Customize

ulatwienie komunikacji..

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jan 3, 2014.

1. Anonymous Member

Nie wyszlo z IRCem,nie wyszlo z torchatem. Byc moze wyjdzie, warto sprobowac. Zalozenie jest proste zakladamy konto na twitterze pod wymyslonym wczesniej loginem (dobra opcja byloby korzystanie z tych samych nickow co na forum). A chodzi o to by kazdy kto zalozy konto na twitterze podal link do profilu w tym temacie poprzez tor,nie logujac sie na swoje konto dzieki czemu nsa nie polaczy Waszych danych z kontem twitterowym by dalej Was sledzic. Aby nie mozna bylo sie podszywac fajna opcja byloby gdyby ktos "autoryzowal" konta poprzez wiadomosc na tc. Sugerowalbym aby osoba ktora autoryzuje posiadala wszystkie linki szyfrowala dane poprzez pgp i trzymala taki plik w chmurze na jakims chinskim hoscie. Dalej... linki nie zaakceptowane znikaly by z tego tematu. Dlatego o ile Svobodny bedzie mial chec to jego proponowal bym na "chlopca od pilnowania Waszych danych" ewentualnie podzielic role i dac to innej zaufanej osobie z forum. Korzystajac z okazji oglaszam iz temat o adronixie (czyli o mnie) zostal zalozony przezemnie poprzez tora z konta "donalt" wszystkie posty i tematy napisane z tamtego konta mialy na celu uswiadomic Wam jak szybko mozna wmowowic kilku osobom na raz jakas bzdure. Pamietajcie ze nie wszystko co napisane jest powaznie tfu.. a raczej na takie wyglada powazne byc nie musi a sam autor to troll. Zaden moderator ani zaden inny user ktorego kiedykolwirk wymienilem nie nalezy do jednkstki UB,MILICJI,ZOMO czy innych podobnych kreatur. Chcialbym sie tez odniesc do swojej osoby poniewaz przez prawie 6msc nie bede mial dostepu do sieci ani nawet komputera. Otoz pracowalem e ABW ale najpierw jako kucharz a nastepnie pomocnik informatyka. Tak wiec nie mam dostepu do zadnych danych z wyzej wymienionej agencji. Nie dotyczy to jednak jedno razowego zdarzenia ktore mialo miejsce bodajze przy acta lub indect. Zapewne wiele osob chcialo wiedziec co dzieje sie z adronixem tak wiec odpowiadam,jest z Wami nadal lecz pod innym nickiem,kto ma wiedziec ten wie. Niestety poniewaz wizyta smutnych panow skonczyla sie znalezieniem dwoch dyskow twardych z bazami danych skradzionymi przez ostatnie 2 lata i do tego 5 gram suszu roslinnego sad skazal nas na 7lat pozbawienia wolnosci z nadzwyczajnym zlagodzeniem kary,do odsiadki zostaje mi wiec 6msc przez ten czas jednak bedzieny mysl eli nad dalszymi operacjami. Byc moze za kratami wymyslimy cos co pozwoli zrewolunicjowac nasz piekny kraj. Zegnam i do zobaczenia za pol roku.
  2. Za dużo zabawy jak na "ułatwienie", nie wchodzę w to. Mimo wszystko, szczęścia życzę, jeżeli naprawdę jesteś Adro (nie powiem, podejrzewałem że Donalt jest trollkontem kogoś poważniejszego).
  3. Coś mi tutaj śmierdzi!
    Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, taka sama kara grozi za posiadanie nie legalne bazy danych. W Polsce nie przewiduje się sumowania kar jak w USA czyli krótko mówiąc maksymalnie grozi kara 3 lat a nie siedmiu. Chyba, że ma się wcześniej orzeczony wyrok w zawieszeniu, to w takim przypadku kara może być wyższa chociaż w praktyce sądy nie orzekają tak wysokiej kary jak 7 lat za takie błahe naruszenia prawa.
    Inna kwestia, podobno nastąpiło nadzwyczajne złagodzenie kary z 7 lat na pół roku!
    Mnie nurtuje jakie było uzasadnienie werdyktu sędziowskiego powodującego nadzwyczajne złagodzenie kary?
    Wnioski:

-ten temat nie pisze Adronix
    -ten temat jest pisany przez Adroniksa ale wyssany z palca (i to nawet brudnego) :D
    -pisze prawdę lecz nie całą.
    -dostał złagodzenie wyroku za coś?
    -prowokacja

Każdy niech sam oceni albo niech napisze osoba która założyła ten temat, w dni świąteczne nie ma przyjęć do zakładów penitencjarnych w celu odbycia orzeczonego wyroku, co najwyżej do aresztu śledczego mogą przyjąć lub na policyjną izbę zatrzymań.

Znam nie źle prawo i mam kontakt z dość dobrymi prawnikami.
  4. Anonymous Member

No dobra Onan tylko po co to roztrząsać? Prawda czy też nie niema to większego znaczenia.
  5. To po co zakłada ktoś idiotyczny temat gdzie pisze o zasądzonej karze za czyn za który takiej kary nie można dostać? Chyba tylko po to aby wywołać psychozę strachu...
    Takie kary to za carskiej Rosji serwowano i to nie za posiadanie bazy danych czy kiepa z trawką ale za udział np. w Powstaniu Styczniowym.
  6. Anonymous Member

ITak masz racje,nie tylko za to mam wyrok. Odwieszono mi poprzedni wyrok mniejsza juz o co,nie musze przeciez pisac na publicznym forum za co jeszcze otrzymalem kare zwlaszcza ze nie dotyczy ona Anonymous w zadnym stopniu. Chcialem sie pozegnac wiec to zrobilem. Dlaczego sad postanowil zlagodzic kare? Poszedlem na ugode i dalem rozszyfrowac dyski,dillera nie wydalem konfidentem nie jestem,do tego sprawy osobiste sprawily ze sad postanowil przychilylic sie nad moim wnioskiem o zlagodzenie kary. Jesli masz jakies watpliwosci Onan zapraszam na PW,mozesz do tego celu zalozyc konto poprzez TORa a pozniej je usunac tak jak ja usunalem konto kilka msc temu. Zycze Wam powodzenia GL&HF [ADRONIX]

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins