choćby po to, zacząć od nowa budować, już bez korupcji, nepotyzmu, szachrajstwa i całej tej gospodarczo-politycznej patologii Kto wie...

A co do ACTA:

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/p...cta-zostanie-obalona,1,5022286,wiadomosc.html

Ciekawe, ile w tym prawdy, a ile populizmu Siwca... [IMG]
    Prawdą jest jednak, że i w większości krajów Europy protestuje się przeciwko tej umowie. O dziwo (albo i nie o dziwo) tylko jakoś media nie chcą tego za bardzo rozgłaszać. :p
  19. Anonymous Member

20. Abarth Member

[IMG]Media robią swoje...
  21. Gall Anonym Member

kto tu taki bajzel zrobił i wrzucił kilka tematów do jednego worka ?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins