Customize

Totalna kontrola ludzi. Nowe dowody osobiste wkrótce.

Discussion in 'Polska' started by Eugeniusz Anon, Oct 28, 2013.

1. Anonymous Member

Nigdy nie dam sobie wszczepić chipa pod skórę. I kij mnie obchodzi ich prawo.
  2. Anonymous-A Member

To wiadomo, nikt sobie nie da. Jakiś czas temu słyszałem, ze ich ponoć nie będzie bo unia coś tam biadoliła, ze nie zgodne czy obywatele nie chcieli. Zapomniałem już, aczkolwiek wkurwia mnie sam fakt narzucania nam ludziom czyjegoś prawa, ze to dla naszego bezpieczeństwa etc. Babilon zasrany.
  3. Anonymous Member

Podobno wystarczy cholerstwo potraktować folią aluminiową i po kłopocie :)
    Mowa oczywiście o tym dowodzie.
  4. Ja to myśle tak że czas zacząć informować społeczeństwo o zagrożeniach związanych z tym dowodem. Dobrze by było również przeprowadzić jakieś referendum czy każdy się zgadza lub nie. Myśle że jeżeli społeczeństwo powie nie to chuja co zdziałają zresztą w polsce nie ma obowiazku posiadania dowodu osobistego przy sobie. Ci którzy chcą te dowody wprowadzić by musieli też zmienić odpowiednie zapisy prawne a do tego nie możemy dopuścić.
  5. Tak to prawda masz o tym też w temacie o kartach zbliżeniowych
  6. Anonymous Member

Eugeniuszu obawiam się że żadne referenda nie pomogą. To są ludzie stworzeni dla kasy, nie mają sumienia, zrobią wszystko co karzą im z góry.
    Jedynie zjednoczonych Polaków na ulicy mogliby się przestraszyć. Ale przyjdzie taki czas, gdy każdy Polak osądzi ich i nie uciekną przed sprawiedliwością.
  7. Mam nadzieje że to szybko nastąpi
  8. Anonymous-A Member

Myślisz, ze do społeczeństwa to dotrze? Ludzie są zbyt zajęci pogonią za pieniądzem, mają wyprane mózgi tak, że takie informacje wlatują jednym uchem a drugim wylatują. Za bardzo pozwalamy rządom ingerować w nasze życie prywatne. Nie wiem jak wy ale ja jestem załamany stanem naszego społeczeństwa które nie interesują sprawy najwyższej wagi bo leży to w interesie ogółu, każdej jednostki czy to bogatej czy biednej. Nastały takie czasy, ze grupa trzymająca władze nie boi się już społeczeństwa i należycie trzeba im przypomnieć iż nie mogą robić co im się żywnie podoba. Zniewalają społeczeństwo a siebie uwalniają czują się na tej ziemi jak prawowici władcy.
  9. Też wątpie w to władza już tak upodliła społeczeństwo że to nie jest w stanie logicznie myśleć. coraz więcej obowiązków oraz problemów zakłóca właściwe postrzeganie rzeczywistości w której żyjemy. świat niewątpliwie dąży do samozagłady
  10. Anonymous Member

I co zrobić? Ja proponuję taką "terapię otrzeźwiającą" mianowicie wyjebać na tydzień Internet i Telewizję.
    Tylko trzeba ogarnąć jak to zrobić.
  11. Prawde mówiąc to ja telewizji już nie oglądam od ponad dwóch lat. telewizor to tylko u mnie jest ze względu na koty mają świetną półke do spania :)
  12. Anonymous Member

U mnie telewizor stoi ze względu na PSX i PS2 :)
  13. to znaczy że jest dobrze wykorzystany :)
  14. Tulku Member

Nie zagłębiałem się w temat BEAST wiem jedno to jest mocno naciągane i nie potrzebne.

Nowy dowód paszport czy inne paskudztwo nie powstrzyma fali imigrantów z Afryki, mają w d. paszporty co oznacza tyle że jak ktoś z kasą zechce zwiać z EU w drugą stronę to spierdoli. Nie wiem po co to ustroistwo ma być potrzebne więc mi się nie podoba...

Staram się jeść zdrowo więc na chuj mi wciskali GMO... tu jest podobnie...
    Dowód ma pesel wystarcza i działa od lat, nie słyszałem żeby ktoś miał problem z działaniem dowodu.
    Teraz będą wciskać jakieś RFID i mówić że mi to zajebiście ułatwi wypróżnianie... portfela w urzędzie...
  15. ty to jest dobry pomysl wyobraz to sobie przez tydzien mielibysmy swiety spokoj bez ludzi-zagadek pokroju tulky i euegemiusza. powaznie chlopaki jestescie dla mnie nie do rozgryzienia: wydajecie sie ogarnieci i jakby... inteligentni. tacy rozni od gimby zalewwaja cej od czasu do czasu wwp, a jednoczesnie jestescie najwiekszym zrodlem moonbatu, gimborewolucjonizmu i plugawego bialorycerstwa i nie wiem co o was mysec:
    1. czy wy tylko udajecie inteligentnych
    2. czy moze faktycznie wierzycie w bialorycerzowanie i antytuskoreqolucje co mi sie gryzie z inteligencja
    3. a moze po prostu jestescie sprytnymi trollami ktorzy uznali ze zeby zniszczyc polska spolecznosc wpw nie wystarczy shitstorm z jp2 czy fetyszem polegajacym na sraniu sobie na ryje, a;e juz zalew butthurtu bialorycerstwa i pierdolenia 3 po 3 o polityce wystarcza (co jest zreszta prawda - bialorycertswpo i spam opami to najlepszy sposob na powstrzymanie ogranietych ludzi stad przed robieniem czegokolwiek)

ja obstawiam ta trzecia opcje bo znam sie na ludziach i nie oskarzylbym kogos bezpodstawnie o posiadanie co najmniej sredniego krajowego ilorazu inteligencji a wasze posty tutaj to prosta droga do odstraszania ludzi ktorzy mogliby faktycznie cos zrobic. innymi slowy karachan wreszcie ogarnal temat i zamiast spamowac obrazki z gownem wybral spisob na powstrzymanie anonkow od aktywizmu ktory faktycznie moze zadzialac
  16. Też mam ciut takie zdanie bo na wwp jest mieszana prawda z kłamstwem!
  17. Też mam odczucie, że poważne tematy są zagłuszane prze jakieś pierdoły.
    Jeśli chodzi o usera Eugeniusz Anon to mam kilka pytań:
    -czy masz coś wspólnego z Polish Cyber Army a konkretnie LulzSec Pca?
    -jeśli masz, to czy byłeś zatrzymany w związku z wysłaniem mailii z alarmami bombowymi opisanymi w wątku:
    https://whyweprotest.net/community/threads/anonimo.111829/ ?

Zobaczymy co napisze Eugeniusz Anon...
    Przy okazji warto zapoznać się ze stroną na FB LulzSec Pca, jest pod pewnym wzgledem ciekawa:
    https://www.facebook.com/lulzsec.pca?fref=ts
    zwłaszcza te tematy:

18. @anon-onan
    posłuchaj jeżeli masz jakieś odczucia i widzisz zagłuszenia to jest to związane z jakimś twoim stanem psychicznym. na reszte pytań nie musze odpowiadac ale zaspokoje twoja ciekawość a więc z pca nie mam nic wspólnego (mała aktywność tej strony) a na pytanie drugie to chyba żartujesz nic sie przez takie metody nie osiągnie tylko społeczeństwo będzie cierpieć i płacić są inne metody oddziaływania maile o zamachach bombowych są prostackie i do niczego nie prowadzą. to tylko szczeniackie wygłupy.

19. Ha! Teraz mam całkowitą pewność, że te całe anonymous to jakaś posrana propagadna! Jego stan psychiczny jest całkowicie normalny, bo nie tylko on dostrzega ten cały burdel. Polacy z powodu żeby przeżyć już tak się wycwanili, że czują pismo nosem. Taka prawda!
  20. Anonymous Member

Jak nie ból dupska bo hurrr moonbat to zaraz ból dupy o anonymous i wwp, zatkajcie te krwawiące odbyty bo szkoda czytac tego spamu. Chuj to kogo obchodzi co sądzicie o anonymous, róbcie swoje zamiast cos komus udowadniac.
  21. Prawda tak oczywista, że aż zaczął ci krwawić odbyt? Trudno jej zaprzeczyć, ja nie udowadniam, a stwierdzam fakty. To widać, słychać i czuć rządowym spiskiem. Ja robię swoje a wwp traktuje coś w rodzaju demotywatory! Gimbaza głodna wrażeń bawi się w muszkieterów tylko z tym, że sami nie wiedzą po której stronie stoją a jak wiedzą to się boją przyznać.
  22. Wypowiedział sie znawca tematu specjalista od siedmiu boleści. urolog. Fan demotywatorów.
  23. Nie męczcie Gienka :D Gienek spoko jest :) Nawet jak z policji to miło by się z nim pracowało :)
  24. Mnie nie jest łatwo zmęczyć komuna mnie nie zmęczyła choć dobrze te czasy pamiętam ale dzięki za troske :) co do policji to ze smerfami nie latam.
  25. To mówisz, ze jesteś coś w rodzaju Gragamela? :D
  26. Gargamela*
  27. Anonymous Member

28. Anonymous Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins