Customize

Wybór moderatora WWP

Discussion in 'Polska' started by robercik1010, May 5, 2012.

1. robercik1010 Member

Jako że nasi modowie narzekają że mają za dużo pracy ogłaszam konkurs na moda forum ;)
    Tutaj piszcie kandydatów a później jeden z moderatorów dorobi do tego ankietę
  2. Anonymous Member

Wreszcie będę mógł sobie pójść stąd :rolleyes:

Nie powinniście raczej po prostu pisać na kogo głosujecie, następnie podliczę głosy, osobę, która wygra, spyta się czy chce być modem i po kłopocie?
  3. robercik1010 Member

jak konklawe :D
    tylko ludzie będą głosować na siebie w ankiecie jest możliwość jednego głosu a tak ten ktoś będzie kilka razy anonimowo na siebie głosował ;)
  4. AdromPl Member

Albino,załóż nowy temat,zrób ankietę,ktoś wygra,zgodzi się,zostanie modem,a ty,będziesz miał w końcu spokój.
  5. Gromowładny Member

Ja chętnie zostanę modem. Siedzę tu codziennie.
  6. robercik1010 Member

Ja też mogę :D
  7. Zak McKracken Member

Głosuję za Miranda, jak polski modem.
    Głosuję za Albino, prezydentem WWP dla życia, i że on nigdy nie wolno opuścić.
  8. Gromowładny Member

Kto to Miranda?
    • Like Like x 1
  9. Anonymous Member

Na WWP jestem od 'zawsze'... wybór nowego moda dzisiaj lub w najbliższej przyszłości to najgłupszy pomysł z jakim tutaj się spotkałem... owszem, są jeszcze dwie osoby, które mogłyby uzyskać akceptację admina ale tylko w przypadku zdecydowanej rekomendacji Albino... reszta kandydatów gwarantuje rychły koniec WWP.
    • Like Like x 1
  10. Gromowładny Member

Dwie osoby? [USER=68912]RainbowSix[/USER] i kto?
  11. Anonymous Member

[USER=1330]King Nerd[/USER]
    • Like Like x 2
  12. Popieram stanowisko wyżej. Poza tym ktoś musi biegle posługiwać sie angielskim żeby dogadać się z globalną moderacją ;)
  13. Anonymous Member

Mam dostęp do nicków użytkowników piszących anonimowo, więc nie dopuszczę do tego. Każdy anonimowy post zostanie sprawdzony.

I kogo mam w niej umieścić?

Miranda is unfortunately b& :( And maaaaan, I cannot be mod forever.

Dawna moderatorka, zajebisty lulz z nią był, ogólnie fajna osoba, niestety została zbanowana.

Wiem do kogo i nie wiem, czy to jest dobry pomysł, znając Twoje podejście do legalnych działań :rolleyes:

Niby dlaczego? Jest kilka osób, które wydają mi się wystarczająco rozsądne, by być moderatorami. Poza tym społeczność ma prawo do swobodnego wyboru moda.
  14. Anonymous Member

E-e. Są tu dwie polskie osoby, które są dłużej od Ciebie. Poza tym było też sporo, które już tu nie zaglądają.
  15. AdromPl Member

No nie wiem,najbardziej aktywnych użytkowników ostatniego czasu i tych którzy mają najwięcej postów.
  16. Anonymous Member

Jestem zbyt leniwy na to. Po prostu piszcie w tym temacie, kogo byście chcieli mieć za moderatora. Kto wydaje wam się rozsądny i aktywny. I tyle. Od teraz posty bez rekomendacji będą kasowane. Zacznę, jeśli pozwolicie.

Moje propozycje:
    1234TRINITY5678 - zna angielski, bo nawiązał/a kontakt z Węgrami i rozmawiał/a z nimi na temat stworzenia komórki międzynarodowej. Ponadto często się udziela i wydaje się rozsądny/a.
    robercik1010 - też często się udziela. Nie wiem, jak tam u niego z angielskim, więc trzeba by to jeszcze sprawdzić.
    anon_free - często zagląda. Jego znajomość angielskiego nie jest mi znana.
    Tulku - jest tu od dość dawna, często zagląda, i, o ile kojarzę, to chyba coś tam kiedyś wykazał się znajomością angielskiego.

Ode mnie propozycji tyle. Jeżeli pominąłem kogoś, kto uważa, że też powinien znaleźć się na tej liście, z góry przepraszam.

Powyższa lista nie jest listą kandydatów, lecz moich propozycji, więc wasz wybór nie ogranicza się w żadnym wypadku do tych czterech osób.
  17. anon_free Member

Na tym forum jesem od niedawna ale jestem na kilku forach i moim zdaniem modem powinna byc osoba:
    -obczajony z komputerami zeby np.wiedzial co to loic czy sql injection
    -bezstronny
    -majacy mocne nerwy
    -majacy staly dostep do forum
    -sprawiedliwy

Z tego co wiem to Rainbow nie chce byc modem, moze Gromowlady albo TRINITY?
  18. Anonymous Member

Oh, sorry za odstępstwo od własnej zasady: jeśli nie macie zastrzeżeń, wybory potrwają do... niech będzie, że środy. Chyba nikt nie zagląda tutaj rzadziej niż raz na 3 dni.
  19. anon_free Member

Albino sry ja nie moge bo nie mam kompa tylko smartfona ktory czesto sie rozladowuje. Zreszta znajomi juz mowia ze jestem no-life;). Jesli chodzi o ang to srednio.
  20. robercik1010 Member

Umiem angielski tak aby móc się dogadać z Anglikami, jak czegoś nie rozumiem (słowa lub wyrazu) używam tłumacza Google ;)
    Dla mnie to już zaszczyt że jestem na tej liście :D
  21. SandThe Member

O nie albino chyba nie chcesz stąd spierdolić na zawsze? :p
    Nie znam tu tych wszystkich oldfagów, ale ten king nerd nie zagląda chyba na wwp (mogę się mylić, tak tylko wynika z jego profilu)
    A Rainbow nigdy się nie zgodzi, trinity niech najpierw się wypowie czy chcę się tego podjąć.
    Wgl trochę osób opuściło wwp gdzieś niedługo po sprawie z acta szkoda bo teraz za nic nie wiedziałbym na kogo głosować.
  22. Anonymous Member

King Nerd to był taki żart :rolleyes:
  23. SandThe Member

Cóż trudno, najprawdopodobniej za ktrótko tu jestem bym mógł skumać :D
  24. Anonymous Member

Albino powiedz że sobie żartujesz z tymi całymi 'wyborami'. Jestem tu fakt faktem od dwoch, trzech miesiecy, sprawy moze nie znam ale no bez przesady... anon_free jest tu jeszcze krucej, wypowiada sie wszedzie gdzie sie da, a nawet wiecej. 1234TRINITY5678 i Tulku to dwie najrozsadniejsze osoby no ale... Ty sie sprawdzileś, jesteś tu długo, fakt wszystko krytykujesz(bez obrazy :D ) ale jesteś tu dlugo... nie odstawiajcie już tu takiego burdelu bo i tak jest za duzo nic nie wnoszacych tematow...
  25. insidious999 Member

1234TRINITY5678 lub Tulku
  26. Kanra Member

1234TRINITY5678 byłby moim zdaniem najodpowiedniejszy. Jego wypowiedzi brzmią jakoś... rozsądnie ;)
    Tulku też byłby dobry, ale ostatnio nieczęsto go tu widuję.
  27. Svobodny Moderator

1234TRINITY5678 & Tulku You have my vote.
  28. martajagoda89 Member

również jestem za 1234TRINITY5678 i Tulku, pytanie czy się na to zgodzą, jeśli tak chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby modami zostali obaj. w końcu co dwóch modów to nie jeden.
  29. M33Luppo Member

1234TRINITY5678
  30. AnonSeedo Member

Również popieram kandydaturę 1234TRINITY5678 ;D
  31. anon_free Member

1234TRINITY5678 moj glos.
  32. Gromowładny Member

cyferkicyferkiTRÓJCAŚWIĘTAcyferkicyferki
  33. RainbowSix Member

Tulku albo Trinity ;)
  34. Cysiek Member

1234TRINITY5678
  35. robercik1010 Member

Myślę jak reszta :D
  36. IMarcin Member

Albino znowu z moda rezygnujesz? Nieładnie
  37. Anonymous Member

Ok, podliczam:

1234TRINITY5678 - 13 głosów
    robercik1010 - 1 głos
    anon_free - 1 głos
    Tulku - 8 głosów

I jeden głos na osobę, która nie chce się publicznie ujawnić.

Napisałem już do 1234TRINITY5678 z pytaniem, czy chce być modem i czekam na odpowiedź.
  38. Anonymous Member

What the fuck is going on in here?
    • Like Like x 1
  39. zalgo Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins