Customize

Wolność Słowa na forum

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Dec 24, 2011.

1. Anonymous Member

Witam. Polubiłem dziś post, w którym ktoś powiedział, że moderator jest zabawny i młodociany. Nie odbiegało to nawet od prawdy, gdyż faktycznie pewne jego decyzje są żałosne, a sam się przyznawał do uczęszczania do szkoły średniej i utrzymania na maminym wikcie.

Przypomnę, POLUBIŁEM tylko jeden wpis na tym forum. Nie zdążyłem nawet napisać jednego posta. Dostałem bana za spam. Chciałem się skontaktować z głównym adminem w celu wyjaśnienia sprawy, ale nie miałem takiego prawa, bo byłem zbanowany. Dlaczego moderatorzy gnani swoimi własnymi niehętkami fabrykują powody banów i uciszają niewygodną krytykę? To na prawdę ta osławiona wolność słowa?

Also Ten temat poświęcam wszystkim ofiarom moderatorskiego reżimu.
  2. ojezusmaria "przyznawał się do uczęszczania do szkoły średniej" natychmiast chodźmy go spalić na stosie i wyrżnąć jego rodzine i znajomych w pień.

Za polubienie jednego posta nie zostałbyć zbanowany a to co teraz robisz nazywa się socjotechnika.

Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt,
    numerek
  3. Anonymous Member

Więc sprawdź bana na koncie z zerowa ilościa postów i jednym lajkiem. I wytłumacz, czemu powodem bana był SPAM ;/
  4. ch0m1kX Member

Bo zero jest liczbą nieskończoną stary ;)
    • Like Like x 1
  5. Anonymous Member

Jeden dzielone przez nieskończoność jest zerem. Po obustronnym przemnożeniu przez nieskończoność nie uzyskasz poprawie logicznie równania. A więc nie, zero nie jest liczbą nieskończoną.
  6. Anonymous Member

Nie dostałeś bana za spam, lecz za założenie konta o nicku bardzo podobnym do mojego. Impersonating jest karany banem i nie ma wyjątków, chyba, że podrabiana osoba zażyczy sobie, by użytkownika nie banować. Ja nie skorzystałem z tego przywileju, bo jestem złośliwy.
  7. ch0m1kX Member

A multikonto nie jest karane?
  8. Gej_Folks Member

A jest? Przyznam, że byłoby to dziwne na forum anonimowych. I zostaje jeszcze precedens groovera, który musiał zakładać nowe konto.
  9. Jeśli nie służy do niecnych celów to nie widzę powodu by karać za takiego posiadanie :)
  10. ch0m1kX Member

A czy do takich (niecnych) należy odpisywanie do swojego innego konta i toczenia rozmowy z samym sobą?
  11. Nie jest to na pewno dobra rzecz którą należy się chwalić, ale jeśli to ma konkretny cel (np. pokazanie stereotypowych kontragrumentów i szybka riposta ze swojego konta albo odkopanie swojego tematu który został zapomniany) to nikt nie będzie od razu za to banował. Mogę dodatkowo się spytać na międzynarodowym podforum moderatorów, bo szczerze mówiąc sam do końca nie wiem :)
  12. Anonymous Member

Lol, multikonta nie były, nie są i nie będą na WWP nigdy karane, nawet, gdy są wykorzystywane do niecnych celów. Wtedy kara jest za niecny uczynek, a nie za multikonto. Są ludzie, którzy mają po 10 kont i otwarcie się do tego przyznają. O ile wiem, Tangerine ma jakieś multikonto/a a był/a niedawno moderatorem/ką
  13. RainbowSix Member

To jest bardziej schizofrenia niż niecne działanie :p
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins