Customize

www.anonyops.pl - wersja Beta

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by gr0w33r, Oct 27, 2011.

1. Anonymous Member

Możesz użyć tekstu z pingera :)
  2. Historia dodana, poprawię teraz tekst aby poprawnie zawierał polskie znaki.
  3. Anonimowy Member

Dobre by było też dodanie linka do polskiego działu WWP obok kanału YT i FB. Można użyć tego obrazka z loga wyżej.
  4. Anonymous Member

Pamiętaj o dziale "materiały" - trzeba zebrać wszystkie wlepy, ulotki, plakaty itp. w jedno miejsce..
  5. Pamiętam.
  6. W końcu poprawiłem formularz kontaktowy, już można bez problemu kontaktować się przez formularz w dziale 'kontakt'. Zaraz ulepszę go pod względem wizualnym.
  7. Anonymous Member

co sie stalo z growerem?
  8. Anonymous Member

Jak co się stało ? Nadal żyje wśród anonimowych tylko zapewne uważa aby nikt nie zorientował się że On to na prawde On ;)
  9. Anonymous Member

Możliwe, choć wtedy pewnie by się ze mną skontaktował, bo twierdził, że mi najbardziej na forum ufa.
  10. Anonymous Member

Ale, jeśli nie ma go na forum to i tak jako anonimowy działa wystarczy wejść na stronę którą tworzy/ł 11 listopada nie było go już tutaj a jednak film spolszczył oraz wstawił go na yt :)
  11. Ale filmem zajmował się jeszcze jak tu siedział.
  12. Anonymous Member

Wszystko pozostaje więc w sferze domysłów :rolleyes: Jak dla mnie nie ma o czym gadać. gr0w33r nie był jedynym użytkownikiem, który sobie odpuścił z Anonymous, więc nie ma sensu tego roztrząsać. Oczywiście szkoda, że straciliśmy członka ruchu, ale to jego sprawa.
  13. Popełniłes jeden zasadniczy błąd, większość nie opuściła ruchu tylko to forum.
    • Like Like x 3
  14. Anonymous Member

Administrator tej strony przeglada jeszcze to forum? Czy już nic całkiem?
  15. Anonymous Member

Chodzi Ci o sue, czy o mnie? Bo ja jestem moderatorem, nie adminem :p I w obu przypadkach odpowiedź brzmi "tak". Dlaczego Twoim zdaniem powinienem reagować w sprawie tego tematu? Ty go odkopałeś/aś.
  16. Anonymous Member

Chodzi mi o admina. Tak, wiem że odkopałem ten temat, zreszta nie tylko ten ale uważam że temu forum potrzeba reaktywacji... Przeglądając stare tematy widze że wielu użytkowników juz nie ma\sa nie aktywni, a na stronie jednak powinny byc podawane konkretne info przed akcja a nie tylko ze taka akcja jest(i nie chodzi mi o metodny, dajmy na to ataku, tylko ogolnie chociazby wczesniej ze cos robimy).
  17. Zak McKracken Member

Czy masz na myśli WWP lub anonyops.pl?
    Istnieje a inny admin, i inny mod po obu stronach.

Myślę, Albino miał na myśli "WWP"
    • Like Like x 1
  18. Zak McKracken Member

(To, co wiem, ale może być źle)

Grow33r jest adminem na anonyops.pl ale on jest na wakacjach. To może być stałe wakacje.

Sue jest Administratorem na whyweprotest.net (Istnieją inne adminów, ale są na wakacjach. nie na stałe)
    Albino jest Moderatorem na WWP. Mamy nadzieję, że pozostanie na zawsze. :)
    Jeśli WWP, tak.

Jeśli nie WWP, nie wiem.
    Może Albino wie.
    Może Grow33r wie.

Może nie.
    • Like Like x 1
  19. Anonymous Member

Konkretne info będą, jeśli zorganizujemy konkretne akcje. A z tym u nas, jak się zapewne domyślasz, jest dość ciężko. Co do zaś reaktywacji - chodzi Ci o usunięcie starych tematów i stworzenie nowego, dziewiczo czystego polskiego podforum? Nie ma sensu. Już tak kiedyś zrobiłem i to była najgłupsza z moich decyzji, bo to była forma cenzury (z którą wszak chcemy walczyć) - użytkownicy nie mieli dostępu do informacji zawartych w starych tematach. To, że część użytkowników odeszła lub jest nieaktywna, nie ma znaczenia - to w Anonymous normalne - ludzie przychodzą i odchodzą, gdy im się znudzi lub uznają, że WWP nie jest odpowiednią dla nich platformą. Anonymous nie przywiązują się do jednego miejsca na stałe.

He/she meant polish WWP's sub. He/she mind that polish sub should be "reloaded" (I think it means deleting old threads and starting over. That's exactly what I did a few months ago - I've deleted old threads - and this was most stupidest of my decisions ever, so I've undeleted them immediately).
  20. Anonymous Member

Ne chodzi mi o usnięcie wszystkiego i stworzenie od nowa tylko o, hmm.... Ożywnienie tego co jest, tak jak piszesz zniszczenie tego co jest obecnie na pewno nie bylo by dobre... W Polsce ta idee jest malo znana, z tym coś trzeba zrobić. Nie ma konkretów, nie ma wpisow na strnoie ale kto ma te konkrety wykonać? Pomysly na WWP jakieś padają ale mało ludzi jest by je wykonać... Jest tutaj może 10użytkowników chcących coś robić(innego niż ddosing...), moze kolejnych 10 to forum przeglada. Tu jest nasz problem, przynjamniej wedlug mnie.
    Zdaje sobie z tego sprawe, ale w takim razie gdzie? Gdzie szukać pomocy innych poza WWP i IRC na którym zazwyczaj i tak nie ma nikogo chetnego do dzialania? Przyznam sie że sam sie na powaznie Anonimowymi zainteresowałem podczas protestow ACTA, wczesniej cos slyszalem ale nie wiedzialem jak sie do tego zabrac.. Może nie jestem jedynym?
  21. Uważam że bez konkretnej strony internetowej na której:
    1.będą podane kontakty do koordynatorów na województwa
    2. będą opisywane akcje
    3.będą wrzucane artykuły odnośnie działań przeciw wolności
    (no i oczywiście pomysły jak im zaradzać)
    4. będą poradniki jak pozostać anonimowym w sieci np TOR
  22. Moris Member

23. Anonymous Member

nie wiem czy to tylko u mnie ale strona nie działa.
  24. AnonNaix Member

nie tylko u Ciebie ...
  25. Anonymous Member

Ta strona jest tak popularna że występuje efekt naturalnego DDoS.

TrollFace.png
  26. Anonymous Member

Wiadomo co się dzieje ze stroną?
  27. Anonymous Member

anonyops.pl zablokował podobno hosting nowa strona już niedługo pojawi się na anonyops.com.pl (aktualnie jest w budowie i przekierowana jest na FaceBook'a)
  28. Anonymous Member

mi włącza się facebook
  29. Sorki, temat może bananowy ale jak zostać jednym z was ?

30. Proxy, tor, klucze PGP 'et voila, zostałeś anone. Tak było.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins