Customize

Większe polskie miasta

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, May 5, 2012.

1. Anonymous Member

Mam parę pytań dotyczących większych miast w Polsce, skierowanych do ludzi, którzy w nich mieszkają i je dobrze znają. Dlatego chciałbym, aby ludzie mieszkający w którymś z dużych polskich miast skontaktowali się ze mną na PW, w tytule wpisując nazwę miasta.
  2. SandThe Member

Chcesz adresy burdelów/ telefony do dilerów? :D
    Jak ważne to jest, bo nie wiem czy warto podawać jakiekolwiek dane osobowe nie wiedząc nawet po co.
    • Like Like x 2
  3. Anonymous Member

Nie obchodzą mnie Twoje dane osobowe. Wystarczy mi wiedzieć, w jakim mieście mieszkasz, abym zadał ci kilka pytań na jego temat, co umożliwiłoby mi zebranie podstawowych informacji na temat potencjalnych miejsc do organizowania raidów.
  4. Kanra Member

[USER=73289]SandThe[/USER], nie bój się, to nie boli ;3
    • Like Like x 2
  5. Anonymous Member

Sam pomysł z zorganizowaniem się w poszczególne komórki działające w dużych miastach nie jest zły i nie jest pierwszy raz wywoływany, tylko nie mam pojęcia co to miałyby być za pytania, a pewnie i tak jak zwykle osób by zabrakło to utworzenia czegoś sensownego.
  6. Anonymous Member

Ehh... Dobra, wyjaśnię wam: nikt rozsądny nie będzie robił demonstracji jedynie w gronie polskich użytkowników WWP, bo jest ich na razie zbyt mało. Informacje zbieram, żeby można było zorganizować większy protest, z użyciem facebooka i innych portali społecznościowych. Ale żeby zorganizować demonstrację, trzeba wszystko dobrze zaplanować - po to są potrzebne te informacje: informacje odnośnie potencjalnych miejsc spotkań, miejsc, w których moglibyśmy się zbierać na te protesty. I tylko i wyłącznie tych miejsc dotyczyć będą te pytania. Tak więc, jeśli ktoś jest skłonny pomóc - byłbym wdzięczny. Wymagam od was jedynie poświęcenia pięciu minut w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytania, a dzięki temu być może uda się kiedyś zorganizować udaną manifestację.
  7. Kanra Member

To, że nie masz pojęcia, co to mogłyby być za pytania, nie znaczy, że nie możesz napisać do [USER=75414]__________[/USER] i dowiedzieć się tego, co chce on wiedzieć. Jak już cię zapyta o coś, co by ci nie odpowiadało, nie musisz przecie odpowiadać ;) A sprawdzić nie zaszkodzi. Jak mówiłam - TO NIE BOLI. Trochę dobrej woli.
  8. kto pyta nie bladzi...osobiscie nie widze sensu w tradycyjnych demonstracjach, nie tedy droga...kreatywne szybkie akcje, z poczuciem humoru, ktory maja pozytywny przekaz...co do miasta jetem w stanie dojechac:)
    jakies sensowne pomysly?
    • Like Like x 1
  9. Jak była by akcja typu Paperstorm w Rybniku, proszę o przekazanie informacji, ponieważ jestem zainteresowany takową akcją ;d. Oczywiscie nie sam, lecz pare kolegów również było by zainteresowanych.
  10. Mam zamiar zrobić Paperstorm na Euro w Warszawie, ale jak na razie próbuje wybadać zainteresowanie, niestety kontakty z emaila są już w większości nieaktualne, więc jak znajdą się jacyś chętni to proszę o kontakt.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins