Customize

Wesołych Swiąt

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 24, 2011.

1. Anonymous Member

o Aśtarze składającym swe życzenia świąteczne wiernym wyznawcom

PS. Wielka Ewakuacja Trwa!
  2. Pan_nikt Member

uwielbiam zapach cynizmu o poranku a tak na poważnie zarejestrowałem się zobaczyłem wzmożoną aktywność no to chciałem powitać życzeniami przepraszam że w pierwszym poście tego nie zawarłem ale od 6 rano jestem w pracy i pewne rzeczy mi umykają
  3. ch0m1kX Member

Dobra, whiskas się skończył!
  4. Anonymous Member

Chłodny troll. Tutaj NIKT nie wie co to jest praca, wszyscy na utrzymaniu rodziców jeszcze przez długie lata. A prawie dałem się nabrać.
  5. Pan_nikt Member

nie w tym rzecz kolego a w tym że organizm jest odrobinę zmęczony przez co zapomniałem w pierwszym poście dodać życzeń mea maxima culpa
  6. Anonymous Member

Chuj ci w dupe - mam nadzieje, że umrzesz przed nowym rokiem.
    [spoiler]xD[/spoiler]
  7. ch0m1kX Member

Współczuje ci Albino, jesteś władcą małego miejsca w którym dzieje się naprawdę źle...
  8. Pan_nikt Member

Jeśli Ci to poprawi humor nie mam z tym panem nic wspólnego nie mam na imię Andrzej do zasad się dostosowałem nowy mail przeglądarka oraz zmienne ip mam nadzieje że jesteś usatysfakcjonowny ale może zmienimy temat bo jakoś w życzeniach mi nie pasuje
  9. Ni hooya - taki se build dojebalem, że mnie nawet swoim tankiem nie pociśniesz. :DDD
    A zresztą odpalaj LoL'a, się spotkamy przy goldfarmie na pvp ;]
  10. Pan_nikt Member

Janusz wybacz jestem tak samo świeży jak i Ty ale może najpierw poczytasz o co tu chodzi a potem dopiero zaczniesz dyskusje?
  11. Anonymous Member

O kurwancka - w Lola nie gralem dobry rok. Ale sądzę że bym ci dojebał na spokojnie xD
  12. o byciu anonimowym :D Już żóciłem na FB shera z kilkoma anonowymi obrazkami, polubiłem wasz fanpejg i teraz namawiam mamę na tą zajebistą maskę :DD Widzę, że już maile jakiejś kurii rozkurwiliśmy i mamy zamiar zrobić to jutro znowu - ale po świętach będą kumple zazdroscili że tak dojebałem kleche :DDD Byle facetka z reli się nie dowiedziała bo powie moim rodzicom ;///
  13. No akurat teraz to się trolle nazłaziły (ot tak na święta) ale ostatnio było tu naprawdę spokojnie ;) A i nikt nie jest i nie będzie władcą tego miejsca bo jakby to nazwać to jest nasze dobro wspólne.
  14. Anonymous Member

Już to pisałem do Albino, ale to wasze reply anonymously to chyba jeden wielki żart, skoro napisał do mnie priva, że jestem trollem. Co jest kurwa gówniaki? Może jeszcze IP zbieracie i na policję wysyłacie czo? Nawet mi was nie żal biedaki jebane. Śmiecie. xD
  15. ch0m1kX Member

Źle się wyraziłem, wiem o co mi chodzi ale nie wiem jak to określić. Jesteście takim jakby nadzorem, czymś takim.
  16. ch0m1kX Member

Mimo że ten post nie był prawdopodobnie skierowany we mnie to ci muszę powiedzieć że bóg cię kocha.
  17. Anonymous Member

Nie czuj się zbyt ważny tutaj. Mój post nie był skierowany do ciebie. Po prostu śmieszy mnie ta cała wasza idea anonimowości - gdzie modowie znają wasze ip, wasze dane osobowe, wasze fingerprinty i chuj wie co jeszcze. Przecież to tak żałosne, że bardziej się nie da. xD
  18. Anonymous Member

na innym forum anonimowych admin grzecznie pozbierał dane i IP rejestrujących się i póxniej szantażował ich przekazaniem. Also Albino nie tylko na PW chwali się tym, ze w dupie ma prywatność. Nawet dziś popołudniu na ogólnym mówił kto jest kto, badass jeden.
  19. ch0m1kX Member

No to zajebiście, weź mi powiedz kto to jest ten spod 666 bo 4 mln lat temu 40 gr mu pożyczyłem i nie oddaje.
  20. Anonymous Member

To, że Seven chuj to wiadomo nie od dziś.
    A tutaj mnie to po prostu rozpierdala:
    >walcz z rządem
    advice anonymous polsku
    >idź na policje, że ci forum spamują

xD
  21. Pan_nikt Member

uważam że robicie coś ważnego poczytałem Wasze forum i sądziłem że może przyda Wam się kolejny członek społeczności dla tego postanowiłem do Was dołączyć jeśli przeszkadzam powiedzcie wprost nie będe już Wam zawracał głowy
  22. Anonymous Member

Wypierdalaj stąd
  23. Pan_nikt Member

powodzenia
  24. ch0m1kX Member

To się już robi nudne...
  25. Anonymous Member

Panie, nie masz nawet avatarka, nie znamy twojego stosunku do yerba mate i korwina, a mamy cie traktowac na powaznie? Jeszcze ponoc pracującego? Serio, 0/10, bo jebie trollem na kilometr.
  26. Anonymous Member

132476052788.gif

masz tu śmiszny obrazek i nie marudziaj :3
  27. Anonymous Member

coś popsułem, bo się nie rusza ^^'

28. ch0m1kX Member

Dziękuję!
  29. Pan_nikt Member

kolego żaden problem ale wypowiem się w innej kwestii w firmie której pracuje płacą najniższą krajową (co jest normalne) co jest ciekawe polityka firmy polega na zatrudnianiu osób niepełnosprawnych za co państwo ich dotuje lub na umowę zlecenie gdzie z konta firmy jest przelewane 6 pln z czego jest odciągane owo 19% które firma musi zapłacić na ubezpieczenia etc...; reszta jest przelewana z konta zleceniodawcy czyli państwo otrzymuje 1,19 pln moim skromnym zdaniem takie sytuacje nie powinny się wydarzać i jest to zgodne z Waszą ideologią a o polityce może podyskutujemy kiedy odeśpie a co to yerba mate nie mam pojęcia a nie będę szpanować wiedzą z wikipedii
  30. Anonymous Member

chuj, to masz ten
    132475698958.jpg
  31. ch0m1kX Member

Pff... Jim Beam, wolę Jacka Danielsa albo dobry rum.
  32. Anonymous Member

>a co to yerba mate nie mam pojęcia a nie będę szpanować wiedzą z wikipedii
    LOL
    Aslo:
    Miałeś wypierdalać i więcej tu nie wracać.
    Oslo:
    Jak pracujesz w chujowej firmie to czemu się nie zwolnisz i nie znajdziesz lepszej pracy? Nawet mi cię nie żal biedaku
  33. Anonymous Member

Jack Daniels tak bardzo przereklamowany - zdecydowanie lepszy jest Ballantines.
  34. ch0m1kX Member

Nie próbowałem, ale i tak moją miłością zostanie kawa z rumem. No chyba że Ball jest aż tak zajebisty co nie jest możliwe.
  35. Anonymous Member

TO

Od tego wszedzie forsowanego Jacka Daniela wole już old smugglera. Smak taki sam. Ale fakt, chomik sie przyznawał, że jak wpierdalać gówno, to w złotku, bo jest ze zlotkiem :D
    Also smacznego w życzę w placeniu specom od reklamy ;-)
  36. Anonymous Member

rum - bozkov original tuzemsky. Po tym jak korony skoczyły ostatnio jest w cenie tescowego rumu, ale smakiem bije bacardii na głowę
  37. Anonymous Member

up - ofc jak masz dostęp do czeskiej granicy lub dopłacasz za wysyłke :p
  38. Darth VAnon Member

Proszę nie karmić...
  39. Anonymous Member

A teraz się okazuje, że wszystkie nasze trolle to zawodowi alkoholicy....
  40. Anonymous Member

a golonkę chcesz pan?

[/quote]

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins