Customize

We Are Legion: The Story of Hactivists

Discussion in 'Polska' started by gr0w33r, Nov 6, 2011.

1. Przedwczoraj wypuszczono trailer. Pomógłby mi ktoś z tłumaczeniem? Czasem nie nadążam nad tym co mówią. Jeżeli dostanę tekst, to obrobię to po polsku i wrzucę na nasz kanał YouTube.
  2. Anonymous Member

Ja się zgłaszam na ochotnika :) za jakieś pół godziny się za to wezmę ;]
  3. Okej, będę czekał do tego czasu, dziękuję.
  4. Anonymous Member

nie będzie to tak proste jak myślałem ale dalej próbuję przetłumaczyć czy mógł byś napisać mi (choć by na pw) co do tej pory wychwyciłeś ? Amerykanie niestety mówią biegle i szybko po angielsku i szczerze ja też nie nadążam za wszystkimi słowami ale próbuję się domyślać ;>
  5. Póki co nawet jeszcze nie zacząłem szczerze mówiąc.
  6. Dobra w takim razie podzielmy się filmem na kawałki. Ja tez pomogę.
  7. Anonymous Member

Ja do tej pory ogarnąłem film do jednej minuty (niestety niektórych dialogów w ogóle nie rozumiem) Jaunesse czy zamierzasz to robić teraz ? Jeśli tak fajnie było by gdybyśmy weszli w jakieś źródło komunikacji może kanał ircowy który podany jest na polskiej stronie informacyjnej którą wykonał gr0w33r ? Co Ty na to ??
  8. OK podaj IRc.
  9. Napiszę do nich czy myśleli o napisach do tego filmu i jeśli mają tego txt to byłoby miło, co ty na to?
  10. Nie wiem mam z tym jakis problem na yt, może ktoś już ma kanał i ich poprosi o wersje tekstową ich dzieła?
  11. Szczerze mówiąc to wątpie że to zrobią, a jeżeli tak, to prędzej my to przetłumaczymy.
  12. Dobra to biorę się za tłumaczenie od 3 min gdzie wysłać wynik?\
  13. Możesz to zrobić poprzez prywatną wiadomość.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins