Customize

Trolololo z Anonymous In Poland na FB

Discussion in 'Polska' started by BlackHat, Feb 5, 2012.

1. RainbowSix Member

Nie wypowiem się, bo nie znam sprawy. Zalew grup i profili Anon jest tak wielki, że straciłabym tydzień na ogarnięcie tego wszystkiego i filtr, co jest gównem, a gdzie się coś znajdzie sensownego (kojarzę dwie, dosłownie dwie sensowne grupy Anonymous na FB, ale obie są international) skradłby mi pół życia. Jak wa tak strasznie przeszkadzają to ich zgłoście jako spam. Może maszyna FB zadziała z automatu. Mnie to troszkę zwisa, nie ogarniecie własnej popularności, mają prawo być, gdzie są.
  2. BlackHat Member

Nie ma to nic wspólnego z lajkami. Chodzi o to żeby ludziom nie wciskać chłamu
  3. SandThe Member

Cóż, gdy znajdzie się oszust to należy zgłosić go tak dużej liczbie osób by zminimalizować jego następne oszustwa. Co jeszcze chcesz niby zrobić? Ewentualnie można zgłosić go facebookowi.
    To tylko moje zdanie.
    @down
    Nie wiem co ty miałeś na myśli, mi chodziło o zgłoszenie strony jako atakującą, albo spam.
  4. Facebookowi nie ma co zgłaszać, była to najdziwniejsza rzecz jaką można było wymyślić.
  5. RainbowSix Member

JD, można zgłosić. Automat reaguje na ileśtam zgłoszeń, że konto jest fikcyjne, spamuje, etc. Jeżeli jest to grupa, a nie user bądź strona także istnieje funkcja Report Group. Problem pojawia się jednak przy ilości wymaganych raportów.
  6. No niby tak...
  7. Anonymous Member

Przypominam że na stronie nie można namawiać do nielegalnych ataków, a próba oszukania firmy Facebook do takich należy. Zgłoszeni.
  8. RainbowSix Member

A zgłaszaj sobie za tłumaczenie działania mechanizmów Facebooka. Na zdrowie.
  9. SandThe Member

Ktoś tu mówił o oszustwie? Skąd wiesz że ten profil mnie nie "atakuje" :p ?
  10. Anonymous Member

Stąd że dałeś "atakuje" w cudzysłowie, i musiałeś użyć emotki bo jesteś zbyt iedny intelektualnie żeby inaczej wyrazić ironię.
  11. BlackHat Member

Rozumie czemu osoba napisała 3 posty wyżej że zgłasza nas. Bo jest idiotą i nie potrafi zrozumieć że nikt tu nie omawia ataku a poza tym wydaje mi się że to trolski wybryk jakiegoś debila bo gdyby ktoś naprawdę miał argumenty to nie bał by się powiedzieć tego podpisując się swoim nickiem.

EDIT: NIE KARMIĆ TROLA!
  12. Anonymous Member

no tak, "anonimowość" gdzieś po drodze przemieniło się u was na "atencja".
  13. BlackHat Member

Nie bo rozumie osoby które piszą anonimowo ale piszą logicznie a nie bezmyślnie atakują innych użytkowników, gdyby ten temat miał na celu kogokolwiek atakować to by był zamknięty.
  14. Anonymous Member

gdybyś się nie bał to miałbyś konto zlinkowane z facebookiem.
    • Like Like x 1
  15. Gej_Folks Member

I to jest to słynne myślenie "ho na solo kutasiarzu jeden". Abstrahując od troli i tej dyskusji, to po kiego Ci nicki w dyskusji? Dany argument się nie zmieni, niezależnie oczy powie go osoba A, czy osoba B. Jeśli wypowiedź się relatywizuje właśnie pod względem wypowiadającej osoby, to coś z postawioną tezą jest po prostu nie halo.

W sumie sam bardzo chętnie bym tu pisywał po prostu jako Anonymous, zawsze i wszędzie, bo argumenty powinny się bronić same bez wsparcia autorytetem wypowiadającego. Jedyny mankament, że właśnie jednym ze zwycięstw trolli jest to, że stracono zaufanie kompletnie do trybu anonimowego postowania.
  16. BlackHat Member

No widzisz ale chodzi o to że taki trol jest bardziej odważny jak nie musisz odpowiadać za swoje słowa.
  17. Anonymous Member

a czy nie o to chodzi w waszych "manifach" w ktorych ludzie wychodza na ulice w wycietych z papieru maskach angielskiego katolika, prawie że mordercy króla, rasisty nienawidzącego szkotów, chcącego zabić w imieniu katolicyzmu, któremu nic się nie udało i zginął śmiercią samobójczą aby uniknąć bolesnej śmierci. Który przed śmiercią wyrzekł się swoich racji prosząc króla o wybaczenie. To jest wasz idol. I ty oskarżasz mnie o tchórzostwo?
  18. SandThe Member

Oto by nie odpowiadać za swoje czyny, słowa ? Nie, dlaczego tak uważasz?
    Maska to tylko symbol, symbol możliwości zmiany świata przez jedną jednostke.
    Wycieli maski z papieru i wyszli w nich na ulice, bo widać chociaż po części popierają jakąkolwiek zasłyszaną ideologie anonimowych. Myślisz że ci ludzie na ulicach przyszli by uczcić pamięć Fawkesa ?
    Nic się nie udało powiadasz... a jednak co roku brytyjczycy świętują 5 listopada, nie ważne że potępiają ten czyn, ważne że pamiętają.
    "w imieniu katolicyzmu" - więc uważasz że zrobił to w imie wiary? Nie sądzisz że może chodziło o tolerancję?

Zresztą, nieważne... nie moja to rzecz by cię edukować, a kimże jestem bym mógł cię osądzać.

Żeby była jednak jasność - za trola cię nie uważam, jeśli masz swoje zdanie i potrafisz je uargumentować, to nie miej oporów.
  19. Anonymous Member

Raczej o władzę.
    Ale jeśli już ktoś pisze na forum za maską, to jest tchórzem który boi się odpowiadać za własne czyny?

Co to za forum Anonymous jeśli anonimowi użytkownicy są krytykowani, jest jakieś kółko lizania się po siusiakach (i jednej cipce), są jacyś abstrakcyjni "koordynatorzy działań" i praktycznie nikt nie jest równy? Coraz więcej postów "No, widzę że mało się udzielaliście na naszym forum hehe, czekam na odpowiedź Rainbow". Na tym polega idea anonymous? Ach, no tak. Przecież koordynatorzy województw są po to żeby szybciej coś organizować, a na opinie pewnych użytkowników czeka się dlatego że ma się do nich większe zaufanie i jest większa szansa że powiedzą coś sensownego. No tak, to wszystko dla lepszej organizacji i żeby akcje płynniej wychodziły. Jakoś waszemu "głównemu wrogowi", karachanowi udało się zorganizować znacznie więcej przez ostatni czas, mimo że tam jakakolwiek próba odróżnienia się jest banowana za "kurwienie się o atencję". "hehe, no wiesz, ich jest więcej poza tym to 9-latki bez życia"...Ta...
    Niby niepotrzebnie mi to przeszkadza, gdyby nie to że uważacie się za główny, najważniejszy oddział Anonów w Polsce. Który ze swoich sukcesach ma na koncie zaspamowanie jakichś księżulków, pare filmików o tym jaki jest ważny, i prawie zaplanowaną zemstę na portalu pobieraczek.
  20. IMarcin Member

Stary nie lubię cię, ale niestety masz rację...:( (oprócz lizania się tu i tam oraz stanu wojny z karaluszkami)
  21. Scyzoryk Member

22. Anonymous Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins