Customize

witajcie

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jan 15, 2014.

1. Anonymous Member

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W sumie jestem tu świeży,lecz jako anon dzialam sukcesywnie od kilku lat. Mam na imie SLU,lat kilkanascie. Pracuje jako potocznie zwany hydraulik. Forum WWP przegladam od kilku tygodni,postanowilem sie dzis zarejestrować. Widze ze nadal macie chęci do dzialan lecz brak motywacji i pomysłów do operacji. Mam nadzieje ze razem cos zdzialamy. Jako prosty człowiek w dzialaniach informatycznych moze nie za duzo pomoge ale z komputera korzystac potrafie :)
    Dzialajac jako anon z ludzmi z USA,francji oraz kilku innych panst cos tam sie nauczylem. Jak do tej pory korzystalem tylko z bezpiecznego polaczenia VPN,TORA oraz szyfrowania wiadomosci,do komunikacji uzywalismy IRCA lub poczty email oraz forum w domenie .tor. Wiem ze wszedzie sa troche inne standardy tak wiec mam prośbę,chciałbym abyscie nieco wprowadzili mnie do "polskiego oddzialu anonymous" bo nie za bardzo orientuje sie jak to dziala.
    Mam kilka pytan lecz zapytam pozniej. Najpierw chcialbym zapoznac sie powoli ze standardami polakich anonimowych oraz dostosowac sie do nich.
    Na ta chwile do komunikacji uzywam telefonu ze stalym dostepem do sieci. Komputer zalalem kawa w pracy i czas pozbierac sobie na cos nowego (tu tez mialbym prosbe by ktos znajacy sie na sprzecie polecil jakis laptop do okolo 4000-5000 - przewaznie do pracy by moc odczytywac i tworzyć schematy w programie AutoCAD. Lecz tez taki dzieki któremu bede w stanie nauczyc sie od podstaw kilku dzialan których uzywaja specjalisci. Od wrzesnia ide do szkoky dla doroslych w kierunku technik informatyk tak wiec powoli otwieram skrzydla). Wiem oczywiscie ze nie zostane pro i baz danych rzadowych nie wyciagne po tygodniu,w sumie to nie forum by omawiac takie sprawy -zapoznałem się z regulaminem. Moim celem bycia w szeregach Anonymous jest zmienienie naszego kraju na lepszy,tak by moje dzieci mogly swobodnie sie wychowac,kształcić oraz po skonczeniu edukacji znaleźć prace. To jak na razie tyle,mam nadzieje ze zaakceptujecie mnie tu na forum. Jeszcze raz serdecznie wszystkich witan i proszę o wprowadzenie.
  2. Witamy Cie również posłuchaj nie ma czegoś takiego jak standardy w Anonymous każdy w zasadzie ma inny cel i inne priorytety czasami one się zbiegają z sobą. idea również nie jest stała. Jak będziesz mieć jakieś pytania na które nie ma odpowiedzi na forum to pisz chętnie tu ci każdy udzieli odpowiedzi. a tak na początek to troche za dużo napisałeś o sobie staraj sie unikać ujawniania informacji o sobie :)
  3. Witamy. Co do sprzętu związanego "Lecz tez taki dzieki któremu bede w stanie nauczyc sie od podstaw kilku dzialan których uzywaja specjalisci." jeżeli chodzi Ci o sprawy związane z hackingiem to książki do programowania, bez znajomości działania np. programu nic nie zdziałasz. No chyba że jesteś script kiddies. Znajomy ma tego laptopa: http://www.oleole.pl/laptopy-i-netb...from=dr&gclid=CNbP-YD5grwCFYJP3godYnkAFQ#opis i zachwala.
  4. Anonymous Member

Dziekuje za ciepłe przywitanie. Taki krotki zestaw pytan
    1. Kim sa koordynatorzy i jakie sa ich zadania?
    2.. Czym zajmuja obecnie sie anoni z Polski?
    3. Jesli tu nie mozna omawiać spraw dotyczacych haktywizmu to czy powstalo takie miejsce po za tym forum?
    4. Jak po za wiadomosciami prywatnymi na forum kontaktuja sie PL Anonymous? (Wchodziłem na IRC i nikogo nie zastalem przez caly dzien)
    5. Jak obecnie moge pomóc anonom w przeprowadzaniu operacji?
  5. 2.. Czym zajmuja obecnie sie anoni z Polski? - Od jakiegoś czasu chyba niczym...
    3. Jesli tu nie mozna omawiać spraw dotyczacych haktywizmu to czy powstalo takie miejsce po za tym forum? - IRC
    4. Jak po za wiadomosciami prywatnymi na forum kontaktuja sie PL Anonymous? (Wchodziłem na IRC i nikogo nie zastalem przez caly dzien) - jedynie chyba forum
    5. Jak obecnie moge pomóc anonom w przeprowadzaniu operacji? - https://whyweprotest.net/community/threads/rok-2014-może-czas-ruszyć-się-do-pracy.116115/page-2
  6. 1. Koordynator to osoba która ma za zadanie być łącznikiem dla lokalnej grupy Anonymous i koordynowaniu ewentualnych akcji na zachodzie to się sprawdza u nas coś nie może wypalić nie wiem jaki jest powód.
    2. sam nie wiem jest tyle powodów do działania ale wszystko stoi.
    3. Z tego co mi wiadomo żadne inne forum które by się liczyło nie powstało.
    4. z kontaktami to bywa różnie poza nielicznymi to właściwie nie ma kontaktu.
    5. Musisz mieć motywacje i zaangażowanie dobrych chęci mamy tu za dużo.
  7. WItaj kolego. Zaczynalem podobnie jak Ty i chyba większość osob z tego forum.
    Pozwol ze wprowadze Cie w swiat Pl anonymous.
    Pamiętaj aby nie zawsze wierzyć w to co piszą inni, koledzy tu lubią czasem zabawic się w trolla tak jakby nie pamietali jakie mielismy z nimi problemy na początku. Po drugie, nie podawaj za duzo informacji o sobie, na forum od czasu do czasu pojawia sie smutny pan (policja i inne tego typu cholerstwo) zwlaszcza gdy juz coś organizujemy. Nie nasladuj innych idiotow ktorzy mysla ze jak napisza z "reply anonymously" jakis troll post to beda zajebiście fajni. Buduja tym swoje ego jak mniewam. Jesli masz pomysl na legalny op wal śmiało pomysl na forum tubi tak nic się nie dzieje a aby cos zdzialac musi zebrac sie grupa ludzi na pw (nie wiem czy wiesz na pw mozna prowadzić konwersacje w wiele osob jednocześnie)a i tak nigdy nic z tego nie wyjdzie bo zamiast robic prowadzone sa dyskusje. Pozdrawiam

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins