Customize

We are Anonymous,We are Legion,We do not forgive,We do not forget,Expect us.

Discussion in 'Polska' started by Eugeniusz Anon, Oct 9, 2013.

1. No właśnie jak rozumiemy to przesłanie ?

We are Anonymous,
    We are Legion,
    We do not forgive,
    We do not forget,
    Expect us.

Zapraszam do dyskusji i podzieleniem sie spostrzeżeniami w tym temacie.
  2. anon_free Member

Jesteśmy Anonimowi - to chyba jasne.
    Imię nasze Legion - Anonim nigdy nie robi czegoś sam, zawsze pomaga mu grupa. Zdecentralizowana grupa jest podstawą działania Anonymous.
    Nie przebaczamy - czytaj: uważamy, że dla złych ludzi nie ma przebaczenia, obniżenia kary, trzeba ich karać z całą surowością
    Nie zapominamy - obojętnie, jaki by człowiek nie był teraz, nie należy zapomnieć o jego błędach w przeszłości.
    Spodziewajcie się nas - to chyba tłumaczyć nie trzeba.

Ja tak to rozumiem.
  3. Właśnie trafnie to określiłes gdyż wielu to przesłanie traktuje jak pusty slogan wypowiadając się i powołując się na to przesłanie nie rozumie wagi tych słów.
  4. Boris Korczak Member

Jestesmy Anonimami
    Jestesmy Legionem
    Nie wybaczamy
    Nie zapominamy
    Oczekujcie nas.

Pozdrawiam z USA

BK

5. Również Cie Pozdrawiam Boris.
    • Like Like x 1
  6. Anonymous Member

Akurat sama geneza jak i znaczenie tych zwrotów pierwonie nie miała nic wspólnego z białorycerstwem i aktywizmem. A powstało jeszcze za czasów jak Anonymous było 'Internet hate machin'.
  7. Anonymous Member

Zazwyczaj nie odpowiadam na posty trolli, ale ten wkurwia mnie wybitnie. Jeśli naprawdę masz tę strzelbę, to załaduj ją i sam się zlikwiduj. Przysłużysz się społeczeństwu, naprawdę.
    • Like Like x 1
  8. Marioxs Member

W sumie zawsze mnie ciekawiło iż się narzeka na Anonymous i ogólnie cały ten "kurwidołek rewolucjonistów" ale gdy coś nie tak w sprawie internetów/kraju to już jesteśmy tymi dobrymi pro elo mada faka.
  9. Taka nasza natura w myśl polskiego powiedzenia Kto sie lubi ten sie czubi :) Zaraz chyba ktoś wyskoczy z postem że anonymous to nie jest kółkiem wzajemnej adoracji

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins