Customize

Witam...

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by iloveanonymous, Dec 2, 2012.

1. Witam wszystkich już na początku chciałbym przeprosić za moją pisownię. No więc do rzeczy... Mam 15 lat i nie oczekuje od was że mnie wysłuchacie bo sam wiem jak to jest młody to lamus hehe. Jestem osobą dojrzałą emocjonalnie i mam poukładane w głowie nie tak jak moi rówieśnicy. Do rzeczy ogólnie przyszedłem tutaj aby zbierać ekipę z karkowa ponieważ im więcej osób wspierających Anonymous tym chyba lepiej hehe. Wydaje mi się że fajnie byłoby "znać" osoby które "kochają,lubią' to co ty. "siedzę" w tym od jakiegoś roku i zagłębiając się "otworzyłem oczy" za mną poszli moi przyjaciele którzy też wspierają Anonymous. No więc jeśli macie kogoś z krk to byłoby fajnie. Dzięki za wysłuchanie do następnego. :)
  2. Marioxs Member

Wspierają? Znaczy wylizaliby tyłki Anonów czy coś działaliście razem?
  3. Mi chodzi o działanie a nie lizanie :D
  4. Marioxs Member

A jakieś przykłady waszych działań?
  5. martajagoda89 Member

Witaj!
    Nie ważne ile masz lat, tutaj wszyscy są równi... gimbusie :)
    A tak na serio, liczy się to czy chcesz coś robić czy wylewać żale na tym forum. Jeśli chcesz działać to zajebiście, że tu trafiłeś. Umiesz zadbać o swoją anonimowość? Jeśli nie, lub masz jakieś wątpliwości napisz na pw.
    • Like Like x 1
  6. Anonymous Member

witaj ;) bardzo dobrze ze w koncu sie tu pojawiles ;) tak jak napisala Marta tutaj jejestesmy rowni, domyslam sie kim jestes ( tu J.S.B z szajsbóka) Do innych Ci goście serio próbują coś robic, a nie to co niektorzy tutaj ...Z tego co widzę nie mamy koordynatora z Krakowa wiec za bardzo nie masz gdzie sie zglosic. Pamietaj o pewnej waznej zasadzie na tym forum nie omawiamy dzialan nizgodnych z prawem ( do tego sluzy irc,torchat i inne srodki komunikacji). Jak widzisz na forum jest lekki zapierdol ale mam nadzieje ze juz niedlugo wszyscy wspolnie przestaniemy sie opierdalac i wezmiemy sie za konkretne dzialania ;) jeszcze jedna uwaga podczas pisania wiadomosci masz opcje reply anonymous~ dzieki ktorej posta mozesz napisac anonimowo (dzieki czemu zaden uzytkownik nie dowie sie kto napisal owego posta) swoje wypowiedzi polecam zawsze przeczytac ze dwa razy ;) no i witaj na pokladzie uzytkownikow WWP ;)
    • Like Like x 1
  7. No więc ostatnio rozwieszaliśmy plakaty w krakowie i mamy to robić co miesiąc takie akcje jak tylko będzie taka możliwość. Dzięki za przywitanie mnie. Raczej musiałeś mnie z kimś pomylić albo ja mam słabą pamięć.No więc mam nadzieje że dobrze się będzie nam razem współpracować :)
    • Like Like x 1
  8. martajagoda89 Member

@adronix: Ujawniaj możliwie jak najmniej informacji o sobie i innych, chyba że prosisz się o wystalkowanie.
  9. Anonymous Member

dane do fejk konta, spokojnie ;) mnie nikt nie jest w stanie wystalkowac, w internecie nie ma nic na moj temat ;)
  10. Anonymous Member

@up Raz prawie sie wysypałeś ;)
  11. martajagoda89 Member

Każdego można wystalkować, kwestia motywacji, umiejętności, zaangażowania, ale nie trzeba tego nikomu ułatwiać.
  12. Anonymous Member

Anonymous,wiem pamietam na szczescie w miare szybko spojrzalem na ten link ^^ Marta z fejk konta na Fb korzystam przez dobre vpny wiem ze jeden fejk dox juz na mnie w sieci jest ;) Dzieki za troske ale publikujac 3 literki ktore sa ze mna tylko polaczone tym ze wymyslilem sobie takiego goscia ;) z reszta Anonimowosc to najmnjejszy priorytet na jakim mi zalezy dzialajac jako anon( jednak imieniem i nazwiskiem sie nie podpisze ;p ) ale skonczmy juz offop i bierzmy sie eo roboty ;)
  13. PPP Member

A tam... ważne że mamy wspólny cel bo wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami :)
  14. martajagoda89 Member

PPP jest agentem ABW:rolleyes:
  15. Anonymous Member

Albo członkiem Partii Przyjaciół Piwa
  16. Marioxs Member

Przecież to to samo....
  17. Anonymous Member

Witam ;*. Prawde mowiac czy jest sens miec wielka obawe przed wystalkowaniem?( tak, nie wiem co to jest<jeszcze, gdyz wiem ze albo ktos mnei odesle do cioci wiki albo mi to wytlumaczy> ale wydaje mi sie ze to jakis rodzaj namierzania i wydobycia dokladnych informacji o danum uzytkowniku, cosie za tym wiaze. w razie napisania czegos w stylu"jutro 12:25 na ul.wiejskiej ciezarowka w niej niespodzianka od mikolaja", sadze ze za kilka godzin zapukaliby do twoich okien drzwi scian wszystkie CBŚe, i te inne pseudo organizacje antyprzeste(społeczne)pcze). dlaczego? poniewaz tutaj na forum nie omawiamy takichs praw jak hakowanie organizowanie sie na miejsce i godzine oraz programy do obalenia stron wyhaczenai informacji badz zabawy w wikileaks. do tego jes IRC, jak napisal kolega powyzej.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins