Customize

Wybór moderatora WWP

Discussion in 'Polska' started by robercik1010, May 5, 2012.

1. Anonymous Member

Widzę, że tym razem nie zmuszamy Rainbow :p I jak decyzje ?
  2. Anonymous Member

Od ponad tygodnia nie ma ani Tulku, ani 1234TRINITY5678, więc spytałem inną osobę, czy nie zechciała być modem. Jeszcze nic nie wiadomo, więc na razie nie będę się z wami dzielił informacją, kto to jest - możecie mi zaufać że to osoba rozsądna i zaufana. Kolejnych wyborów nie będziemy robić, bo w ten sposób nigdy nie znajdzie się moderator -.-
  3. Anonymous Member

Haha za 1 razem nam się udało ;).
  4. SandThe Member

label, numerek, rainbow (lol joke), grow3r (lol joke).
    Dlaczego nie chcesz powiedzieć kto ma zostać modem ;p ?
    To coś tajnego czy poprostu nie jesteś pewny czy ta osoba zostanie modem? Narazie wiemy tylko że ty chcesz stąd spierdolić :p
  5. Anonymous Member

Żadna z wymienionych przez Ciebie osób :)

+
  6. SandThe Member

To może LukaSS albo diascn ??
    W każdym razie oddaje na nich swój głos.
  7. robercik1010 Member

Mi to wszystko jedno kto byleby był jakiś mod :>
  8. EdmontV Member

tulku albo trinity
  9. grey_matter Member

1234TRINITY5678
  10. Anonymous Member

Głosowanie już się skończyło. W środę.
    • Like Like x 2
  11. sorry, troche mialem/am z praca i rodzina aktywny czas i brak czaso-przestrzeni na logowanie, to chyba pokazuje ze ze mnie nie najlepszy mod - bardzo dziekuje za poparcie, daje mi motywacje do dalszego dzialania jako zwykly smiertelnik...zycze nowemu modowi powodzenia, kimkolwiek on/ona by miala byc...
    czeka nas goracy czas, nadchodzi wiosna ludow...warto cos sensownego/kreatywnego skoordynowac w realu i mocniej dzialac w dialogu z innymi krajami...
  12. AdromPl Member

A więc teraz czekać na decyzję czy Tulku zechcę zostać modem.
  13. Anonymous Member

Jeśli nie macie nic przeciwko, nowym modem zostanie Svobodny - TRINITY mówi, że nie ma czasu, Tulku od dłuższego czasu się nie odzywa, a Svobodny wydaje mi się rozsądny; patrząc na jego dotychczasową aktywność myślę, że będzie dobrym modem.
  14. AdromPl Member

To w większości twoje zdanie kto zostanie Modem,jednak myślę ,że można było paru osobom dać szansę ale to twój wybór,myślę ,że Svobodny poradzi sobie na stanowisku Moda.
  15. Zak McKracken Member

Myślę, że Albino powinny mieć Swobodę. :)
  16. Anonymous Member

Adrom wybory były, ale dwaj zwycięzcy nie mogli lub nie chcieli objąć stanowiska. Kolejne wybory to kolejny tydzień i kolejny temat - daj spokój -.-
  17. Svobodny Moderator

Cóż mi pozostaje jak tylko ustosunkowac sie do tego wszystkiego. Zgodziłem sie na moderacje przedewszystkim dla tego że mam czas by tu zaglądac zdaje sobie sprawe że były osoby zapewne bardziej odpowiednie na to stanowisko (sam na nie głosowałem) tylko co nam po modzie który zagląda na forum raz w miesiącu jesli w ogóle? Pozatym nie bierzcie moda jako nowego 'wodza rzeszy polskiego subforum' bo tak nie jest, jestem userem który dostał łopatke i zmiotke i czasem bede musiał ich użyc jesli zajdzie taka potrzeba to wszystko... a to czy polski dział bedzie sie rozwijał nadal zależy głównie od was. To wszystko co chciałem powiedziec, dziekie za zaufanie i postaram sie nie zawiesc ale jesli zajdzie taka potrzeba (np. nie bede mógł czesto tu zaglądac) poprostu przekaze moda innej osobie...
    • Like Like x 5
  18. Lysander Moderator

Welcome among the mods Svobodny ! ;)
    • Like Like x 3
  19. martajagoda89 Member

• Like Like x 4
  20. zalgo Member

Welcome among the members Albino!
    • Like Like x 3
  21. insidious999 Member

Svobodny to dobry chłopak ;) Dobry wybór. Życzę powodzenia.
    • Like Like x 2
  22. Tulku Member

Łubu Dubu... :D
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins