Customize

Tutorial - jak zrobić naklejki

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by gr0w33r, Oct 29, 2011.

1. 1. Po pierwsze należy kupić papier samoprzylepny w sklepie z materiałami papierniczymi. W moim mieście jedna kartka kosztuje 0,60 zł. - co nie jest dużą ceną. Chodzi o czystą, białą samoprzylepną kartkę A4 do druku.

2. Jeżeli mamy drukarkę ściągamy gotowe szablony naklejek stąd - http://www.multiupload.com/40V1SK1KW0

3. Wrzucamy kartki do drukarki i drukujemy wzory które przypadły nam do gustu.

4. Tniemy kartki wzdłuż linii.

--

Prosty poradnik, nie chodziło tyle o samo wytłumaczenie co o podrzucenie szablonów. Miłego rozlepiania.
  2. anonLie Member

No to ja podpowiem, jak zrobic jak sie niema takiego papieru, albo nie umie sie go kupic D:

Drukujemy na zwyklem kartce, podklejamy tasma dwustronna, tniemy i tez mamy naklejki :3
  3. Wyszłoby jeszcze drożej, ale na upartego... ;d
  4. Robiłem kiedyś takie wlepki z standardowego papieru + taśma dwustronna. To już bardziej opłaca się jakiś papier śliski + taśma dwustronna. Jestem świadomy tego, że drukarka może nie wydrukować na tym śliskim papierze. Zawsze można jakimś markerem coś na tym ładnie napisać. :)

Dla osób nie popierających "Zrób to sam" polecam profesjonalne najtańsze usługi na Allegro.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins