Customize

Walka z przemysłem samogwałtu

Discussion in 'Polska' started by Wierny_Anonim, Nov 22, 2011.

1. Gej_Folks Member

W wątku o religiach odpowiedziałem. Ot tak, coby moderatorzy nie mieli za dużo pracy z przenoszeniem religijnych offtopów do jednego wątka ;)
  2. Anonymous Member

+
  3. Anonimowy Member

4. IMarcin Member

A ty zrobiłeś coś więcej że go oceniasz?
  5. W takim razie nie lepiej przedstawić swojej opini innym w kulturalny sposób ? Tym byś zdziałał więcej niż wrzucaniem sprośnych fotomontaży. Teraz powtórze moje pytanie

6. W dupie mam to czy trzepał czy nie, podobno trzepanie jest zdrowe (w ograniczonej ilości), chodzi mi tylko i wyłącznie o to że ludzie uważają go za postać idealną, bezgrzeszną, boską. A to głupota, był takim samym człowiekiem jak my na czele najbardziej zbrodniczej, legalnej organizacji na świecie.
  7. Dlatego właśnie.
  8. Anonymous Member

Nie będę się spierał o zasadność oskarżeń o bycie "zbrodniczą organizacją", lecz... zważ na to, że Jan Paweł 2 jest uznawany za bezgrzesznego TYLKO W OBRĘBIE tej, jak to nazwałeś, organizacji i jeśli zostanie świętym, to jeśli nie wierzysz, nie będzie Cię to obowiązywać. Dla Ciebie będzie to po prostu zwykły facet. Więc czemu Cię to obchodzi? Niech sobie ludzie uważają kogo chcą za świętego; jeśli nie należysz do tych ludzi, Ciebie ta sprawa nie dotyczy.
  9. Ależ dotyczy, działam w społeczeństwie, jestem jego częścią i wierzę że lepiej będzie dla społeczeństwa jeśli tro zrozumie. Zauważ że Anonymous też nie jest egoistyczna, nawet można powiedzieć że jest altruistyczna. (patrz walka ze Scjentologią).
  10. RainbowSix Member

Pewnie czegoś nie pamiętam, albo coś pominęłam, ale w kwestiach grzechu mowa jest o cudzołóstwie, a nie o waleniu konia własną prywatną ręką...

PS: I nic co ludzkie nie jest nam obce. Poza tym jak któregoś dnia ktoś postanowi zdelegalizować masturbację wymrze nagle kilka pokoleń bywalców imageboardów. Chcecie mieć krew na rękach? :p
    • Winner Winner x 1
  11. Anonymous Member

Wyobrażasz sobie śmierć 4chanowców? :p Prędzej zniszczą życie temu, kto zdelegalizuje masturbację. Poza tym między istnieniem prawa a jego przestrzeganiem jest drobna różnica.
  12. RainbowSix Member

Nie wiem, czy potrafię sobie wyobrazić brak obleśnych dowcipów w internecie :p

Właśnie wyobraziłam sobie: forever alone and criminal XD
  13. Zekdarrath Member

Dla rozluźnienia powiem wykwintny offtopowy (za co przepraszam) suchar:

Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:
    -Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm...
    -NIE UMIERAJ DZIADKU ONANIE!!!

Senk ju
    • Like Like x 3
  14. IMarcin Member

Nie łapie jego dziadek nazywa się Onan???
  15. ch0m1kX Member

Ale dużo przekazu jest w tym poście...

No ale aby złamać odejście od tematu powiem wam tak: Uzależnić się można absolutnie od wszystkiego (ja bardzo źle się czuję gdy nie zjem czekolady, też zmęczenie i takie tam), człowiek wykorzystuje to aby zarobić pieniądze. Nieprawda? Papierosy i wyroby tytoniowe. Najgorsze jest to że najbardziej przekichane mają na tym dzieci (stabilizujący się metabolizm i szalejąca psychika). Dajmy na to papierosy: w szkołach ponad gimnazjalnych pół biedy, uczniowie wiedzą mniej więcej co robią, gimnazjum pewnie aż dymi, a coraz częściej sięga to nawet do podstawówek. Z przemysłem nie uda nam się walczyć, gdybyśmy spróbowali to była by to walka z wiatrakami. Trzeba walczyć o lepszą edukację, no ale... Co my mamy zrobić skoro cały system oświaty jest spaczony, bida z nendzom. Trzeba by zrobić całą reformę systemu edukacji, i w normalny sposób wyedukować im że palenie nic dobrego zamiast wkuwania im tego na lewą półkulę (mózgu). Niestety nasi ministrowie nie są niepełno sprytni i nie potrafią tego zrozumieć. Pozdrowienia dla ministra edukacji!
  16. Anonymous Member

widze, że jesteście tu strasznie nieprzyjaźni dla nowych a to odstrasza ludzi od ruchu, przemyslcie to
  17. Zekdarrath Member

Dokładnie kolego
  18. WjakWendeta Member

A mnie przeraża jakie tematy są poruszane xD onanizm jest , narkotyki są , religie też teraz kolej na ... nie mam pomysłu niech ktoś wymyśli nowy życiowy temat.
    • Agree Agree x 1
  19. Anonymous Member

bomby rurowe?
  20. WjakWendeta Member

ok to załóż temat :D a ja rozpocznę na nim debatę :p
  21. Anonymous Member

Akurat taki temat musiałbym zamknąć i przenieść do Garbage albo do Archiwum :p
  22. WjakWendeta Member

hmmm... to może "
    Mąż orał żoną pole - jako unowocześnienie przemysłu rolniczego w Polsce" ?
  23. Anonymous Member

• Winner Winner x 1
  24. WjakWendeta Member

xDDDD no i mamy pomysł na nowy temat xD
  25. Nie mogę się doczekać kiedy zapomniecie o tym trolltheardzie i będę mógł go po cichutku usunąć :)
  26. IMarcin Member

UP
    Dzięki tobie jedynym sensem mojego życia będzie nie zapominanie o tym temacie:)
  27. 1.41421356 Member

Moim zdaniem tracicie czas na zbędne dyskusje. Jest jeszcze taki przycisk jak backspace. Takie wypowiedzi zaniżają poziom inicjatywy. Gadać tak można na prywatnej konferencji, ale na forum ? Koniec offtopu.

@Wierny_Anonimie to że pijesz alkohol raz na jakiś czas, nie znaczy że jesteś alkoholikiem. To, że spalisz jointa raz na rok, również. To, że się sam zaspokoisz raz na jakiś czas, również. To wszystko jest zdrowe ale umiarkowanie. Jeśli coś robisz zbyt często i nie potrafisz temu odmówić - jesteś uzależniony. To można uznać za "chorobę" ale jest to stan, który również możesz określić mówiąc "zdrowieję !". Potrzebujesz bliskości drugiej osoby a uniezależniaj się stopniowo, coraz rzadziej ... nie przerywaj całkiem nagle. Po drugie zacznij uprawiać więcej sportu. stopniowo. najpierw przejdź się i wróc, zrób jedną pompkę, jeden brzuszek i z czasem coraz więcej. Będzie dobrze. Poddaj sie jakiejś idei.
  28. Z tym tematem było tak że byla to zwykła prowokacja i temat został usunięty, a jak został usunięty to się lud zaczął burzyć że "Arcydzieło trollingu i nie można usuwać" no i się jakoś ostał do dziś. A teraz co widzi nowy anon na forum ? Nasze operacje ? Nasze udane wstrząśnięcie mediami ? Nasze ulotki, grafiki, strony internetowe ? NIE widzi poruszającą historie wiernego_anonima której nigdy nie doczytałem do końca bo jest za długa... :)
  29. RainbowSix Member

Każdy jako pierwsze widzi to, czego poświadomie szuka lub się obawia. Wujcio Freud tak mówił :p
  30. ch0m1kX Member

"...pierdole Freuda
    bo Freud to nie dojda..."
  31. Anonymous Member

32. ch0m1kX Member

Kurcze, jak to pisałem miałem już w razie czego odpowiedzieć czemu tak napisałem i jak zwykle zapomniałem. Life is brutal -.-
  33. Anonymous Member

pisze sie "violent"
  34. RainbowSix Member

Podrzucam temat z jednego prostego powodu: zanim zaczniecie oprotestowywać istnienie Kasi Tusk - przeczytajcie i zluzujcie nieco ton, bo od nadmiaru napięcia zaczyna boleć dupa.
  35. Svobodny Moderator

Legenda znowu żywa! Rainbow forumowy nekromanta!
  36. RainbowSix Member

Mam +10 do wskrzeszania martwych trolli. Nie ma to tamto, trzeba expić.
  37. Anonymous Member

38. Słabym pomysłem było tegoż trolla wskrzeszanie. Ani on damage'a za dużego nie ma, a ile many straciłaś... Wypowiedź założyciela tematu zwyczajnie mi na legendę nauczycielki od wudeżetu wygląda. Nofing Specjal. Jasne pełne.
  39. RainbowSix Member

Damage nie ma znaczenia. Kto pierwszy zgadnie, po cholerę wyciągnęłam ten topic, dostanie ciastko.
  40. Znowu rząd coś knuje?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins