Customize

Wesołych Swiąt

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Dec 24, 2011.

1. Pan_nikt Member

co do chujowej firmy Ty za to płacisz bo zamiast 300 pln odciągną jeden w firmie pracuje 10 000 ludzi policz sam a to tylko jeden sektor a jest ich jeszcze pare
  2. Anonymous Member

Aśtar, ty kurwo, idę ci wpierdolić
  3. Anonymous Member

chuj, zjebałem, pijanym już
  4. Anonymous Member

Stary - nie wiem o czym w ogóle mówisz - postaraj się w jakiś sensowny sposób artykułować swoje przemyślenia.
    Domyślam się, że boli cię to, że firma opierdala setki ludzi na miliony dolanów tak?
    Powiem ci więc jak działa życie:
    Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć własną działalność gospodarczą będziesz wiedział, że oszczędzać trzeba na wszystkim. Nie dlatego, że jesteś jebanym pazernym chujem, ale dlatego, że dochody są fluktuacyjne. Jednego miesiąca możesz mieć nieziemski dochód, a innego dopłacać do interesu. Za wczasu więc trzeba opracować plan oszczędzania na niekorzystne miesiące. Jeśli oszczędność wypada kosztem pracownika trudno - ponosisz pewne ryzyko: może on zrezygnować z pracy, może napierdolić na internetach jak to twoja firma jest chujowa - ale trudno, to są tzw. koszty wliczone.
    Jako, że nie chce mi się dalej wprowadzać cię w życie powiem tylko, że akurat tutaj (na tej stronie) nie załatwisz nic, cokolwiek dotyczyłoby jakiejkolwiek pomocy w tematach prawnych - bo większość użytkowników skończyła dopiero gimnazjum i myśli, że w 7 zawojują świat xD
  5. Pan_nikt Member

nie o tym mówię ale o tym że większość ludzi tutaj nie ma prawa do podstawowej opieki medycznej pomimo iż pracują co do oszczędności na czym się da rozumiem to i zgadzam się, czytałem wasze posty z http://forums.whyweprotest.net/threads/co-si%C4%99-dzieje-w-polsce-z-anonymous.68749/ i zgadzam się z Waszym tokiem myślenia, nie liczę na to że zwojuje świat a w prosty sposób przedstawiam jak nasze państwo jest orżnięte na kupę pieniędzy prze wiele firm a kto za to płaci? Oczywiście my przy akcyzie podatku oraz w przyszłości emeryturach po prostu zrobił się tu mały off topic więc dodałem mały temat do przemyśleń

z tym yerba mate to mnie załatwiliście gratuluje
  6. Anonymous Member

w trzech. i z dziesięcioma mailami na głowę.
  7. Anonymous Member

Albo firma ma stado prawników i co trzy lata zmienia "własciciela" (dzięki czemu w polskim prawie przysługuje takiej firmie zwolnienie z podatków), albo uczciwie odprowadza podatki i bankrutuje. Chcesz godnego socjalu to jedź do irlandii, czy innego jukeja.
  8. Anonymous Member

No nie mówię o szumnej akcji związanej z księdzem bonieckim, bo to w ogóle było przegięcie. Ciekawe ilu jutro wyśle mejle. Dwóch? Jeden? xD
  9. Pan_nikt Member

nie ma co nie potrzebnie spamować chcecie mnie tu czy nie przeszkadzać?
  10. Anonymous Member

No przecież już ci napisałem żebyś wypierdalał.
  11. Pan_nikt Member

no problem peace
  12. Anonymous Member

Czuje dobrze - uchroniłem jakiegoś polaczka przed gimbospierdoleniem na tym forum xD
  13. Anonymous Member

WYKOP EFFECT KUURWAAA!!!!!

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins