Customize

Trolololo z Anonymous In Poland na FB

Discussion in 'Polska' started by BlackHat, Feb 5, 2012.

1. BlackHat Member

Ktoś mi wyjaśni kto to założył czy ktoś od nas czy jakiś prawdziwy "anonimaus" za wrzucane głupoty i niskie poziomy inteligencji osób tam piszących (jest ich 20 tyś) spodkali się z moją krytyką na co uzyskałem odpowiedź "spierdalaj nie podoba się to wypierdalaj" i gościu który mnie poparł jak i ja wyleciał z tego profilu. A nasze posty zostały usunięte. Wystarczy spojrzeć jakie strony lubi ten cały Anonimowy w Polsce. np. Catonimous :p
  2. Ech wiem, że tak nie można ale może ktoś zobaczy kto jest autorem tej cudownej str. na FB?
  3. BlackHat Member

Mi to pachnie jakimiś dziećmi albo trolami :) co sądzicie o tym by im trochę dokuczyć?

Edit: Albo hymmm Karaluchami :)
  4. Haha, to ci ludzie z AnonWiki... chyba
  5. BlackHat Member

Te trole co tam wpadły chyba :D a nie ludzie z annona :) nie ogarnięty jest nawet sam założyciel tego profilu ... wystarczy zobaczyć ilu tam jest "anonimyszy"
  6. Anonymous Member

No można
  7. BlackHat Member

Wymyślimy coś na razie dowiedzmy się kto jest za nie mam zamiaru sam kręcić akcji jak nie popiera mnie większość
  8. Nie no taki lekki kuksaniec, nie ma co się bić brutalnie
  9. Anonymous Member

Możnaby im troszkę krwi napsuć. No to the imposters.
  10. "Nasze" jest chyba Anonymous Polska
  11. IIJ556 Member

Jestem tu nowy ale jeśli planujecie jakiś atak chętnie się dołączę.

Anonymous i Facebook to jakieś dziwne połączenie:D
  12. BlackHat Member

Żaden atak tylko małe naprostowanie.
  13. Nie możemy ich zaatakować za nie bycie Anonymous, co najwyżej jakoś im dokuczyć
  14. Gej_Folks Member

Wy im trochę dokuczycie, a moderatorzy będą mieli sprzątania na całą noc + przez kilka godzin forum nie do użytku. Niestety wypróbowane w praktyce.
  15. BlackHat Member

Nikt nie musi wiedzieć że pójdziemy stad :) poza tym spokojnie nikt nie mówi że dziś :)
  16. IIJ556 Member

No tak atak brzydko brzmi Anonymous to ruch pokojowy ale sam mówisz, że grzecznie nie chcą słuchać.
  17. Sprzątanie to jest po chanach, a nie jak wykorzystujesz chany do robienia komuś bólu głowy, ale nie wiem czy warto, nasza strona ma więcej lajków
  18. BlackHat Member

hy? Oni mają 22 k XD my jakieś 5 xD hahah
  19. Gej_Folks Member

...

Gazety wyciągają z tego forum nawet kto jest wegetarianinem i jakie napoje lubi, a Ty czujesz się tu anonimowo? Swoją drogą enjoy - przynajmniej kilka kont (i mam nadzieję IP) pójdzie pod ban, a co niektórzy się dowiedzą z czym to się je te karaheny. Numerek i Albino będą pewnikiem wdzięczni za sprowokowanie kolejnego ataku.
  20. BlackHat Member

no nie wiem nie podoba mi się że pod podpinką anonymous ogłupiają ludzi bzdurami w stylu damska wersja maski i tym podobne...

edit: Ok rozumie że jesteś na nie. Tak jak powiedziałem nie kręćmy żadnych niepotrzebnych akcji dowiedzmy się kto co o tym myśli :)
  21. Nie no mamy 49k
  22. Więc ja też odpuszczę raczej, chyba, że wymyślicie coś nieszkodliwego i zabawnego.
  23. Gej_Folks Member

Wręcz przeciwnie, jestem na tak, ale nie na kuksztańce, a tak by nie wstali już. Niestety w przepychankach i wojenkach podjazdowych oni mają przewagę.
  24. Anonymous Member

Ale nikt nie mówi chyba o wojnie z kara...
  25. IIJ556 Member

Można zrobić film w którym ich potępiamy czy coś podobnego żeby ludzie wiedzieli, że najbardziej uznane forum i haktywiści w Polsce odcinają się od tej grupy i choć każdy może byc Anonymous to oni są takim pobocznym nurtem, odstępcami z którymi lepiej się nie zadawać jesli traktujesz nasz ruch poważnie.
  26. Nie no ludzie nie ma powodu, żeby kogokolwiek potępiać. My też nigdy nie będziemy "oficjalni"
  27. IIJ556 Member

Więc co proponujesz robić z "fakeami" do których nie docierają argumenty i psują opinię Anonymous?
    Różnorodność i wolność trzeba szanować ale to trochę jak z multikulturalizmem, jak wszystko tolerujesz to wkrótce małpy zaczynają ci chodzić po głowie i potem wszyscy się dziwią skąd deficyt, skąd kryzys?
    A to wszystko dlatego, że pewni ludzie uwierzyli w zbyt piękne idee i stali się miękkcy.
    • Like Like x 1
  28. Jak na razie nic
  29. Anonymous Member

tylko my jesteśmy anonimowi! nikt inny nie ma prawa się tak nazywać!
    ps. słyszałem że na 4chanie parę osób przejęło od naszego ruchu nick!
  30. A_ESEN Member

Pamiętajcie,że działania propagandowe są tylko elementem pobocznym zaistniałych faktów.
    Oczywiście zachowania szkodzące należny monitorować i uświadamiać.
  31. anon_white Member

Jestem całkowicie za "lekkim kuksańcem". Liczba nie stanowi ich siły. W ewentualnej leciutkiej bójce w otchłani Internetowej weźmie u nich udział nie więcej niż 15-20 osób. Jednocześnie informuję (tak dla formalności), że to forum nie służy do planowania ataków, bądź innych niezgodnych z prawem działań.

@BlackHat w pełni Cię popieram.
  32. Jeszcze raz o kim mówimy?
  33. anon_white Member

O społeczności "Anonymous In Poland" na FB.
    @jaunesse - wypowiadasz się w temacie i nie wiesz o kogo chodzi?? Genialne
  34. Wiem, miałem obawy, że w jakiś magiczny sposób się przerzuciliście na coś innego :p
  35. Faweks Member

Bojkot... nie musi być agresywny, filmik i kampania propagandowa. możemy ich po prostu zbojkotować. Dołączyłem do tej grupy na FB bo myślałem że coś tam konstruktywnego znajdę ale od dawna przestałem tam zaglądać, nawet nie mam ochoty jechać tych gnojków. Z głupim po prostu nie wygrasz
    • Like Like x 1
  36. Zazin Member

Ludzie muszą się dowiedzieć , co to FB:) uświadomienie jest potrzebne!
    Krótki film myśle, że należy zrobić
  37. Faweks Member

coś co nie wyszło stary
  38. mefistotelles Member

Spoko spoko :) cosik mi imageshack przysiadł w każdym bądź razie na FB znalazłem... paznokcie jakiejś klientki z maskami any normalnie zajeżdza mi to emo jak huj!!
  39. BlackHat Member

Wiecie kogo słowo mnie ciekawi. Rainbow nie wiem czemu jestem ciekawy co napisze w tym temacie :) RAINBOWSIX wypowiedz sie :)
  40. insidious999 Member

Bitwa o "fanpage i lajki" czy mi się tylko wydaje? ;) Czyż to nie... dziecinne?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins