Customize

Włamania oraz ograniczenia dla graczy

Discussion in 'Polska' started by prezeanon, May 30, 2013.

1. prezeanon Member

Witajcie.

Czy można coś zrobić aby konkurencyjne forum nie atakowało mojego, jakieś zabezpieczenia albo coś ? Chciałbym coś z tym zrobić, ograniczają dla swoich graczy wolność w ten sposób że banują im konta u siebie jeśli grają u kogoś innego a zarazem wysyłają swoich graczy do mnie na forum aby włamywać się na konta i wszystko niszczyć.

Czy da się jakoś im odwdzięczyć w stylu wejść im do bazy ftp albo coś ? Wiem że to jest żenujące że tutaj piszę, ponieważ taka organizacja jak anonymus nie zajmuje się takimi błahostkami ale po prostu mam już ich serdecznie dość.

Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję.
  2. Anonymous Member

Zarejestruj się na tym forum i włamuj się razem z nimi ;). Znajdziesz dziury i informacje.
    Peace.
  3. Anonymous Member

Ale na tym rzecz polega że ja nie chce się włamać do Siebie na forum, gdyż oni do mnie właśnie się włamują. A jest jakiś program aby ddsować im forum, lub włamać się na ftp aby usunąć wszelkie pliki ?

Oto ich forum - http://ptsrp.pl
  4. Anonymous Member

Nie rozumiem o co ci chodzi, wielkie korporacje w ten sposób wynajdują wynalazki które patentują, Apple ideę tabletu wzięło od Microsoft a ikony od Xerox
    http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2010/08/krotka-historia-ikon-komputerowych.aspx

Nie mowa że wiele odkryć naukowych powstało w ten sposób. Co ty białorycerz jakiś?
    Chcesz informacji to szukaj u źródła, zamiast się na nich boczyć lepiej ich wykorzystaj/użyj...
    Firmy płacą za pentesty ty sobie je zrób za darmo :)

EOT.
  5. Anonymous Member

A jakiś pomysł co dokładnie mogę zrobić ?
  6. Svobodny Moderator

Organizowanie, pomaganie lub doradzanie w jakichkolwiek nielegalnych akcjach jest tu niedozwolone, takie sprawy nie są tu omawiane to po pierwsze.
    Po drugie Anonymous to nie "organizacja" ani tym bardziej prywatna armia która załatwia prywatne sprawy.
    Jesli jestes tu tylko po to, to niestety ale źle trafiłes.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins