Customize

Współpraca z DefeceTeam [Wspólne rozwiązanie problemu]

Discussion in 'Polska' started by robercik1010, May 4, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. robercik1010 Member

Po rozmowie z przywódzą grupy DefeceTeam i drążeniu doszedłem do wniosku że ten problem można rozwiązać wykorzystując do tego metodę wspólnego rozwiązaywnia problemu.
    Sądzę iż można go rozwiązać i sprawić że zostanie nawiązana współpraca między nami a nimi
    Użytkownicy Ci odeszli ponieważ nie podobało im się w tym forum kilka rzeczy spróbujmy dojść jakie i jak wspólnymi siłami możemy je rozwiązać. Proszę uczestników dyskusji o wspólne zrozumienie i tymczasową przyjaźń (nie przezywanie, nie przeklinanie itd) która być może zostanie na zawsze. Proszę też polskich modów o czuwanie nad tą dyskusją (tak aby nie było przezwisk i spamu),
    którą uważam za rozpoczętą :D
    • Like Like x 1
  2. Wszystko da się rozwiązać lecz do tego obydwie strony muszą być skłonne.
    Nie mówię że moja grupa nie miała w tym udziału jednak że samo z siebie się to nie wzięło.
    To wszystko nic nie dało i nie opłaca się dalej drążyć ścieżki wojennej bo to i tak śmieszne było.
    Za dużo śmiechu to nie zdrowe :D
    Chociaż za jedno musze wam podziękować bo dzięki wam przejąłem sobię domenę askan.pl
    Przyda się :)
  3. robercik1010 Member

Czyli jedna strona (DefeceTeam) chce zgody a druga?
  4. No wiesz chyba lepiej sobie pomagać dogadywać się niż nasyłać na siebie ludzi wyzywać się i obrażać :)
  5. robercik1010 Member

Teraz czekamy na odpowiedź WWP ;)
  6. Gromowładny Member

Ja jestem na tak, niech już nie trollują. To moje zadanie :p
  7. Nie trollują, to są skończone pokraki. Jak będą chcieli 'hakować' w imieniu anonów to i tak z tego nie wyjdzie, a ja znów im zrobię ten burdel :* Spierdalajcie stąd, to nie wszystko na co nas stać.
  8. Anonymous Member

@UP wysłuchaj drugiej strony
    • Like Like x 1
  9. robercik1010 Member

Oni nie chcą wojny, wy pewnie też nie więc dlaczego walczycie nawzajem. Co jest powodem?
    Razem moglibyśmy więcej:
    Dwaj zgodni ludzie są silniejsi jak żelazna obręcz; dwudziestu niezgodnych ludzi jest bezbronnymi jak zburzone miasto.
  10. robercik1010 Member

Przecież naszym wspólnym celem jest dobro innych ludzi czego nie zdziałacie walcząć
  11. SandThe Member

O jakiej wojnie ty mówisz? Przecież oni nic jeszcze nie zrobili :confused: , wchodzi sobie troll na forum i obraża innych, uważa się za bóg wie kogo.
    A teraz mamy jakąś współpracę zawiązywać? I na czym ma polegać współpraca wwp z grupą (jak sami mówią) "hakerów" ? - "Nie obrażajcie nas to was nie shackujemy emacsem przez sendmail"
  12. Anonymous Member

Zawiążemy współprace w nierobieniu niczego, są w tym swietni ;)
    • Like Like x 1
  13. To w takim razie się pobawimy.
    Zapraszam także do zmiany zawartości na stronie askan.pl
  14. Zapraszam jak to sam napisałeś do ''hackowania''
    Jestem bardziej zabezpieczony niż twój stary przy robieniu Ciebie :)
  15. robercik1010 Member

CISZA!
    Razem te grupy mogą zdziałać więcej więc skończcie kłótnie i rozpocznijcie rozmowy!
  16. Świetny to ja jestem w waleniu konia.
    Tak poza tym pamiętaj pozory mylą :)
  17. AdromPl Member

Hmm...Pierw nas wyzywali,a teraz chcą z nami współpracę ?!Ja na pewno współpracować nie będę w tej sprawie,róbcie sobie już co chcecie...
  18. Chodzi o ugodę nie współpracę.
    Współpraca z wami nie wchodzi w grę mamy inne poglądy niż wy.
  19. OldAnon Member

Cel jest wspólny, dlatego wzajemna wrogość jest głupotą.
    Współpraca to co innego, zależy od woli, chęci lub kaprysu każdego z nas.
    • Like Like x 1
  20. robercik1010 Member

@UP w 100% się z tobą zgadzam
  21. anon_free Member

Jesli ma byc ugoda to trzeba ustalic warunki ugody. W pierwszym poscie autor napisal
    O co konkretnie chodzi? Niech przedatawia to, co im sie nie podoba, mozemy pojsc na kompromis. Jesli przestana trollowac to mozr sir jakod pogodzimy bo po cholere z nimi walczyc?
    • Like Like x 1
  22. SandThe Member

Ale ugodę czego niby? Była jakaś faktyczna kłótnia? No bez jaj chyba nie chodzi wam o ten śmieszny trolling.
    Róbta co chceta, sobie zawiązujcie jakieś ugody nie wiadomo po co i właściwie z kim.
    Ja zauważyłem tutaj raczej ogólne rozbawienie niż wrogość z czyjejś strony. Ja całą sytuacje widziałem w ten sposób: Koleś nie wiadomo skąd wchodzi na wwp, wyzywa innych i grozi spaleniem ich płyt głownych (lol), potem spienia się i pruję odpisując wszystkim którzy robią sobie z niego żarty, następnie sam zaczyna się z tego śmiać a na końcu chcę jednak ugody. Wtf? Czy ja się za dużo odświerzacza w sprayu nawciągałem czy poprostu brak tu jakiejkolwiek logiki. A sorry jest właściwie jedna, dane które ktoś tu podawał mogły byś prawdziwe i dlatego pan askan chcę załagodzić konflikt tylko że to już raczej nie z nami a z wykopowiczami powinien rozmawiać.
    • Like Like x 4
  23. A tak poza tym to my pierwsi nie zaczeliśmy trzeba było być przed sprawą z ACTA później kilka tygodni później i byś wiedział prosta sprawa :)
    Bez powodu nikogo bym nie zaczepiał :)
    Pozdrawiam
    Thomas DefeceTeam
    ASKANITY WORLD
  24. Pisałem i powtórze pozory mylą :)
  25. Tak za dużo się nawciągałeś akcja zaczęła się już kilka miesięcy temu.
    Trollami można nazwać tylko was ponieważ działacie na zasadach które gryzą się z myśleniem prawdziwego anona.
    To za kogo się podajecie to śmiech na sali.
    Pora zastanowić się nad swoim losem ponieważ daleko w ten sposób z 10 osobami ''anjongimbus'' nie zajdziecie.
  26. SandThe Member

Bardziej twojej wypowiedzi podzielić się już nie dało??
    "Trollami można nazwać tylko was ponieważ działacie na zasadach które gryzą się z myśleniem prawdziwego anona."
    Hahahaha no faktycznie za to "atak" (o ile wgl można to tak nazwać) na jakieś durne mpc forum bo ci cytuje... "zbanowali konto" to cel każdego "prawdziwego" anona. I ty nas nazywasz gimbusiarnią... maj gad.
    Lepiej już nie czytam tego tematu bo zeświruje od tych nagłych skoków endorfin.
  27. Anonymous Member

Odkąd DefeceTeam pojawiło się tutaj, miałem podejrzenia co do ich tożsamości, które to podejrzenia potwierdzała informacja, że grupa liczy 4 osoby. Teraz, gdy czytam, że odeszli, bo im się coś nie podobało, moje podejrzenia zaczynają się umacniać.

Polskiego moda. 2 miesiące nie potrafiliście sobie żadnego wybrać, czego efektem jest to, że sam muszę męczyć się z tym syfem.

Co do współpracy - jestem za, dopóki nielegalne działania (jeśli chcecie jakieś przeprowadzać) nie będą omawiane na WWP. Co do zastrzeżeń co niektórych ludzi do współpracy z DT - Anonymous jest otwarte dla każdego, podobnie Chanology, a więc i WWP. Jeśli chcą nam pomóc, nie widzę powodu, by tą pomoc odrzucać.

Och, doprawdy? Wyjaśnij mi wobec tego, kim są prawdziwi Anonymous? I jakie mają myślenie? Bo, o ile mi wiadomo, prawdziwym Anonimem jest ABSOLUTNIE KAŻDY, kto zachowuje anonimowość.
  28. Pierwsza sprawa ja nie podaje się za anonymous nie chce mieć nic wspólnego z waszymi dzieciakami.
    Nie działam na zasadzie anonymous i nie trzymam się zasad których trzymają się anonops za granicami.
    Podobnie jak wy bo nie trzymacie się żadnych zasad co bardzo mnie śmieszy a zarazem martwi.
    Wykradnięcie danych z emaila przez wykop późniejsze doczepienie się was do tego ''sukcesu'' wykopu. Nie zrobiliście nic prócz wejścia przez ftp na serwer askan.pl a co najlepsze to hasło do ftp było podane w pliku z innymi hasłami i loginami. I wy się podajecie za anonimowych ? ciekawa sytuacja.
  29. [quote="Albino Black, post: 2108331, member: 61178"
    Och, doprawdy? Wyjaśnij mi wobec tego, kim są prawdziwi Anonymous? I jakie mają myślenie? Bo, o ile mi wiadomo, prawdziwym Anonimem jest ABSOLUTNIE KAŻDY, kto zachowuje anonimowość.[/quote]
    Tak więc popatrz na USA gdzie grupa ludzi zbiera się żeby atakować strony które w jakiś sposób zawiniły (przekręty,brak wolności słowa...etc...)
    U was działa to na zasadzie takiej
    ''Ej nudzi mi się patrz DefeceTeam co za gimby dawaj atakujemy''
    Lub ''Jest akcja trzeba sie ruszać... (Miesiąc później) To jak kiedy zaczynamy tą akcję?''
    Sprawa kolejna anon który jest anonem walczy o wolność internetu nie zważając na to co myślą o nich inni. Przy was wystarczy prowokacja i rzucacie się jak wszy na jajach
  30. Anonymous Member

Widzę, że nie ma o czym gadać. Nie rozumiesz, czym jest Anonymous. Nie rozumiesz, na czym to polega. Nie rozumiesz, że nie ma podziału na prawdziwych i nieprawdziwych. Nie można "podawać się" za Anonimowych. Jeśli się nie podaje swojego imienia i nazwiska, jest się pierdolonym Anonimowym. Twierdzisz, że nie jesteś Anonymous, choć nie używasz swoich prawdziwych danych osobowych tutaj, na forum. Oczywiście, że jesteś Anonymous. Chcesz się odciąć od Anonymous, podaj swoje dane osobowe. Chcesz się odciąć od Chanology - nie interesuj się tym. Chcesz się odciąć od WWP - po prostu tu nie wchodź.

I nie przypominam sobie, aby polska społeczność WWP podpisywała się pod wykradaniem jakichkolwiek danych, niezależnie od tego, przez kogo ta akcja została wykonana - czy przez wykop, czy też nie.

Zasad, a i owszem, trzymamy się. Pierwszą z nich jest równość. Drugą jest legalność. Trzecią jest... nic mi nie przychodzi do głowy.

Jeśli nikt nie ma nic do dodania, zamykam temat. Ktoś chce coś jeszcze powiedzieć?
  31. SandThe Member

Jesteś w posiadaniu jakiegoś kodeksu "prawdziwego" anona askan?
    Może wyślesz wszytkim w pdf'ie żebyśmy wiedzieli jak byś pro true anons?

Edit: o piszę i widzę że ktoś już szybciej napisał ;d
    BTW Śmieszkowe te tematy ostatnio, oby więcej podobnych.
  32. Anonymous Member

Tak więc popatrz na USA gdzie grupa ludzi zbiera się żeby atakować strony które w jakiś sposób zawiniły (przekręty,brak wolności słowa...etc...)

Niektóre z grup Anonymous tak robią. Tylko niektóre. Jeśli uważasz, że Anonymous to tylko ci, którzy atakują jakieśn stronki, to idź się lepiej doedukuj na ten temat.

U was działa to na zasadzie takiej
    ''Ej nudzi mi się patrz DefeceTeam co za gimby dawaj atakujemy''

Anonymous, zanim powstało Chanology, tak właśnie działało, i po części działa nadal. Wciąż są grupy Anonymous, które robią coś tylko i wyłącznie z nudów, dla jaj, dla zabicia czasu.

Lub ''Jest akcja trzeba sie ruszać... (Miesiąc później) To jak kiedy zaczynamy tą akcję?''

Cóż, biję się w pierś - faktycznie, nasza społeczność nie jest zbyt ruchliwa. Ale ja, gdybym był Tobą, nie przejmowałbym się tym (zakładam, że Ty jesteś szybszy i skuteczniejszy), bo co mnie obchodzi, że ktoś jest ode mnie wolniejszy, gorszy i w ogóle be. Mi sen z powiek spędzają ważniejsze sprawy.

Sprawa kolejna anon który jest anonem walczy o wolność internetu nie zważając na to co myślą o nich inni.

Nie zawsze. Anonymous to po prostu anonimowi ludzie. Poza tym Anonymous nie mają zobowiązań.

Przy was wystarczy prowokacja i rzucacie się jak wszy na jajach

Przeszkadza Ci? Powinieneś cieszyć się jak małe dziecko (nie podejmuję się sugerować, czy faktycznie nim jesteś), skoro tak łatwo udało Ci się nas sprowokować.[/quote]
  33. anon_free Member

No wiec slucham, dlaczego odeszliscie z forum? Musialy byc jakis powody. Jesli je przedstawicie mozr znajdziemy wspolnie rozwiazanie. Zamiast naskakiwac na siebie i oskarzac, porozmawiajmy;)
  34. Anonymous Member

Po co szukasz rozwiązania, skoro oni tego nie chcą?
  35. [/quote]
    Was zawsze było łatwo sprowokować to samo tyczy się do karachan i wykopu :)
    A do reszty to tak jak napisałem zobacz jak to się odbywa w USA.
    Jestem Thomas Simmons anonimowy nie jestem :d
    I nie uważam że anonymous sprowadza się tylko do ataków :)
  36. robercik1010 Member

Dlatego zgłosiłem to do moderatora globalnego ;)
    To co DefeceTeam wyciągnął rękę a wy ją odzrzucacie?
  37. 1)Akcje które trwają miesiącami ponieważ komuś się nic nie chce
    2)Wielkie naskakiwanie na każdego tym pokazujecie że jest z was paczka gimnazialistów.
    Więcej zastrzeżeń nie mam przez ok 300 postów na 3 kontach chciałem wam to powiedzieć za każdym razem się rzucaliście :D
    Przez to odeszło sporo osób nie mówie tylko tu o sobie.
  38. Anonymous Member

Z USA do Polski jest kawał drogi.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins