Customize

www.loneliness.pl - fuck Polish gov

Discussion in 'Polska' started by lonelinesspl, Jan 24, 2012.

1. lonelinesspl Member

Zapraszam wszystkich do odwiedzania i korzystania z informacji zgromadzonych w serwisie www.loneliness.pl !

Każdy z Nas walczy o to samo, każdy ma w to większy, lubi mniejszy wkład, ale jednak przyświeca Nam ta sama idea. Serwis www.loneliness.pl udostępnia wszystko ! Więc jeżeli tylko chcecie, aby coś pojawiło się na stronie, można się ze mną skontaktować pod adresem e-mail: blackout@loneliness.pl

Podawajcie ten link, gdzie tylko możecie ! Udostępniajcie na forach, facebook'u - gdzie tylko się da !
    Walczmy o Naszą wolność ! Powiedzmy stop cenzurze i kontrolowaniu Nas wszystkich !
  2. Dragononymous Member

This sounds interesting...
    • Like Like x 1
  3. IMarcin Member

nie powiem ciekawe, ale sądzę że niedługo i tak coś z tymi loginami i hasłami zrobią więc krótka ta radosć
  4. lonelinesspl Member

Może i zrobią, ale jednak sam fakt udostępniania takich danych publicznie się liczy. Także zapraszam serdeczni do odwiedzania serwisu i kontaktu ze mną, jeżeli macie coś, co można było by udostępnić.

Niebawem z mojej strony także pojawią się nowe informacje.
  5. IMarcin Member

Kurcze akurat teraz gdy coś się dzieje ja muszę biegać z laptopem i żebrać o internet
  6. lonelinesspl Member

Nie martw się, ja też kombinuje z internetem. ;) bo od prawie dwoch lat w domu go nie mam. ;)
  7. IMarcin Member

Męczę się z tym już od jakiegoś czasu nawet z nerwów jeden monitor poszedł, teraz mam taką skrzynkę stara...
    Zalety życia na wsi. Nawet na lampach oszczędzają drogowych i tylko w weekendy działają, a niby pod samym miastem
  8. lonelinesspl Member

heh... no zdarza się... no ale, jak to się mówi- zawsze trzeba sobie radzić... najlepiej zacząć kombinować. Wiem po sobie.
  9. IMarcin Member

ale nie powiem hasła twórcze, przy marcinku spadłem z krzesła
  10. lonelinesspl Member

No tak. Niektórzy wykazują się niezmierną finezją podczas wymyślania swoich haseł.
  11. Anonimowy Member

Zwykła strona w htmlu, ze zbiorem danych, które już od dawna udostępnione są na pastebinie.
  12. lonelinesspl Member

Spostrzegawczy jestes, ze to html. ;)

Nie wszystko jest na pastebinie, a niektore rzeczy ktore sie pojawily na pastebin wyplynela wlasnie w loneliness.
  13. RainbowSix Member

Ach, zapomniałabym. Nie wiem, kto i z jakiej okazji podziękował mi za akcję z GG. Rozczaruję was misiaczki, nie mam z tym nic wspólnego.
  14. Anonymous Member

Little fighter 2 to dobra gra, fajne sa tam mody z naruto xD :D :DD

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins