Customize

UE kontroluje...

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Oct 31, 2013.

1. Anonymous Member

...klozety!

1383130605_by_Smoleniak.jpg

Oplułem monitor, później miałem głupawkę na kwadrans. Szczyt debilizmu totalnego przekroczony, czy urzędnicza machina dosięgnie jeszcze maksymalnej długości penisów u mężczyzn?
    Naprawdę nie wiem jak można być tak bezdennie głupim, by wymyślać RAPORT na temat spuszczania wody w klozecie!
    Ta cała UE ma chyba tylko jeden cel... Zrobienia dobrej fabuły pod drugiego "Misia" Jakby Bareja żył to miałby pełne ręce roboty, by sfilmować poczynania tych debili z inteligencją mniejszą od szympansa.
  2. Anonymous Member

A ty grzecznie obywatelu płać podatki zeby urzedasy mogly sprawnie pracować nad takimi rzeczami...
    * Ten post został sfinansowany dzieki Unijnemu funduszow pierdolenia na WWP. Fundusze Europejskie - Nie kazdy widzi kazdy korzysta.
  3. Spoko. Wyślę Ci pakiet najlepszego papieru toaletowego amerykańskiej!

4. Lepiej niech opracują sposób, żeby politycy z całym tym naje fraje zaczęli używać mózgu.
  5. Niebieskoflagowcy mozgu nie posiadają i jako takiego używać nie mogą
  6. Anonymous Member

Najlepiej to zeby poprostu zniknęli z powieszchni ziemi...
  7. Anonymous Member

No to dawać mnie do więzienia, jestem tak cholernie nietolerancyjny jak cholera :) Na dożywocie, albo na karę śmierci od razu :D
  8. Tak jeszcze troche to myślenie będzie karalne będziemy tylko wegetowac jak trawa na łące. jedynym wyjściem to założyć mniejszość która będzie rządzić większością przy pomocy wyspecjalizowanych służb państwowych. Komentarze sie nam skończą będzie wszystko w odpowiednich szufladach. Napiszemy coś na słońce peru co sie komuś nie spodoba to od razu do ciupy. Będą jeszcze chodzic po domach w nocy kto z kim śpi. Kurwa gęba będzie tylko do jedzenia i niczego więcej. Muezin będzie ci napierdalał swoją mantre pięć razy dziennie przez balkon twojego bloku przez wzmacniacz 200 W (przy którym słuchacze radia Maryja ogłuchna i Rydzyk straci wpływy) i nie będziesz mial prawa się poskarżyć bo on będzie w rządzącej mniejszości. Syn nie przyjdzie do szkoły w różowej sukience to ci go odbiorą bo taki był plan lekcji i tracisz prawa rodzicielskie. A naczelnym redaktorem wszystkich kanałów będzie Anna Grodzka. Dewiacje na równi z niepełnosprawnościa będą dodatkowym atutem w przyjęciu do pracy

9. Chciałeś powiedzieć Anna Grodzki :D chociaż tu pasuje Ann Grodzki xD Co do tematu to ja już mam załamane ręce. Powiedzcie mi, mamy odczynienia z jakąś chorobą psychiczną która dotyka inteligentne jednostki? Czy po prostu system tak głupi się już stał, że z zespołem downa ludzi robi się politykami? Ja już sam nie wiem czy to jakiś kabaret którego publicznością są obywatele? Co to jest za franca? Czy to może być zaraźliwe?
  10. Może sie pomylilem przepraszam a na Twoje pytania to mam jedną odpowiedz sory wybacz to już koniec świata nawet majowie nie przewidzieli takiego scenariusza.
  11. To ja szykuje zapasy i bunkier, już z niego nigdy nie wyjdę nie ma mowy! Jeszcze założę sobie na głowę folie aluminiową by mnie nie kontrolowali falami :D Albo mam pomysł, zbudujmy statek kosmiczny i spieprzajmy z tej kuli bez przyszłości. Kto leci ze mną?
  12. Potwierdzam
  13. Przecież to... Jezu ja nie wiem jak to ująć, zabrakło mi słów w tym momencie! Przecież tą france trzeba jak najszybciej zlikwidować tacy ludzie powinni być resocjalizowani i dostać zakaz wykonywania zawodu. No kurwa mówić, ze pedofilia to orientacja seksualna, no ja pierdole ludzie... Zabiłeś mnie tym artykułem. To woła o pomstę do nieba. Przecież o tym niezwłocznie trzeba poinformować różne organizacje które zajmują się tego typu sprawami i społeczeństwo! I weź tu człowieku w tych czasach załóż sobie rodzinę i miej dzieci. Kurwa dla swojej pociechy chyba byś musiał wynająć ochronę by go pilnowała na każdym kroku.
  14. Tulku Member

Paypal dobrze mówisz możesz spuścić wodę... ale to smutne jak cholera...
    Unii odpierdala z nudów...

BYTW. Gwoli przypomnienia wszystkim....

Mieliśmy socjalizm...
    Mamy KAPITALIZM

Jak nazwa wskazuje wiadomo kto rządzi... na pewno nie ludzie biedni ;) i żadna tam demosracja do obok demokracji to To nawet nie stało na półce w supermarkecie,

W supermarkecie będziesz mieć tylko atestowane i zatwierdzone kible przez EU i tylko ci naj... ukochańsi przez polityków dostaną koncesję na produkowanie kibla.

[edit] zapomniał bym kibel z atestem UE będzie w razie puszczenia głośnego bąka odtwarzał muzykę tylko z legalnych źródeł... a ilość wody będzie odpowiednia do wielkości kupy jak zrobisz za dużą kupę europejską będzie dopłata...
  15. Walić kible wysrać można się zawsze na powietrzu. O sam fakt chodzi, ze takie coś ma miejsce w organizacjach które miały być podkreślam miały być dla obywateli. A weź sobie przeczytaj o pedofilii którą Jankesy zaliczyli do orientacji seksualnej!
  16. Tulku Member

Jankesów nie cierpię... ale ogólnie to nowa komuna jest... z odpowiednią ilością wody na odpowiednią ilość gówna obywatela...

17. Społeczeństwo owszem ale organizacje nie są przygotowane na to albo z zarządzenia niczym się nie zajmą ostatnio zgłosiłem fakt że jedna strona na fb promuje przekłuwanie uszu niemowlętam w celu zakładania kolczyków u dziewczynek zgłoszenie wysłałem do komitetu praw dziecka i chuja to dało nawet nie dostalem odpowiedzi. jedynym sposobem to naprawdę kupić karabin i się bronić przed takimi skurwielami
  18. To co się teraz dzieje to mnie to tak już przeraża, że ja już nie wiem jak żyć!
  19. Właśnie kolejne rządy już tak namieszały społeczeństwu w głowie przez swoją destrukcyjną politykę że rzeczą naturalną jest pytanie jak żyć. Oni chcą za nas myśleć bo to dla nich wygodne. pełna kontrola umysłów jest ich pełnym zwycięstwem.
  20. Liberalist Member

21. Może i w Polsce mamy "demokracje" ale unia jest z pewnością socjalistyczna. Problem tkwi w tym, że jedna władza nie jest wstanie przewidzieć wszystkiego a brak konkurencji robi swoje dlatego wolny rynek bardziej sprzyja rozwojowi. Dowodem jest powyższy przykład w Indiach.

Nie wiem nawet jak mam reagować bo to co robi unia europejska przekracza wszelkie granice. Tylko co oni chcą tym osiągnąć? Trzeba coś z tym zrobić. Może jakaś kampania AntyUE? Albo lepiej AlterUE bo anty źle się kojarzy.
  22. Anonymous Member

Powiem tak... W Polsce po 1989 większość rzeczy poszła nie tak jak trzeba.
    Chcecie żeby było lepiej? Jest jedno niezawodne rozwiazanie: WYJEBAĆ to wszystko w huj(dosłownie) wybić całą "elytę" typu PO SLD PSL PIS i zacząć budować wszystko od nowa. Gdybyśmy w 1989 zerwali z komunizmem, wsadzili tych skurwysynów komunistycznych do więzienia na dożywocie i pozbawili ich wszelkich wpływów teraz byłoby o wiele lepiej.
  23. Posłuchaj trzeba sobie zdać sprawe że właściwie od roku 1980 tak naprawde w polsce nie było prawdziwej opozycji wszystko było pod kontrolą aparatu komunistycznego. największy że tak powiem "opozycjonista" o kryptonimie Bolek okazał się współpracownikiem SB. masz zupełna rację że dotychczasowe elity nie zdały egzaminu i żeby to zmienić to trzeba zburzyć cały ten system i zaczynać od podstaw budować nowy.
  24. Byłbym raczej sceptyczny co do wiarygodności tego artykułu ta druga część miasta nie powstała dla przeciętnego obywatela. To jest raczej miasto dla bogaczy w żaden sposób artykuł nie mówi skąd wzięto fundusze na to. Podejrzewam że to zostało sfinansowane z mafijnych środków i wyzysku biednego społeczeństwa w tym kraju sam artykuł mówi że stopień korupcji jest tam wysoki a wiadomo gdzie korupcja tam i mafia. Według mnie to jest duża pralnia pieniędzy

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins