Customize

Współpraca z DefeceTeam [Wspólne rozwiązanie problemu]

Discussion in 'Polska' started by robercik1010, May 4, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anonymous Member

Kiedy zgłosiłeś? :confused: GM nic nie poradzi, musi być inicjatywa z waszej strony, sami musicie kogoś wybrać.
  2. Jestem po to by napisać co myślę i w chuju mam że jest przerost chujowizny nad dobrą formą.
    Nie musisz mnie popierać piszę tak jak jest z czego w tym momencie wynika błędne koło.
    Odeszli bo za wolno działacie
    Działacie wolno bo odeszli
  3. Anonymous Member

W ten sposób nic nie osiągniesz, tylko zmarnujesz czas, bo co z tego, że napiszesz co myślisz, skoro nikt nie będzie się zastanawiał, co ten zlepek przypadkowych słów i wyzwisk może znaczyć, lecz od razu nazwie Cię trollem?
  4. Gromowładny Member

Nie jebać. Konkrety:
    Pseudohakjery trollują. Pozwólmy im myśleć, że są fajni i skończmy ten burdel. Możemy się "pogodzić" ;)
  5. Dobre stwierdzenie ale wiesz takie zachowanie nazywa się fachowo ''Anonymous Polska''
  6. Mówisz o sobie ?
    Miło poznać Thomas jestem.
  7. robercik1010 Member

Zreportowałem kilka postów i napisałem nowy temat na kanale support'u (przetłumaczony przez Google Translator) następnie gdy pojawił się mod napisałem że może usunąć ten temat z czystym sumieniem bo nie ma tam nic wartościowego.
    To co robimy konkurs na moda? To propozycje użytkowników do mnie a ja zrobię ankietę :D
  8. Gromowładny Member

Simmons znam Cię, chodzi mi o Defece Team.
  9. To miło poznać bo to moja grupa.
    I tak jak pisałem nie oceniaj książki po okładce
    Poza tym nie widziałeś nic żadnej akcji więc nie możesz stwierdzać że jesteśmy gimbusami czy też trollami.Jak wiesz każdy ma nerwy i to że się rzucam świadczy o tym że irytują mnie niektóre wypowiedzi.
    A jeśli chcecie skończyć ten temat to polecam nie pisać w nim to i my tego nie będziemy robić.
    Ja jestem taką osobą że odpisuje na wszystko co jest skierowane do mnie
  10. Gromowładny Member

ASKAN? Jak nie to spoko. Calm Down...
  11. Tak. Askan,Thomas jak wolisz :)
  12. Anonymous Member

Fachowo być może, ale nikt nie mówi manipulator stołokulotoczny, lecz mysz komputerowa. Na to zjawisko natomiast wszyscy mówią "DefekcjaTeam".
  13. robercik1010 Member

Zastanówmy się:
    Jakie może być rozwiązanie naszego problemu?
  14. Anonymous Member

Zamknięcie tematu?
    • Like Like x 4
  15. Ciekawa przeróbka czegoś nieprzerabialnego.
    Bo to tak jak byś przerabiał słowa które nie instnieją :D
    Słowa ''Defece'' jeszcze nigdy nie słyszałem dopuki nie założyłem takowej grupy.
  16. O widzisz to jest jedyny dobry i wartościowy post który napisałeś.
  17. Anonymous Member

• Like Like x 2
  18. Anonymous Member

Cześć! Ja jestem Lorenzo von Matterhorn
  19. Anonymous Member

A ja Albrecht von Hohenzollern
  20. Anonymous Member

miło mi was poznać powiedzieć wam gdzie jest nasz skarb?
  21. robercik1010 Member

Do moderatora Polskiego:
    proszę o zamknięcie i usunięcie dyskusji ponieważ nie ma ona dalszego sensu
  22. Umyj tyłek bo z ryja ci jebie :D
    A tak na poważnie pozdro dla rodziny haha
  23. H4C3RW0RLD - hurr durr jestem taki haker XD wasze gimbusy i ty, thomas pokrako nigdy nic nie osiągnęliście i nie osiągniecie - wiecie czemu? Bo jesteście skończonymi cymbałami które nic nie potrafią poza pyskowaniem.
  24. anon_free Member

1)Tak jak Ci napisal Albino. Mnie tez to wkurwia, ale to wylacznie przez czlonkow forum. Jrrdnak czasami akcje sie udaja. Jesli masz jakis pomysl na sensowna, legalna akcje nie wazne czy for the lulz czy na powaznie to pisz temat. Ludzi z sensownymi pomyslami nigdy za wiele.
    2) Jesli ktos na Ciebbie naskakuje i zaczya krytykowac Twoj pomysl nie pofajac zadnych argumentow to go olej. Jesli moderator zwraca Ci uwage na Twoj pomysl to spytaj go czemu tak postepuje.
    • Like Like x 1
  25. robercik1010 Member

Zrobiłem ten temat abyście mogli się pogodzić i pojednać a nie kłucić :(
    @UP znów się zgadzam w 100%
  26. Anonymous Member

Facepalm.jpg
  27. Anonymous Member

Ludzie pokroju tego trolla nie miewają sensownych pomysłów. Jeśli ktoś na niego naskakuje, nie musi podawać argumentów.
  28. Anonymous Member

Eee tam, zamykam.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins