Customize

Upolitycznienie maski vendetty

Discussion in 'Polska' started by adronix, May 11, 2014.

1. JA SIE PYTAM "CO TO KURWA JEST?!"

Potrzebna jest interwencja,żadna partia nie ma prawa robić z anonymous politycznego chłamu.
    Moje propozycje to zalać skurwysynów mailami.
    Anony robimy coś ?
  2. Anonymous Member

Filmy mi się nie wyświetlają. Sorry.
  3. Link do YT bo faktycznie sie nie wyświetla

Zaczyna mnie powoli wkurwiac ta cała gromada kucy i młodych gniewnych 'przedsiembiorcuf' od Ozjasza usilnie używająca wszystkiego byle tylko przyciągać elektorat (co prawda robi to każda partia ale KNP jest w tym obecnie wyjątkowo wkurwiające). Mam nadzieje, że po wyborach skonczy sie wreszcie ten festiwal farsy.
    Co do upolitycznienia maski to było wiadome, że przedzej czy pozniej własnie tak będzie ale pragne tylko przypomniec co było w 2012:

Wtedy o dziwo butthurtu nie było co nie zmienia faktu, że również w 2014 należało by wyrazic swoją dezaprobate dla takich nędznych występków.
  4. Code:
    https://www.youtube.com/watch?v=8HqS0tvU2iQ&feature=player_embedded#at=60
  5. Code:
    https://www.youtube.com/watch?v=hrNAgMqr9Vw
  6. Tobrug Member

Chcesz atakować centrum partii czy ten oddział?
  7. Plan jest taki:
    Piszemy list z żądaniem publicznych przeprosin za użycie NASZEGO symbolu i próbę upolitycznienia naszej ukochanej maski GF.
    Jeśli w przeciągu tygodnia żadne oświadczenie z przeprosinami z ich strony nie wyjdzie. Zrobimy im "piekło" na serwerze. (właśnie odkryłem jak można legalnie łamać regulamin tego o to forum - synonimy - dobra sprawa :D )
    Myślę że list można wysłać do centrum jak i do oddziału i tak samo z wysyłaniem maili czy z byt dużej ilości zapytań do serwera www.
  8. Anonymous Member

Ale to nie jest NASZ symbol. To jest symbol każdego, kto chce go użyć. W 2012 wiadomo, co było: ACTA i oburzenie ludzi. Użyli maski, bo była już kojarzona ze sprzeciwem wobec ACTA, żeby wyrazić swój sprzeciw wobec projektu. Co w tym złego? Moim zdaniem to raczej fajnie, że choć część polityków miała w tej sprawie to samo stanowisko, co większość Polaków. Oby tylko liczba takich polityków rosła. A że użyli maski: chuj z tym, mi to się nawet podoba, bo nie dość, że wyrazili poparcie dla nas i dla reszty Polaków sprzeciwiających się ACTA, to jeszcze zwrócili tym uwagę na problem reszcie świata. Wiecie, jak się to przyczyniło do rozwoju sytuacji w pozostałych państwach zagrożonych ACTĄ? Bardzo, zwłaszcza w krajach, które już o Anonkach słyszały. Użycie maski w 2012 moim zdaniem zasługuje na okejkę.

I za co mają przepraszać? Prawa do maski ma, o ile wiem, Warner Bros. Żadnych przeprosin nie będzie, a jak jeszcze kto głupi wypierdoli z DDoSem "za karę" to go zamkną i kolejny Polak, który po prostu chciał coś zdziałać, trafi do więzienia. A te listy i pogróżki są zwyczajnie śmieszne, bo w Polsce żaden z nas legion i żadni hakerzy.

A i wciąż nie wiem, o co chodzi z tym filmem. Jak już mówiłem, filmy mi nie działają.
  9. zapodałem wyżej jako kod linki. Moim zdaniem to użycie masek w 2012 to też nic złego. Wiem że prawa do maski ma WB, wiem że symbol jest każdego ale troche chujowo że te błazny (nawet nie z wiejskiej bo knp nie dostało się nigdy do sejmu z tego co pamiętam) akurat na czas wyborów muszą używać symbolu który kojarzony jest z nami czy "wolnością"
  10. A dla mnie był to smród jak skurwysyn bo nie miało to absolutnie nic wspólnego z jakimkolwiek sprzeciwem czy manifestem a jedynie marną pokazówką mającą na celu nabicie sobie poparcia i wykorzystanie chwilowej atencji. Szczerze dziwie sie, że tego nie dostrzegacie. Ci sami politycy pod stołami trzymali łapy na ACTA... ale co ja wam bede gadał...
  11. Tobrug Member

Tu nie chodzi o "prawo" do czegoś tylko fakt, że dażymy ten symbol pewnym uczuciem. Powinni poprostu za to przeprosić nawet się tego nie wiedzieli.
  12. Anonymous Member

Ale zastanów się, co ty w ogóle pierdolisz. Pomijając prawa WB do maski, faktycznie jest to symbol Anonymous, ale to jest w chuj obszerne pojęcie. Anonymous to tysiące grup realizujących różne projekty czy inicjatywy, albo nie realizujących żadnych inicjatyw w ogóle. W zasadzie nie jest wykluczone, że istnieje grupa Anonymous promująca holokaust albo genetyczne modyfikowanie chomików, żeby rosły im różowe rogi na dupach. Za co więc politycy mają przepraszać? Im wolno użyć maski Guya Fawkesa do czego tylko im się zechce. I co im zrobisz? Wiadomo, pojawią się grupki, które dostaną od tego bólu dupy, ale musimy zdać sobie sprawę, że nie mamy wyłączności na tą maskę. Jakby nie patrzeć, oryginalnie była ona tylko środkiem do celu (ochrony tożsamości przed Scjentologią) i dopiero po pewnym czasie wszyscy zaczęli ją utożsamiać z Anonami. Ale to, że wszyscy myślą, że GFM to Anon, nie znaczy, że tak jest.
  13. Anonymous Member

Kurwin Mikke od kilku dni ma ddosowaną stronę

Dostało mu się od anonow z deepwebu :) będziemy walczyć o swoje
  14. Tylko to tak trochę jakby reklamować obozy koncentracyjne używając statuy wolności. Niby wizerunek też nie należy do nikogo ale sam wydźwięk ideologiczny i emocjonalny absolutnie kłóci się z tym który go używa. To w pewnym specyficznym sensie takie "świętokradztwo" bo odnosząc to do tej sytuacji to maski używa ktoś przeciw komu ideologicznie ta maska jest symbolem.

w sumie <like>
  15. Tobrug Member

Ale jego strona działa. Już przestali?
  16. Hehehe.
    Niektórzy odwiedzają fora na TORze, i wiedzą kto to jest Zdzisław Dyrma.
    Niedawno usunięto jego blog i cóż z tego wynikło?
    Na domenie "zdzislaw.net" pojawiła się taka oto strona
    http://zdzislaw.net/
  17. Kojarze Dyrme ale kompletnie nie śledze tego co dzieje sie na dw. Ta strona to jakis troll, bait czy co? Daj wincyj info Onan bom ciekaw o cóż to chodzi.
  18. Pod tą domeną był blog Zdzicha, potem zamieścił na nim dane z Ukrytej Wikipedii (między innymi linki do pedofilskich stron). Poszły zgłoszenia na abuse Wordpessa i zlikwidowali mu blog ale dalej ma domenę (wykupioną). No i najprawdopodobniej dla jaj lub na poważnie pod tą domenę podłączył tą stronę w ustawieniach.
    Też nie śledzę losów Zdzicha i jego blogu ale często zaglądam na fora w TORze a tam są tacy co śledzą i piszą o nim.
  19. Anonymous Member

Więc kim jest ten guru Zdzichu? Pedofilem?
  20. Anon Xer Member

ale jaka pewność że tego dyrma sam nie ustawił przekierowania ? przecież to nie jest idiota.
  21. SandThe Member

Mówić wam co macie robić nie będę, ale moim osobistym zdaniem wkurzanie się o to że ktoś zakłada maskę GF jest szczeniackie i pozbawione sensu. Może sobie to być WASZ osobisty symbol, który ma dla was wielkie znaczenie i rodzi takie głębokie uczucia, w porządku... dla mnie to zawsze bardziej był symbol anonimowości (takiej zwykłej prostej dyskrecji), w takim wypadku nie wiem w jaki sposób ci ludzie przesadzili. Jak sami wytłumaczyli, chodziło o anonimowość w ogóle a nie o przynależność do "JakiejśTajnejElityAnonymouse" a właściwie nawet jakby się chcieli jakoś utożsamiać z anonymous to co z tego? Kto im zabroni, my na tym nie cierpimy i nie żartujmy sobie że ktoś po tym filmiku uznał że anonymous w polsce tworzy sztab KNP i Korwin się włamuje na strony rządowe :D
    Ale jak wam się nudzi to się bawcie.

Edit: Dziwactwo... ja jestem jakiś upośledzony czy nie można anonimowo dodawać postów ?
  22. Zgadzam się z Sandem. I rzeczywiście, anonpostowanie zniknęło o.o
  23. Svobodny Moderator

I to od dość dawna (stara wtyczka z anon-postowaniem nie działa z nowymi wersjami XenForo). Nadal można postować anonimowo po prostu sie nie logując.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins