Customize

Wybory

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 4, 2012.

?

Kogo na moda?

Poll closed Feb 6, 2012.
RainbowSix 17 vote(s) 51.5%
AnonLabel 9 vote(s) 27.3%
Xaosuser 0 vote(s) 0.0%
Yogoro 0 vote(s) 0.0%
Anon2k11 0 vote(s) 0.0%
jaunesse.doree 2 vote(s) 6.1%
adronix 1 vote(s) 3.0%
Inny (nick w poście) 4 vote(s) 12.1%
  1. Anonymous Member

Ankieta zamknie się automatycznie za 2 dni od teraz.
  2. BlackHat Member

A ja gdzie :p
  3. Anonymous Member

Jeśli chcesz zagłosować na siebie, napisz to tak, by nie było wątpliwości :p
  4. BlackHat Member

Nie tylko jak zawsze jestem upierdliwy ^^ no co u nas niema ważnych i ważniejszych niby każdy powinien być wyróżniony a nie tylko grupa jakaś :) to jest taka sama manipulacja jak w trakcie wyborów :)

PS.NIE JESTEM PRZECIWNIKIEM TYCH WYBORÓW tylko tak sobie psioczę :)
  5. Anonymous Member

Stworzyłem tą listę na prośbę innych użytkowników, poza tym po to jest opcja "Inny", by móc głosować na użytkowników nie będących na liście. Każdy głosuje na kogo chce, a każdy głos się liczy - jeśli ktoś chce głosować na siebie lub na inną osobę, której nie ma na liście, nie ma przeciwwskazań. Można też głosować anonimowo, pisząc tylko posta z nickiem. Oczywiście przejrzę potem anonimowe posty, kto którego napisał, by uniknąć wielokrotnego głosowania, ale poza mną i Numerkiem (no i zagranicznymi modami, ale ich to nie obchodzi) nikt nie ma dostępu do nicków ludzi piszących anonimowo.
  6. BlackHat Member

W trakcie wyborów też głosować możesz na każdego ale wyróżnia się tylko kilku ^^ No ale nie ma sprawy ^^
  7. Anonymous Member

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie :p
  8. BlackHat Member

Są KUCYKI!!!
    • Like Like x 2
  9. I piwniczne kuce
  10. Xaosuser Member

Jak kobieta rządzi, to przynajmniej się faceci jako tako zachowują :D
    Tak więc Tęcza i jeszcze raz Tęcza, marudne toto ale długo siedzi już
    • Like Like x 1
  11. Femme Member

Głosuję na Femme ;)
  12. BlackHat Member

Femme jak masz duże cycki to głosuje na ciebie :p
    • Like Like x 1
  13. Anonymous Member

Hahahaha, ale czasoznaczek wymagany
    • Like Like x 1
  14. akc23439cm Member

Głosuję na Tuziak. Jego posty są na bardzo wysokim poziomie, i wydaje się być bardzo racjonalną osobą, a więc i idealną na to stanowisko :)
  15. Femme Member

@BlackHat @Anonymous
    To forum to nie chany wy szowiniści. Tu dziewczyny się szanuje i nie wyobrażajcie sobie za dużo. Pozdrowienia dla krokodylków, najsympatyczniejszy chan
  16. AdromPl Member

17. BlackHat Member

Foch podwójny :p
  18. skiter Member

Mega foch ;)
  19. insidious999 Member

Widzę że wybitnie skromnie sobie lecisz w tematach dotyczących wyborów ;)
  20. IMarcin Member

Sory Femme,ale nie zagłosuję na kogoś tak zarozumiałego
    • Like Like x 1
  21. MP21212 Member

femme dawaj cycki :D
    • Like Like x 2
  22. RainbowSix Member

Tutaj szanują kobiety, ale jak w realu: tylko te, które na szacunek zasługują. Złego słowa na większość tutaj nie powiem, pewnie po prostu czują od Femme trolla, wyjątkowo czerstwego na dodatek. I to od pierwszego debilnego postu.

W ogóle to zastanawia mnie od wczoraj, co ja robię na tej liście...
    • Like Like x 1
  23. BlackHat Member

Jesteś i ja na ciebie głosuje ^^
  24. maQu1 Member

:D RainbowSix +
  25. Zekdarrath Member

26. IIJ556 Member

Zekdarrath

jeden ze starszych forumowiczów o ile pamiętam, dziwne, że niema go na liście...
  27. Femme Member

Nie będzie żadnych cycków głuptaski. Nie ma mowy... widok moich cycków jest zarezerwowany dla mojego chłopaka, którego nie mam. A jeśli chcecie to śmiało możecie zaprezentować swoje części ciała, tylko pamiętajcie że ktoś was może później rozpoznać ;) a zdjęcie z czasoznaczkiem może zostać wykorzystane jako dowód w sądzie ;)

@RainbowSix
    Proszę bez wyzwisk koleżanko, okej?
  28. RainbowSix Member

Nie jestem twoją koleżanką. Poza tym to nie wyzwisko, a jedynie stwierdzenie faktu.

Anyway, powinnam była napisać to już jakiś czas temu, zanim ta cała szopka wyborcza się w ogóle zaczęła i teraz wszyscy musimy oglądać posty jak tej powyżej. Pierwszy i ostatni mój post na ten temat, nie mam zamiaru ciągnąć dyskusji, ani nic wyjaśniać. Trafiłam na powyższą listę, nie wiem co kierowało Albino, że mnie tu umieścił, ani co kierowało głosującymi na mnie. Funkcja moda ani mi się nie podoba, ani nie jest mi na rękę, bo wolę zajmować się rzeczami nieco bardziej konstruktywnymi, niż sprzątanie po dzieciach pokroju Femme. Zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Poza tym, nie zgadzam się zupełnie z polityką stanowisk na WWP. Druga strona także nic nie zyska, nie wiem, kto sobie wymyślił bzdurę o moim powiązanie z kara, ale sugestia jest powiedziałabym obraźliwa i gdybym tym nieszczęsnym modem została, mieliby trochę gorzej niż teraz. Że nie rozumiem śmiesznej wojenki na linii WWP - karachan i uważam ją za szczeniacką i prymitywną, to inna rzecz.

Nikt nic na tym nie zyska, ja stracę dodatkowo czas. Szansa na moją zgodę jest bardzo nikła, a jeżeli nie zgodzi się także osoba proponowana przeze mnie w innym topicu, proponuję póki co zostawić moda sztuk 1, bo wrzucanie kogoś na siłę przyniesie więcej szkody, niż pożytku.
    • Like Like x 2
  29. Anonymous Member

Ok, jak chcecie - mnie to w sumie nie dotyczy.
  30. Anonymous Member

głos na rainbow six bo od kąd luruje karachan widzę wszyscy ją tam lubią :D
  31. m4573r Member

Dziewczyny, nie drapcie się, bo nie ma o co.

No to teraz by wypadało coś z tym zrobić, bo wygrałaś.

Polityką stanowisk? A to jest jakaś polityka? Ja zaobserwowałem jedynie zmianę moda. Mod musi być, wiadomo czemu, a jakoś trzeba było dokonać wyboru.

Mod powinien być x2, bo jeden może się rozchorować, może go ufo porwać, może chcieć pojechać na wakacje (niepotrzebne skreślić). Z resztą ja wiem (reszta też, widać po wynikach), czemu znalazłaś się na tej liście. Nie zawsze się z Tobą zgadzam, ale stanowisko moda potrzebuje kogoś zaangażowanego, obecnego na forum i mającego zwyczaj walić prosto z mostu, szczególnie, że koordynatorzy w większości leżą do góry ch...
    Moim zdaniem powinno być mniej pitolenia, a więcej działania i uważam, że jeśli ktoś z wymienionych kandydatów ma to osiągnąć, to Ty.

Być może sam właśnie kręcę bat na swój tyłek, ale $RaibowSix ++;
  32. AdromPl Member

Chyba się już nic nie zmieni w wyborach teraz tylko czekać czy RainbowSix będzie chciała zostać mod'em :D
  33. RainbowSix Member

Może źle się wyraziłam. Chodzi o techniczne kwestie działania forum niewidoczne dla przeciętnego usera, wewnętrzy reg, nazywajcie to sobie jak chcecie ;)

Nie mylcie moderatora forum z koordynatorem wojewódzkim czy koordynatorem akcji.
  34. m4573r Member

No to będziesz stanowiła połowę Polskiego zespołu WWP, masz jakieś szansę to zmienić.
    Jeśli chodzi o koordynatorów, to nie mylę ich z modem, a jedynie miałem nadzieję na małą prowokację motywującą do działania. Koordynatorzy coś pewnie i robią, ale jest to mało widoczne.
  35. Zekdarrath Member

To miłe, dzięki, ale nie wiem czemu akurat ja? Zdarzało się że wybuchłem, nerwowy z natury jestem. Ale to przeszłość. U mnie teraz dobrze, ale nie wiem, czym sobie zasłużyłem? ; )

@Femme - nie mam zamiaru Cię obrażać ani się z Tobą kłócić, jesteś mi neutralna, ale - u społeczności WWP spaliłaś już się :/ Niestety

I dzięki IIJ556, ale nie wiem czy sprawdzę się na stanowisku moderatora. Często brak mi czasu. Dziękuję szczerze za uznanie ale nie mogę za bardzo skorzystać
  36. Anonymous Member

koordynatorzy to w ogóle był głupi pomysł. Nie są oni do niczego potrzebni, poza tym faktycznie jest to w pewnym sensie stanowisko, a w Anonymous stanowisk nie ma.

Ok czekamy na decyzję RS.
  37. Anonimowy Member

Tuziak jest trollem z kara, trudno się nie domyślić, że Femme również. Wyczuwam karaluchy na kilobajty :p.
    Z tego co widzę to RainbowSix nie chce zostać moderatorem i w 100% rozumiem jej decyzję. Sam bym tak postąpił, ale chyba wszyscy o mnie zapomnieli :D. Może to i dobrze. Jeśli AnonLabel nadal chce zostać moderatorem to oddaje na niego swój głos.
  38. jestem na forum dluzej niz moj nik i popieram rainbowsix: kompetencja, swiadomosc i motywacja do dzialania, a to ze jest kobieta nie ma dla mnie znaczenia... licze na jej sprawiedliwe i sprawne moderowanie, cos w stylu:
    wp44187d69_05.jpg
    • Like Like x 1
  39. m4573r Member

Nie zgadzam się. Anonimowi to ogólnie bardzo "rozwiązły" ruch i każdy robi co mu się podoba, ale koordynacja działań to cholernie ważna kwestia. Jak ktoś nie będzie chciał "być koordynowanym", to przecież nikt go do tego nie zmusi i może dalej robić co mu się podoba, ale samemu to można sobie co najwyżej tyłek umyć.

Nie powiedziałbym, że koordynator to stanowisko, jak jakiś dyrektorski stołek w nie wiadomo jakiej organizacji. Moim zdaniem to funkcja, czyli obowiązek dopilnowania, żeby poszczególni ludzie robili to, co robią najlepiej i żeby każdy chętny do działania miał swój kawałek roboty do zrobienia. Oprócz etykietki idzie za tym tylko robota, a nie ma żadnych przywilejów. Koordynatorzy są potrzebni, tylko podeszliśmy do tematu "od dupy strony", bo nie mają środków do tego koordynowania i nie bardzo mają co koordynować.

1) Proponuję, żeby każdy w swoim zakresie, np. we własnym profilu albo oddzielnym wątku (do ustalenia) wpisał województwo i zakres działań, które chce (i może bez przeszkód) wykonywać, czyli np. "tworzenie grafik", "tworzenie filmików", "copywriting" czy "dystrybucja plakatów/ulotek" itd.

2) W normalnym trybie, z udziałem koordynatorów, prowadzimy dyskusję, jak realizować poszczególne operacje.

3). Każdy chętny do działania w ramach danej operacji upewnia się, że zrobił, co w pkt. 1 i zgłasza się do swojego lokalnego koordynatora, z którym ustala co ma zrobić i jak. Jeśli brak chętnych, to koordynator sam proponuje określone prace osobom, które wg. niego dobrze sprawdziły się w podobnych działaniach wcześniej.

4) Każdy, kto dostał coś do zrobienia składa sprawozdanie ze swoich działań koordynatorowi, a ten, w miarę potrzeb na bieżąco informuje o przebiegu akcji.

Z czasem koordynatorzy wyrobią sobie pogląd o naszych (i swoich) możliwościach, wypracują się w miarę zwarte, regionalne zespoły chętnych do działania ludzi. W ten sposób powinniśmy uzyskać o wiele większą skuteczność i zasięg naszych operacji, a przy okazji sprawozdania koordynatorów pokażą nowym, że coś się dzieje i warto się w to zaangażować poważniej, bo jak patrzę na ten bajzel, to sam jestem zdemotywowany.
  40. Ja raczej wolałbym działać jako przekaźnik informacji, bez żadnych raportów, sprawozdań. Oczywiście skuteczność byłaby o wiele większa, ale lepiej zeby omawiać wszystko na forum.
    • Like Like x 3

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins